W poszukiwaniu zaginionej animacji. Steve Cutts.

Witam. Jak w tytule, szukam animacji, która zniknęła nagle z YT, Fb, Google i wszystkich standardowych przeglądarek. Największy problem to, że niestety zapomniałem jej tytułu.Niemniej jednak jeżeli ktoś zna autora to powinien wiedzieć o którą mi chodzi gdyż była to zdecydowanie jego najlepsza i najbardziej znana animacja. Skupia się głównie na obnażaniu obłudy współczesnego świata. (np. “zimna wojna” okazana jako kontrolowana szarpanina na pokaz pomiędzy znajomymi, politycy na tle Białego domu w anglosaskich perukach piorą hajs z narkotyków i wojen, farmacji i in.w pralce bębnowej, później motyw ludzi, którzy budzą się i zaczynają o tym wszystkim krzyczeć by po chwili skończyć w kaftanie w klatce poskładani jak harmonijki, kolejne to sceny armagedonu (resetu) i jednakowy koniec zarówno dla nieświadomych “zombiaków” jak i kanalii udławionych własnym złotem, końcówka to trochę pozytywnej myśli a więc nieliczni przechodzący w byt ascendentny, by stać się nową nadzieja dla odradzającej się Ziemi, ostatnia scena to właśine te byty trzymające pieczę nad ziemią, która ukazana jest jako glob z którego wyrasta wielkie drzewo, na srodku pnia widzimy postać dziecka przez które przepływa strumień jakby informacji łączący Gaję z opiekuńczymi bytami… to mnie więcej tyle co pamiętam). Sprawdziłem na kilku różnych przeglądarkach jednak bez efektu. Animacja zniknęła, Nie wymienia się jej nawet w żadnych opisach autora, nie ma wzmianki na stronie autora, zniknęły nawet screeny z grafik google. Jeżeli znajdzie się ktoś kojarzący o co mi chodzi będę naprawdę wdzięczny za podesłanie namiaru. Mam nadzieję, że nie przynudziłem za bardzo. Pozdrawiam.