W poszukiwaniu zaginionej animacji. Steve Cutts.

Witam. Jak w tytule, szukam animacji, która zniknęła nagle z YT, Fb, Google i wszystkich standardowych przeglądarek. Największy problem to, że niestety zapomniałem jej tytułu.Niemniej jednak jeżeli ktoś zna autora to powinien wiedzieć o którą mi chodzi gdyż była to zdecydowanie jego najlepsza i najbardziej znana animacja. Skupia się głównie na obnażaniu obłudy współczesnego świata. (np. “zimna wojna” okazana jako kontrolowana szarpanina na pokaz pomiędzy znajomymi, politycy na tle Białego domu w anglosaskich perukach piorą hajs z narkotyków i wojen, farmacji i in.w pralce bębnowej, później motyw ludzi, którzy budzą się i zaczynają o tym wszystkim krzyczeć by po chwili skończyć w kaftanie w klatce poskładani jak harmonijki, kolejne to sceny armagedonu (resetu) i jednakowy koniec zarówno dla nieświadomych “zombiaków” jak i kanalii udławionych własnym złotem, końcówka to trochę pozytywnej myśli a więc nieliczni przechodzący w byt ascendentny, by stać się nową nadzieja dla odradzającej się Ziemi, ostatnia scena to właśine te byty trzymające pieczę nad ziemią, która ukazana jest jako glob z którego wyrasta wielkie drzewo, na srodku pnia widzimy postać dziecka przez które przepływa strumień jakby informacji łączący Gaję z opiekuńczymi bytami… to mnie więcej tyle co pamiętam). Sprawdziłem na kilku różnych przeglądarkach jednak bez efektu. Animacja zniknęła, Nie wymienia się jej nawet w żadnych opisach autora, nie ma wzmianki na stronie autora, zniknęły nawet screeny z grafik google. Jeżeli znajdzie się ktoś kojarzący o co mi chodzi będę naprawdę wdzięczny za podesłanie namiaru. Mam nadzieję, że nie przynudziłem za bardzo. Pozdrawiam.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!