W Niemczech, Austrii i Szwajcarii ludzie mają DOSĆ]

Witajcie,

Dostałem od Przyjaciela Niemiec … cytuję:

“U nas utworzyła się partia

Wiederstand 2020

Wpisuje się

W ciągu 2 tygodni ma 60000

Członków

Są 3 partia w Niemczech

Teraz się zacznie obalanie zakłamania i rzadu Merkel

Siostrzane partie tworzą się w Szwajcarii i Austrii

Ludzie maja dość.”Linki

https://widerstand2020.de/

Status https://widerstand2020.de/satzungKtoś coś wie wiecej?

Mają też dość w Bułgarii i też wyszli na ulice, w Rosji tworzona jest społeczność w systemie dziesiątkowym ( akurat on nie jest słowiański) 10 rodzin wybiera dziesiętnika, 10x10 wybiera setnika. Sa bardziej zdyscyplinowani i i idzie im to chyba szybciej. N aUkrainie i w Rosji też ludzie zbierają się wokół obudzonych popów. jest dużo materiałów na YT konkretnych wskazówek i porad.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!