Uwaga , bo może zryć czachę .... Nic nie jest takie jakie myślisz że jest.

Kochani, szukałem miejsca gdzie umieścić ten post i każde do tego pasuje a jednocześnie nie - padło na to miejsce. Chcę Was zaprosić do obejrzenia materiału typu Ujawnienie w którym jest wszystko. Rzekł bym w jednym zdaniu: Nic nie jest takie jakie myślisz że jest. Film trawa dwie godziny, można go podzielić sobie na kawałeczki i oglądać przez kilka dni. Są napisy po polsku w dobrej jakości, z dużymi literami, czytelne. W materiale znajdą się wypowiedzi znanych przez wielu z Was śledzących tematyką QAnon informatorów. Powiem na koniec tylko tyle, że po tym odechce się iść jutro do pracy oraz można wpaść albo we wściekłość albo w przygnębienie. Warto słać gdzie się tylko da , co niniejszym czynię zaczynając od ariowie.com. W końcu lepiej wiedzieć niż nie widzieć. Każdy z nas powinien od dawna otrzymywać tzw. dochód gwarantowany bo nasza krwawica i krwawica naszych rodziców szła i idzie przez całe życie min na tajne projekty o czym w materiale. Miłego oglądania:https://m.cda.pl/video/324671270

Witam.

Dzięki za ten film ale ja to juz wiem od kilkunastu lat tyle tylko, że to były fragmenty - takie kawałeczki jak puzle ogladając go usystematyzowałem swoją wiedzę niektóre rzeczy przypomniałem i połączyłem w całość, Daje do myślenia i mnie osobiści tylko dodatkowo motywuję aby dalej działać i robić swoje.

Pozdrawiam.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!