Uwaga , bo może zryć czachę .... Nic nie jest takie jakie myślisz że jest.

Kochani, szukałem miejsca gdzie umieścić ten post i każde do tego pasuje a jednocześnie nie - padło na to miejsce. Chcę Was zaprosić do obejrzenia materiału typu Ujawnienie w którym jest wszystko. Rzekł bym w jednym zdaniu: Nic nie jest takie jakie myślisz że jest. Film trawa dwie godziny, można go podzielić sobie na kawałeczki i oglądać przez kilka dni. Są napisy po polsku w dobrej jakości, z dużymi literami, czytelne. W materiale znajdą się wypowiedzi znanych przez wielu z Was śledzących tematyką QAnon informatorów. Powiem na koniec tylko tyle, że po tym odechce się iść jutro do pracy oraz można wpaść albo we wściekłość albo w przygnębienie. Warto słać gdzie się tylko da , co niniejszym czynię zaczynając od ariowie.com. W końcu lepiej wiedzieć niż nie widzieć. Każdy z nas powinien od dawna otrzymywać tzw. dochód gwarantowany bo nasza krwawica i krwawica naszych rodziców szła i idzie przez całe życie min na tajne projekty o czym w materiale. Miłego oglądania:



https://m.cda.pl/video/324671270

Witam.

Dzięki za ten film ale ja to juz wiem od kilkunastu lat tyle tylko, że to były fragmenty - takie kawałeczki jak puzle ogladając go usystematyzowałem swoją wiedzę niektóre rzeczy przypomniałem i połączyłem w całość, Daje do myślenia i mnie osobiści tylko dodatkowo motywuję aby dalej działać i robić swoje.

Pozdrawiam.