Ubezwłasnowolnienie naszego Brata Kryspina z domu Kępka

Witam wszystkich.
Piszę do Was, ponieważ w dniu 08.03.2023 roku w Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wlkp. o godzinie 09:30, odbędzie się posiedzenie sądu dotyczącego skierowania Kryspina Kępki do szpitala psychiatrycznego na przymusowe badania. Cała sprawa zaczęła się 05.02.2023 roku, podczas rutynowej kontroli policji, podczas której został zatrzymany, bo się nie dał oprawcy. Od tego dnia przebywa w areszcie i w dniu jutrzejszym jest potrzebne wszelkie wsparcie jako publiczność w sądzie. Jeśli ktokolwiek czuje, że jest w stanie wesprzeć Kryspina swoją obecnością, to zapraszam na godzinę 09:30 do sądu rejonowego w Gorzowie Wlkp. przy ulicy Chopina 52.

2 polubienia

Witam moge pomuc wyciągnąć go z Psychiatryka i z aresztu +420722153483

2 polubienia

Brawo tak powinno byc ,czlowiek czwiekowi powinien pomagac,wspierac w trudnych chwilach,ciesze sie ze jestem tu z wami kochani.Swiat jest cudowny,Matka Ziemia tyle nam daje dobra a my jej dzieci nie potrafimy tego docenic.Szalenie lubilam czytac ksiazki autora Karola Maja ,czytajac przesuwaly sie w mojej pamieci obrazy z tamtych czasow, tez byly rozne niegodnosci lecz byly one szybko i w pozytywny sposob zalatwiane.Mam ogromny szacunek dla osob ktorzy podjeli sie tego zadania,czesc i chwala
,czyli ogromny szacunek i zaufanie,pozdrawiam kochani.

Nikt się zemną nie skontaktował to mój email. neo636@protonmail. com. trzeba się wyzbyć dowodów osobistych.