Trzecia wojna swiatowa?

Witajcie drodzy Ariowie. Dzis na portalu zmianynaziemi.pl pod jednym z artykulow znalazlem taki komentarz:

Dobra moi drodzy ,czuje się zobowiązany was ostrzec. Pisze to tu bo na innych portalach mnie zarzucą guwnem, a tutaj jest dużo światłych ludzi. Tak więc koronawirus i cała z tym związana maszkarada to przygotowanie, test dle społeczeństw. Test przed zaplanowaną wojną. Były 3 prowokacje ,pierwsza w bejrucie- zamach izraela na skład broni, druga w libii- również atak na skład broni hesbollachu. Reraz będzie 3cia ostateczna, po niej wszystko się zacznie. Koronawirus był testem czy potrafimy funkcjonować bez urzędów, szpitali ,pracować oraz uczyć się zdalnie. W czasie wojny to będzie norma. Zauważcie, w izraelu nie można wychodzić daleklej niż 500m od swojego domu, w australii godzina policyjna, londyn ,nowy jork zamknięte. Nie przypomina wam to czegoś??? Zacznie się od prowokacji na Iran, szybki atak. Potem rozleje się na cały świat w tym polske ,która niczym tania dziwka sprzedała się usa i robi im dobrze na klęcząco. Teraz konflikt z Azerbejdżanem to preludium do wojny na bliskim wschodzie. Dziwne ruchy Turcji przeniesienie wojsk usa do polski, rozmieszczenie odrzutowców we włoszech, obecność chińskich żołnierzy w Iranie oraz ich wspólne ćwiczenia z Rosjanami przy granicy białoruskiej. Dziwne prawda…? Dziwne jest też to że ostatni wierzowiec w warszawie zostanie oddany do użytku w 2021 roku, później nie ma nic w planach… Zobaczcie w telewizje w ten ściek, oni zaslaniają dziwne ruchy i wydażenia na świecie jakimiś lgbt ściekami idiotycznymi aferami ,by na tym się ludzie skupili. Idzie moi drodzy zamordyzm światowy, wywołany przrz wojnę, to będzie wielki ucisk, nie koronkowirus. Dobrze wam radzę jeśli chcecie przetrwać zacznijcie realnie gromadzić zapasy wody, żywności i leków, przedewszystkim jakiś prostych antybiotyków. Będzie panika, przerwy w dostawach żywności itd. Będą też restrykcje ale takie prawdziwe, inwigilacja totalna itd. Prosze was w miare możliwości się przygotujcie. Na zakończenie powiem wam ,pisze to by nie mieć nikogo na sumieniu ,że sam wiedziałem ale się nie podzieliłem. Skąd to wiem??? Możecie mi nie wierzyć ale moje informacke pochodzą od mojego wujka. Wujek pracuje w rand corporation jeśli nie wiecie co to ,to przeczytajcie sobie jakimi działaniami się tam zajmują. Ludzie z zarzadu czasem mu coś powiedzą, bo go lubią. Pisze prawde, nie mam motywacji by kłamać. Czasu jest mało ,ale pocieezeniem jest to że elity również wiedzą, że ich rządy tu niedługo dobiegną końca. Dlatego robią to co robią, by transformować świat na swój szatański użytek. Ale to inny temat, trzemajcie się tam ,pamiętajcie czas ucieka…

3 polubienia

Ja powiem tak - że coś się zbliża , coś lezie - i to BAAAAARDZO GRUUUUUBEGO to czuję od dawna. Żadnym Jackowskim nie jestem, ale czuję - wiem że coś się zacznie. Zresztą Pan Krzysztof cały czas o tym mówi - że widzi wojnę. Dlaczego? - to proste ten system który trwa się nie sprawdził - niezbędny jest reset. Reset jak w kompie - ktoś naciśnie czerwony guziczek i się zacznie. A zacząć się musi bo potrzebna jest wymiana - ludzi , elit pokoleń. System ZUS-u jest niewydolny nie tylko u nas w Polsce ale można powiedzieć że właściwie na całym Świecie. System bankowy oparty na wartości umownej pieniądza praktycznie leci w rozsypkę, gdyby nie rządowe dotacje to banki popadały by już dawno.
Dlatego namawiam wszystkich - oprócz zapasów zdobądźcie jakąkolwiek broń. Cokolwiek czym będziecie mogli się obronić - przed szabrownikami, złodziejami czy zwykłymi mordercami.
Obronić siebie, swoje dzieci, żonę - swoją rodzinę , ale też i zapasy które uda wam się gdzieś ukryć . Bo co z tego że będziecie mieć zapasy jak wam je zabiorą ???
Zegar tyka, czas ucieka …

1 polubienie

Na pewno coś się wydarzyć,tych scenariuszy jest bardzo wiele,ale o tym wszystkim i szczególach najlepiej wie Bóg najwyższy

zapewne wszystko to prawda, mądrych ludzi w rządzie nie ma, i nie będzie… a naród śpi zachłyśnięty 500+, głupota drąży populację i to w dużym stopniu, pozdrawiam

Az ciarki przechodza … czy ktos nas wybawi…?

Nikt nas nie wybawi - jeśli sami tego nie zrobimy.
Powiedz sam sobie - co zrobiłeś by się na to przygotować ??
Niech każdy z nas w duchu sam sobie odpowie na pytanie - A jak ja się przygotowuję na trudne czasy “W” ??

chyba oczywiste jest że w razie sytuacji problemowej - zawsze większe szanse są w grupie a nie samotnie

Oczywiście najważniejsza jest współpraca z tymi co myślą podobnie jak ja ale przetrwanie zaczyna się na podwórku - u siebie.

Podobnoi Izrael coś szykuje na Iran - właśnie teraz jak cały świat zajety jest tym co się dziaje na granicy Polsko-Białoruskiej - obawiam się że właśnie godzina W nadchodzi …