TESTY PCR I INNE - NIELEGALNE

Test koronowy jest niebezpieczny i powoduje uszkodzenie ciała. Dostęp do mózgu jest przez nos. Głębokie wprowadzenie pręta do kanału nosowego może prowadzić do uszkodzenia bariery hemato-encefalicznej, a także do uszkodzenia gruczołów dokrewnych (np. Przysadki mózgowej). Dlatego ważne jest, aby sprawcy włożyli pałeczkę tak głęboko, jak to możliwe, aby tkanka została specjalnie uszkodzona! Kiedy nosisz maskę, bakterie i zarazki wszelkiego rodzaju krążą w drogach oddechowych i rozprzestrzeniają się! Celem jest, aby wirusy, bakterie i zarazki wszelkiego rodzaju osadzały się w uszkodzonym miejscu i powodowały stany zapalne, które mogą nawet prowadzić do śmierci. Jeśli gruczoły dokrewne są uszkodzone, mogą wystąpić objawy, takie jak osłabienie mięśni, zaburzenia krążenia, zaburzenia widzenia, zaburzenia równowagi i inne uszkodzenia neuronów. Test został wymyślony przez nobliste tylko do badań naukowych nie do diagnozy. Testy PCR wykrywają nasz własny materiał genetyczny!!! w wiec widzicie jaki to przekręt.Pary starterów RNA koronawirusa używane w testach PCR są identyczne z ludzkim DNA. Sekwencja „CTCCCTTTGTTGTGTTGT” to 18-znakowa sekwencja starterów znaleziona w dokumencie protokołu WHO z testu PCR na koronawirusa jest identyczna z Homo sapiens chromosom 8, GRCh38.p12 zespołu podstawowego Identyfikator sekwencji: NC_000008.11 Długość: 145138636 Zakres 1: 63648346 do 63648363 to aktualizacja „CTCCCTTTGTTGTGTTGT”

3polubienia

Nic z tego nie rozumiem, ale cieszę się, że mamy wśród Ariów takich specjalistów, którzy mogą MERYTORYCZNIE rozmawiać z tzw. “ekspertami” okupanta.
Dobrze, że jesteś! :slightly_smiling_face:

1polubienie

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!