Terapia Węglowa / Węgiel aktywny

x

x

x

Dr Jaśkowski mawiał parokrotnie, że jak mamy przeziębienie albo grype, to te objawy typu zatkany nos, złe samopoczycie, katar, itp, to są spowodowane toksynami które powstały PO TYM jak organizm już zwalczył tą chorobe i branie dużej dawki (np 2g) węgla co 3 godziny pozwoli szybko oczyścić nasz przewód pokarmowy i organizm.Sam faktycznie dawno temu miałem jakby pierwsze objawy grypy żołądkowej, zacząłem brać “śmiertelne” :wink: dawki tego węgla co pare godzin i na drugi dzień byłem całkowicie zdrowy i mogłem iść na wesele kolegi. Wtedy o tym opisanym wyżej działaniu nie miałem pojęcia i dopiero niedawno to skojarzyłem.

Witam; Jak najbardziej popieram posiadanie, węgla aktywowanego. Popularny węgiel drzewny, tak jak mówi Kudliński. Węgiel z ogniska. Ja też mam w swojej domowej apteczce. Ot tak na wszelki wypadek. Jest on dobry na wiele spraw, i przypadłości. A co jest najważniejsze, nie może zaszkodzić nikomu, nawet dziecku. Do tego dodałbym jeszcze, woda utleniona. I spirytus. Nie chodzi o to żeby go pić. Ja spirytus stosuję, na wszelkiego typu rany, skaleczenia, ugryzienia, uderzenia, stłuczenia, otarcia, zadrapania. Tego nauczyła mnie moja matka. To zawsze działało dobrze, i skutecznie. Lekarze nie zalecają, ale moje rany o tym nie wiedziały. I się szybko goiły. Całe moje życie na spirytusie; ( taki żart ). Raz kiedyś, się skaleczyłem w pracy. Mieliśmy zakładowego lekarza, nawet pogotowie. Więc poszedłem do niego, a właściwie do niej. Pani doktor przemyła ranę, rivanolem, zabandażowała rękę. I na ten moment było OK. Na drugi dzień, zaczęło się paprać. Zaczerwienione, spuchnięte. Więcej już nie poszedłem do niej. Przy pomocy matki, rękę postawiliśmy do pionu. Dzisiaj nie ma śladu po tym zabiegu. To był pierwszy i ostatni raz, kiedy skorzystałem z usług lekarza. Oczywiście w tak błahej sprawie. Do dzisiaj, jak jest jakieś skaleczenie, to załatwiam to samemu.

A tak naprawdę; to najlepiej zachować ostrożność i rozwagę. Dobrze też jest korzystać z intuicji, w szerszym aspekcie. Ona zawsze nam pomaga, i służy. Dzięki niej można się, od wielu bolesnych spraw uchronić. To jest prawda i niezbity fakt. Pozdrawiam. :ugeek:

https://www.youtube.com/watch?v=-k9GlWBI0qE

https://www.youtube.com/watch?v=TUrJJjoJIag&t=223s

https://www.youtube.com/watch?v=4trDEvDaUS0&t=60s

https://youtu.be/U9sB1A0tKfI

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!