SZUKAM WSPÓLNIKA DO DZIAŁAJĄCEGO ECOMMERCE

Witam, szukam wspólnika do już istniejącego biznesu e commerce. Miejsce twojego zamieszkania- bez znaczenia. Biznes działa i coś tam sobie powoli zarabia więc nie oczekuję wkładu finansowego. Zależy mi na kimś kto będzie pracował przynajmniej prawie tak ciężko jak ja :slight_smile:

Mieszkam w UK i działam w UK, Napisz jeżeli masz pojęcie co to jest ecommerce i chcesz się w tym kierunku rozwijać. Jeżeli myślisz o wyjeździe z PL- odezwij się, pomogę.

Cześć,

Wojtku czym wg Ciebie miałby się zajmować wspólnik? jakie warunki wpsółpracy oferujesz?

Ja chciałem wpsółpracować z kimś z UK. póki co pracuję jako grafik.pozdrawiam

Karol

wszystko jest do dogadania. napisz jakis kontakt do Ciebie na maila [email protected] odezwe sie i przegadamy co i jak bo nie jestem w stanie udzielic teraz dokladnej odpowiedzi, zależy co potrafisz i jak bardzo chciałbyś się zaangażować. Pozdrawiam

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!