Szukam spokojnego miejsca do pracy w naturze

Witam Słowianie i Słowianki
Szukam miejsca, w którym będę mógł pomóc w pracy przy tworzeniu miejsc mocy, pracach z roślinami, szeroko pojętej pomocy innym, coś co daje wiele radości i jest w naturze. Nie czuję już energii miasta i coraz gorzej się tam czuje - po prostu natura wzywa :blush::shamrock:
Chętnie pomogę przy wszelkich pracach z tym związanych za jedzenie nocleg i wynagrodzenie finansowe, mam doświadczenie w budowlance, gastronomii (znajomi mówią że smakuje :grin:), pracy z roślinami, masażach, sesjach Bars i Theta Healing, lubię podróże, muzykę (gram na Djembe) i tworzenie innowacyjnych projektów :blush:
Chętnie i szybko uczę się nowych umiejętności

Slava :green_heart:

Witaj!
Czy już znalazłeś miejsce, którego szukałeś? Jeśli nie, zapraszam do kontaktu. E-mail, pod którym mnie znajdziesz: [email protected]
Serdeczności!

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!