Szukam Mentora - zielarza, pustelnika ;)

Cześć, jestem mieszczuchem z kujawsko-pomorskiego, okolice Torunia-Bydgoszczy, chciałbym poznać kogoś kto ma wiedzę na temat ziół, roślin które rosną w lasach czy na łąkach i będzie chciał się nią trochę podzielić, porozmawiać, pójść na spacer i otworzyć mieszczuchowi oczy :slight_smile:

Tak szczerze mówiąc to nie mam punktu zaczepienia, a jestem już gotów wejść w ten nieznany dla mnie świat…



Co mogę dać innym od siebie:

  • elektryk - mogę pomóc lub wykonać prace elektryczne (posiadam uprawnienia :smiley:)
  • stolarz z zawodu i zamiłowania.
1 polubienie

Szkoda że tak daleko mieszkasz, chętnie udostępnię swoją wiedzę. Mieszkam w pobliżu Tczewa. Może będziesz miał szczęscie znależsć w swojej okolicy. Pozdrawiam

dzięki za odpowiedź, jak widać nikt z moich okolic się jeszcze nie znalazł, ale ciągle liczę że ktoś" się odezwie :slight_smile:

Witaj abc270231 jestem z okolic Bydgoszczy, z chęcią pomogę. Pisz na priv zdrawiam.

1 polubienie

To samo Gdańsk - Szukamy :slight_smile:

Wszystkiego dobrego

wiesz to dziwne ale też jestem elektrykiem z zawodu, stolarzem z zamiłowania, i bawię się w zielarstwo.

Witam,
Jestem Jagoda z Bydgoszczy. Moja babcia była zielarka-znachorką. Przejełam troche po niej wiadomosci. Mam w Chrsystkowie stara chate i troche ziemi. Jest to NPK ,NATURA 2000, i jest tu mnustwo zioł. Znam sie na suszeniu i zbieraniu. Chetnie sie podziele wiedza. W zamian przydałaby mi sie pomoc dwoch elektrykow:)
Serdecznie pozdrawiam Jagoda
moj e,mail [email protected]

Witam,
Jestem Jagoda z Bydgoszczy. Moja babcia była zielarka-znachorką. Przejełam troche po niej wiadomosci. Mam w Chrystkowie stara chate i troche ziemi. Jest to NPK ,NATURA 2000, i jest tu mnustwo zioł. Znam sie na suszeniu i zbieraniu. Chetnie sie podziele wiedza. W zamian przydałaby mi sie pomoc dwoch elektrykow:)
Serdecznie pozdrawiam Jagoda
moj e,mail [email protected]

Witam,
Jestem Jagoda z Bydgoszczy. Moja babcia była zielarka-znachorką. Przejełam troche po niej wiadomosci. Mam w Chrsystkowie stara chate i troche ziemi. Jest to NPK ,NATURA 2000, i jest tu mnustwo zioł. Znam sie na suszeniu i zbieraniu. Chetnie sie podziele wiedza. W zamian przydałaby mi sie pomoc stolarzy i elektrykow:)
Serdecznie pozdrawiam Jagoda
moj e,mail [email protected]