Szukam Mentora - zielarza, pustelnika ;)

Cześć, jestem mieszczuchem z kujawsko-pomorskiego, okolice Torunia-Bydgoszczy, chciałbym poznać kogoś kto ma wiedzę na temat ziół, roślin które rosną w lasach czy na łąkach i będzie chciał się nią trochę podzielić, porozmawiać, pójść na spacer i otworzyć mieszczuchowi oczy :slight_smile:

Tak szczerze mówiąc to nie mam punktu zaczepienia, a jestem już gotów wejść w ten nieznany dla mnie świat…Co mogę dać innym od siebie:

  • elektryk - mogę pomóc lub wykonać prace elektryczne (posiadam uprawnienia :smiley:)
  • stolarz z zawodu i zamiłowania.

Szkoda że tak daleko mieszkasz, chętnie udostępnię swoją wiedzę. Mieszkam w pobliżu Tczewa. Może będziesz miał szczęscie znależsć w swojej okolicy. Pozdrawiam

dzięki za odpowiedź, jak widać nikt z moich okolic się jeszcze nie znalazł, ale ciągle liczę że ktoś" się odezwie :slight_smile:

Witaj abc270231 jestem z okolic Bydgoszczy, z chęcią pomogę. Pisz na priv zdrawiam.

To samo Gdańsk - Szukamy :slight_smile:

Wszystkiego dobrego

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!