Szczepionki, jak nie szczepić legalnie?

Witam; Dobry jest ten film, i jest prawdziwy, ilu go obejrzało??? Pytanie, retoryczne, jak namówić kogoś do obejrzenia tego filmu? Jak go zachęcić? Jakich użyć argumentów? To jest podstawa sposobu zmiany myślenia. Szczepionki to jest tylko mały fragment całej depopulacji. Jest to tylko jeden malutki wycinek. Takich wycinków jest znacznie więcej. Nasze odżywianie; i zawarta w nim chemia. A to można jeszcze podzielić na podrozdziały. Na przykład; brak podstawowych składników w naszym jedzeniu. Jest to, zostało to wyeliminowane w trakcie produkcji tego pożywienia. Sałata, nie jest sałatą; jest czymś zielonym. Pomidor, nie jest pomidorem: jest czymś czerwonym. Jedząc to mamy przekonanie, że nasz organizm zaopatrujemy w potrzebne składniki.

Niestety, jemy tylko zielone i czerwone. To też jest depopulacja. Powietrze którym oddychamy; Czy to jest jeszcze powietrze? Czy już może skrócona tablica – Mendelejewa? Woda którą pijemy? Jaka ona jest naprawdę? Jest mokra, to jest pewnik; a jej skład, co ona zawiera, jakie składniki? To też jest depopulacja. Złe, niewłaściwe odżywianie jest powodem większości naszych chorób. Tych chorób, tak naprawdę to nie ma; ale są na pewno braki w naszym odżywianiu, które skutkują chorobą. Wystarczy to uzupełnić, i choroba zniknie bez śladu. I lekarz jest niepotrzebny. Dlaczego o tym się nie mówi? To też jest depopulacja. Miłe panie; kosmetyki, które używacie: to 80% - są środki trujące, wchłaniane przez skórę. Te wszystkie, szampony, kremy, maseczki, itp. To wszystko jest toksyczna chemia. Która potrzebuje trochę czasu aby poczynić szkody w waszych organizmach. To też jest depopulacja. Nasze ubrania, z czego są zrobione? To wszystko są włókna sztuczne, czyli znowu jest chemia. Pytanie do samych siebie? Ile mam podkoszulek, majtek, koszul, skarpetek, bawełnianych, lnianych, wełnianych? To są elementy ubioru najbardziej zbliżone do naszego ciała. Które są w bezpośrednim kontakcie. To też jest depopulacja. To były fizyczne akcesoria naszego życia. A teraz duchowe; Kościół , jedno wielkie kłamstwo; zbudowane po to aby nas wykorzystać do cna. ( Tutaj powinno być wulgarne słowo ) „Bez mydła”. Szkoła; w której uczą tylko kłamstwa. My nie zwracamy na te, drobiazgi, szczegóły uwagi, one nam umykają jak cała reszta. A efekt jest taki; dodatkowa depopulacja. Mamy się urodzić, dorosnąć w trybie ograniczonym, jest to tryb; nadaje się tylko do wykorzystania do pracy, z zamiennikiem na mięso armatnie. Do tego nas potrzebują; Pytanie? Czy to nie jest czasem depopulacja???

I z tymi pytaniami pozostawiam Ciebie drogi czytelniku. Spróbuj samemu, znaleźć odpowiedź.

Pozdrawiam. :ugeek:

Warto zobaczyć film Jurka Zięby o tym jak się bronić, tam jest wszystko omówione, wykorzystujesz system do walki z systemem. Żądasz badania zaświadczenia i wykluczenia wszystkich przeciwskazan które są wypisane w chatakterystyce produktu leczniczego. Wewnętrzne nastawienie, ja jestem w stanie zabić żeby bronić dziecko i żadne prawo tego nie zmieni… Dostalismy karę z sanepidu, odwołałem się oczywiście nic to nie dało po tym poszło odwołanie do ministra zdrowia i tyle. 6 lat minęło odpowiedzi nie ma, sanepid siedzi cicho. Ze dwa razy była tam jakaś próba ze strony pani dr jak u nich byliśmy ale to dawne czasy bo już do tej pani nie chodzimy, zresztą mam ją w d, niech se szczeka. Przychodni nie zmienialismy. W przedszkolu nie było problemów, teraz jest w pierwszej klasie. Oczywiście on jako jedyny nie chodzi na fluorowanie i jest jedną z dwojga dzieci nie chodzących na religię. I tyle z mojej bajki.

Ps w szpitalu nie wyraziliśmy zgody na szczepienie, była pyskówka ale kuźwa ‘to jest Spartaaaaa’ i tyle. Podobno jestem uparty :grin:.

Moja córka zażądała od lekarki podpisania odpowiedzialności za ewentualne powikłania poszczepienne. Oczywiście lekarka nic nie podpisała twierdząc ,że moja córka jest matką i ona jest odpowiedzialna za dziecko , więc córeka powiedział ,że właśnie dlatego nie szczepi dzieci. Ma spokój

stopnop

zle się jakoś czyta kolorowy tekst. W ogóle strona powinna być czarna.





Też mi się wydaje że lepiej zakręcić tak że szczepienie było podczas gdy nigdy go nie było :smiley:

Po likwidacji kanału Jerzego Zięby na YT trzeba korzystać z wyszukiwarki. Są jeszcze dobrzy ludzie, którzy dobrze wiedzieli, że kanał Pana Jerzego tak skończy.

Film jak nie zaszczepić zgodnie z wskazaniem producenta macie tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=JXFdjRBDRvQ

i tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=GdBfILY2ZNI



Żeby zrozumieć czym jest zapis prawa a czym stek bzdur, które wszyscy powtarzają a prawdą nie są warto obejrzeć ten film:

cz1.

https://www.youtube.com/watch?v=XRJK0r475xE

i cz.2

https://www.youtube.com/watch?v=kbjdyNGU9sI&t=2518s



Przychodzi Prawnik do Lekarza, dokładnie wyjaśnia czemu musimy się poddać w przypadku obowiązku szczepień. Nie uwierzycie co to jest… to badanie kwalifikacyjne :slight_smile: ale my oczywiście jak to mówi Jurek Zięba jesteśmy tylko ostrożni, pełni troski o zdrowie naszych dzieci i bierzemy w łapę zaświadczenie o kwalifikacji na szczepienie, dzieciaczka pod pachę i wypad z przychodni !!!



I przypomniało mi się jeszcze jedno bardzo ważne !!!

Przychodnie teraz każą podpisać taki kwit formatu A4 bo ten zlepek słów ma działać tylko psychologicznie na rodzica jako dodatkowa presja, że jest złym rodzicem bo nie dba o zdrowie swojego dziecka.

Treść tego druku jest taka, że wypisujesz swoje dane czyli to TY niby zgłaszasz lekarzowi czy w rejestracji taką informację jako swoje dobrowolne oświadczenie woli - to już jest szczyt chamstwa i bezczelności ale do rzeczy. “Nie wyrażam zgodny za zaszczepienie mojego dziecka” i tu krwią własną pospis.



I teraz każdy świadomy rodzic oczywiście znając wszystkie informacje z powyższych źródeł pisze:



Nie wyrażam zgody na niewyrażenie zgody na szczepienie.



Bardziej bystrzy dopiszą coś w stylu, że lekarz nie udzielił mu żadnej informacji o proponowanym wyrobie medycznym, brak oryginalnej ulotki i tłumaczenia w j.polskim (polska ulotka nie ma pełnego przetłumaczenia całości treści i brak w niej podstawowych informacji o adjuwantach które to własnie szkodzą najbardziej). Dodam tylko że wpływ na to jak dziecko zareaguje na podany preparat ma nawet sposób w jaki jest podawany - zazwyczaj to rodzice trzymają kurczowo dziecko a czasem nawet w asyście przygniatających dziecko pielęgniarek - na Boga nie róbcie tego nigdy nikomu taką przemocą !!! To niszczy psychikę i zaburza relacje tworząc zmiany w układzie nerwowym mózu. Kiedyś Wam ten temat rozwinę.



Grupa na FB nazywa się NIE SZCZEPIMY - aspekty prawne. Niesamowita baza wiedzy wraz z opisem poszczególnych przypadków i jak Sanepidy szukają guza.



Polecam też kilka mocno pouczających filmów Uli, która tą bazę wiedzy i edukację rodziców rozpoczęła:

cz.1 https://www.youtube.com/watch?v=IvQfslzwTGY

w sumie jest 5 części. Warto poświęcić kilka godzi żeby zorientować się. Ci świadomi rodzice żeby wiedzieli jak się bronić przed Matrixem jego własnymi narzędziami a Ci, którzy się wahają albo nic na ten temat nie wiedzą to już najwyższa pora.



Teraz już mam w sobie tyle odwagi żeby krzyknąć że “To jest SPAAAARTAAAAAA”!!! .

Wszystko jest do zrobienia, zmiana percepcji, odnalezienie w sobie odwagi, nauka praw pacjenta etc. AIKIDO - przekieruj ich energię przeciw nim, polecam np.:



<LINK_TEXT text=“https://akademia.nfz.gov.pl/wp-content/ … I_2015.pdf”>https://akademia.nfz.gov.pl/wp-content/uploads/2016/03/Zrozumiec-prawa-pacjenta_srodek-wyd-II_2015.pdf</LINK_TEXT>



Prosto napisany podręcznik, świadoma zgoda, poszanowanie godności i intymności. KONIECZNIE nagrywać.



Jestem po badaniu kwalifikacyjnym, oczywiście nie mogłem wyrazić świadomej zgody na podanie preparatów mojemu dziecku. Polecam wykłady p. Uli Tomickiej, post wyżej, mój przedmówca zamieścił jeden z nich.



Jest to trudne, ale tylko do czasu kiedy uświadomisz sobie kim jesteś. Jestem z branży, bardzo trudno było mi zwalczyć program dot autorytetu lekarza, “białego kitla”. Jeśli ktoś sobie życzy, mogę coś podpowiedzieć, możemy porozmawiać np. na Signal. Zapraszam PW



Wszystkiego co najlepsze!

SZCZEPIENIA TO EKSPERYMENT MEDYCZNY!!!



https://szczepienie.info/



Na tej stronie znajdziecie dużo merytorycznych informacji między innymi jak walczyć z przymusem szczepień.

Witam; Bardzo dobry artykuł na temat szczepionek podparty przepisami. Polecam wszystkim zaznajomić się z tym materiałem. W razie czego można się powołać na to. Myślę, że skutecznie. To tylko ; od durnoty lekarza zależy jak szybko ustąpi? I odstąpi od szczepienia. Powiem tak; To jest trudna sprawa, a ludzie zbyt mocno są zastraszeni. Może Kopia tych dokumentów, może ostudzić zapędy lekarza, oraz postraszenie, sprawą sądową. Oni sądu zbytnio się nie boją. Dopiero taka sprawa wygrana i nagłośniona, może mieć skutki

POWALAJĄCE. przeciwnika. Lekarze mają zbyt silne parcie na kasę od firm Farmaceutycznych. Pozdrawiam i życzę sukcesu na tym polu Zagłady. :ugeek:

A co z tymi przedszkolami i szkołami? czy faktycznie potem są problemy?

“Najlepszą” formą obejścia systemu szczepień jest wg. mnie zaznajomiony lekarz, ewentualnie łapóka dla lekarza aby zapisał w karcie szczepień “dziecko zaszczepione” lecz w rzeczywistości nie zostało zaszczepione. Oczywicie to spore ryzyko dla obu stron ale z drugiej strony nie ma wyjścia chyba.



Dzieki takiej strategii mamy normalne życie dla dziecka, czyli moze pojsc do szkoły, przedszkola, nikt ci ze zwolenników szczepień nie opluje twarzy dodatkowo dziecko będzie w pełni zdrowe.



Minusem rozwiązania takiego jest ryzyko, że ktoś to wykryje, lub ryzyko że nieznajomy lekarz poda cię na policję gdy złożysz mu ofertę niezaszczepienia. Inaczej można zrobić to przez lekarza zajomego, ale to też musi być taki lekarz, ktory sam jest przeciwny szczepieniom lub taki, dla któego cały ten temat jest obojętny a chcę po prostu dorobić.



Czy spotkaliście sie z taką metodą obejścia terroru szczepionkowego? Co o tym myślicie? Jakie wg. was są jeszcze plusy i minusy czy zagrożenia takiej strategii?

Twórzmy żłobki, przedszkola i szkoły dla naszych “nieszczepieńców” !!!

Hit dnia

Trump zniósł obowiązek szczepień w USA :grin::+1:t4::ok_hand:t4:

https://snap4face.com/trump-schafft-imp … en-usa-ab/

Szczepionki, jak nie szczepić legalnie?

Rady także dla Lekarzy …

https://robertbrzoza.pl/post/jak-uniknac-szczepien

@wloczega - najlepiej mowic, ze dziecko ostatnio jakies niewyrazne i odwlekac. zgodnie z prawiem jest dzieckiem do 18 roku zycia. zapisz dziecko na badanie do neurologa (odlegle terminy na NFZ), na ktore mozesz przeciez nie dotrzev w pierwszym terminie… a podkladka jest. jak cos pisz na priv. przerabiam to na biezaco, wiec mysle, ze moge praktycznie cos doradzic.

<LINK_TEXT text=“https://www.youtube.com/watch?v=j800SVe … ture=share”>https://www.youtube.com/watch?v=j800SVeiS5I&feature=share</LINK_TEXT>

06.06.2020 - demonstracja w Warszawie, organizowana przez stopNOP we wspolopracy z innymi organizacjami, rowzniez poza Polska.

Ostatnio sporo czytam na ten temat i obecnie rozpoczął się jakiś terror. Kwalifikacja przez telefon, badanie przez telefon, brak przeciwwskazań przez telefon szkoda tylko, że nie szczepią przez telefon. Poza tym z tym neurologiem to jest chyba tak, że trzeba dostać skierowanie od pediatry, czy nie jest tak?

W każdej szczepionce jest formaldehyd. Jest to trucizna, dlatego też nie ma badań alergicznych na formaldehyd. Powiedzcie, że dziecko jest uczulone na formaldehyd.
Przeprowadzałam się często, więc każdy członek mojej rodziny ma inny adres w przychodni. Nie uaktualniajcie adresów zamieszkania!
Gdy dziecko osiągnęło wiek 19 lat przyszło pismo do mnie, że ma zaległe szczepienia. Dziecko było przecież już pełnoletnie, odpowiedziałam, że to już nie moja sprawa. Ono decyduje. Powiedziałam, że nie mieszka ze mną. Telefonu ani adresu nie podałam. Koniec sprawy.
Najmłodsze dziecko na badaniach kontrolnych.
Powiedziałam, że pozwolę zaszczepić jeśli lekarka weźmie pełną odpowiedzialność i poprosiłam o wypełnienie druku, w 2 egz. który miałam ze sobą. Moja najstrasz apociecha ma NOP od 2 r…ż. padaczkę poszczepienną. lekarka powiedziała, że nie podpisze. I żebym wpisała do ich zeszytu, że się nie zgadzam. Napisałam, że jestem świadoma niebezpieczeństw i konsekwencji szczepienia i nieszczepienia i że lekarz nie bierze i odpowiedzialności za zabieg który chce wykonać. Na taki wpis: To zgłaszamy do Sanepidu. Ja wtedy wysłałam duużo miłości. Zawsze staram się zwracać do Człowieka a nie do funkcji. Praktykuję stan umysłu “bez wroga”! Ona chce tego samego co ja: “zdrowia mojego dziecka”! Cel jest ten sam. Zawsze podkreślam wspólne wartości. Następnie…Powiedziałam lekarce, że do tej pory nie wysyłała, i że oczywiście to od niej zależy, ale że nie musi. Na tym sprawa zakończona. teraz robię bilans prywatnie. Niektórzy lekarze homeopaci proszą, aby kupić szczepionkę (chcieć to móc) i wpisują jej nr. do książeczki, a szczepionkę wyrzucają do kosza.
K.
P.S.
Przede wszystkim zaś budujcie swoją wewnętrzną suwerenność! Oczyszczajcie umysł ze starych programów poprzednich pokoleń.
Powodzenia. <3

W końcu konkretna wypowiedź a nie jakieś takie bezsensowne kombinowanie bez jaj.