Szach Mat dla Ludzkości [PL]

2013.01.21.01.[PL]-Wiedza-Przepowiednia- Szach Mat dla Ludzkości-[11min]-

.

Dzień dobry. Polecam wam film na Tubie o nazwie , Szach mat dla ludzkości ” na kanale wyspa444, który wiele wyjaśni co się dzieje na świecie. Film ma już 7 lat więc tym bardziej dziwi, że wszystko w nim ( lub większość ) się sprawdziło. Myślę, że warto poświęcić 11 minut aby go obejrzeć. Wtedy na ten film mówili, “Teorie Spiskowe”. Dzisiaj to już jest przepowiednia z przed , 7-lat. Tutaj link .<LINK_TEXT text=“https://www.youtube.com/watch?time_cont … e=emb_logo”>https://www.youtube.com/watch?time_continue=717&v=iYJtlCs5iYk&feature=emb_logo</LINK_TEXT>

.

To…już się dzieje, ale ludzie żyją …promocją w biedronce. Albo czekają na kolejny odc. serialu. Nikomu już na niczym nie zależy… Co będzie za 10 / 20 lat ? Ogólnie świetny film…ale weź przekonaj kogoś, znajomych… że to prawda… albo chciej ostrzec… Skoro ja miałem problem. żeby mi własna żona …w tą historie uwierzyła. Pozostaje mi tylko wiara w siebie . Pozdrawiam. wszystkich Rodaków… Którzy nadal myślą indywidualnie, i samodzielnie. Nie dajmy się…! :ugeek:

To prawda też mam problem żeby przekonać o tym żonę a gdy mówię o tym to każdy się odwraca i mówi skończ pierdolić bo nie mogę tego słuchać

Witam; Jedynym sposobem jest, powtarzać, powtarzać, powtarzać; Przytaczać Fakty, pokazywać Filmy, dać do przeczytania Artykuły. Jest takie powiedzenie; “Mała kropla drąży skałę”. W myśl tej zasady, czasami udaje się dotrzeć do zablokowanych ludzi. To jest walka, Dobra ze Złem. Potrzeba mieć wiele samozaparcia, i determinacji.

Pozdrawiam i życzę sukcesu. :ugeek:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!