System kontra my

Witajce Ariowie z tego co widze jest nas sporo , wiadomo nie kazdy ma czas na to zeby sie wgrysc w temat,ale co jesli bysmy zakupili swoja ziemie nie wim np kilka hektarow i utworzyli swoje panstwo, taka enklawe jak watykan czy Oswiecim czy Liberland. Marcin zaczol, stworzyl Ariow i z gory mu dziekuje wykonal kawal dobrej roboty, ale mysle ze musimy isc dalej.Razem jestesmy sila.Trzeba znalesc jakies spokojne miejsce w europie czy na swiecie i zaloyc panstwo Arian, bo w polsce nie sadze zeby to sie udalo.Potrzeba by prawnikow ktorzy by wiedzieli gdzie szukac i jak obejsc przeisy . Ariowie kopcie i szukajcie uwolnijmy sie od tyrani niewoli i podatkow.

Artykuł 1. Państwo jako podmiot prawa międzynarodowego powinno mieć następujące elementy: stałą ludność, suwerenną władzę, określone terytorium (wielkość państwa nie wpływa na jego podmiotowość) oddzielone od innych granicą, zdolność wchodzenia w stosunki międzynarodowe.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!