Święte prawo personalne

<LINK_TEXT text=“https://wojciechdydymusdydymski.wordpre … ersonalne/”>https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/30/swiete-prawo-personalne/</LINK_TEXT>

Witam; Pobieżnie przejrzałem. Szczegółowo, się nie da. To jest cały Blog.

Trudno ocenić, trochę to jest na wyrywki. Zapewne dobrze jest się nad tym zastanowić. Ale nasz rozwój duchowy jest połączony z naszym ciałem. Nie można tego traktować oddzielnie. Każde z osobna. Aby wejść wyżej na szczebel naszego rozwoju. Potrzeba patrzeć bardzo szeroko-kątnie. Poznanie jednej dyscypliny tego sportu nic nam nie da. Ja zacząłem od swojego organizmu, oczyszczenie, właściwe odżywianie, naprawa, tego co jest , zostało popsute. A dopiero potem przeszedłem do poznania struktury i budowy ciała, jak jesteśmy zbudowani? jak funkcjonujemy? skąd pochodzimy? Dopiero dalej, jest psychika, budowa naszego mózgu, dusza, otoczenie, i dopiero, właściwe poznanie świata. To wszystko łączy się z „WIEDZĄ”- którą w trakcie tego zdobyłem , i dalej zdobywam. Po dobrych paru latach nauki, patrząc z dystansu, teraz widzę , że jestem dalej na początku tej drogi. Wiem że nic nie wiem. Przede-mną jest jeszcze daleka droga. A końca nie widać.

Ale wraz z poznaniem nowego, apetyt rośnie. Jedno ważne teraz powiem, nie można się skupiać na jednym. Niech to będzie myśl przewodnia tego tematu. Czyli szukamy, cały czas szukamy, i uczymy się na nowo i poznajemy nowe dziedziny, i zdobywamy wiedzę.

Pozdrawiam. :ugeek:

Szczerze polecam blogi Ligi Świata i Wojtka Dydymskiego. Wiele z wypowiedzi Pola Lechickiego jest wręcz cytatami z tych blogów. Liga Świata jest skutecznie zwalczana od lat a Wojtek jest jednym z najwybitniejszych myślicieli propagatorów wolnego społeczeństwa.

Podążając za linkami na blogach ligi można dotrzeć do tysięcy niezwykle wartościowych artykułów zawierających ukrywaną wiedzę.



Poniżej, tylko kilka linków do głębokiej studni wiedzy :



https://manipulanci.wordpress.com/



https://ligaswiata.blogspot.com/



https://bronpsychotroniczna.wordpress.com/



https://vigilinclinaverat.wordpress.com/



https://depopulacja.blogspot.com/



<LINK_TEXT text=“https://obserwatorprawdy.wordpress.com/ … ideologia/”>https://obserwatorprawdy.wordpress.com/2018/10/14/wolnosc-i-swoboda-wartosc-czy-masonska-ideologia/</LINK_TEXT>

Witam; Dzięki za podpowiedź. Ale akurat ja znam te blogi, i otrzymuję od nich stosowne powiadomienia. Ale może się przydać komu innemu. Ja mam swoje metody szukania, ( trudne do opisania ). To po pierwsze, a tego materiału jest ogromna masa. I nie wszystko jest tak cacy jak na pierwszy rzut oka wygląda. Po za tym samo czytanie , niewiele nam da, jeśli nie będziemy wyciągali z tego wniosków. Do tego dochodzi zdobycie “Wiedzy”, którą wciąż trzeba rozbudowywać. Czyli dzień jest za krótki. Dobrze jest się też podzielić tą wiedzą na forum, niech inni też na tym skorzystają. A dlaczego by nie? Kiedyś artykuły były , w miarę krótkie, a teraz to istne dłużyzny. Dlaczego? Abyś nie był w stanie za wiele przeczytać. Dłużyzny są promowane przez pośredników. A my jesteśmy w czarnej du…e. Przecież oni też maja ludzi którzy za pieniądze myślą. A mają ogromną kasę. I stać ich na to. W tym wszystkim chodzi aby nam zabrać jak najwięcej czasu, żeby nie starczyło na nic więcej. I to im się w zasadzie udaje. No może nie ze wszystkimi. Tutaj jest pomocne szybkie czytanie, i przyśpieszone oglądanie. Ale dopiero wtedy, kiedy dany temat już poznałeś. To co my piszemy na blogu jest przecież czytane przez brata. I on wyciąga z tych porad wnioski. On nie jest bezmyślnym idiotą. Dlatego też nie zawsze można pisać otwarcie, o wszystkim. Bo to może być ostatnia twoja porada. W takim sensie, że zostaną zmienione przepisy. Dlatego lepiej czasami, w drażliwych tematach, o osobisty kontakt. Publikując pewne sprawy kończymy, możliwość korzystania z tego; trzeba o tym pamiętać. Dlatego jest taka olbrzymia różnorodność, komunikatorów i blogów. To wszystko jest śledzone i są z tego wyciągane wnioski. To tyle w sprawie naszego bezpieczeństwa. Pamiętajcie: Był taki film, “Rozmowa kontrolowana” To było dawno temu, i dzisiaj jest to wszystko nie aktualne; po za tym, hasłem " rozmowa kontrolowana" Pozdrawiam. :ugeek:

Dzięki za odpowiedź. Nie wielu spotkałem ludzi, którzy czytują W.DYDYMSKIEGO więc jestem miło i pozytywnie zaskoczony :wink::slight_smile:.

Co do tego co piszesz na temat długich artykułów to nie zgodzę się z Tobą. Długie artykuły mają w uproszczeniu za zadanie przekazać większą ilość informacji.

Dziś na 95 procent z portali promowane są krutkie “2 minutowe artykuły-pigułki” zaśmiecające umysły ludzi. Jeśli zgłębiamy jakiś temat potrzebne jest źródło informacji a najlepiej kilka które możemy samodzielnie skonfrontować a następnie wyciągnąć wnioski i wysnuć własne przemyślenia.



Jeśli chodzi o temat “rozmowy kontrolowanej” to nie ma się co stresować. Dla systemu i jego sługusów jesteśmy tak niewielkim marginesem że aż niezauważalnym do bulu.

Oceniając sytuację realnie stanowimy wraz z innymi grupami alternatywnymi mniej niż 1% zasobu ludzkiego a proces odzyskiwania świadomości przebiega bardzo powoli. Ja uważam, że jeszcze kilka pokoleń musi odejść aby mentalność społeczna zmieniła siė na tyle aby było to zauważalne w realnej skali.

W uproszczeniu, według mnie jesteśmy dopiero pierwszymi ziarnami piasku, które wywołają lawinę. Ale jeszcze daleka i trudna droga.

Witam; Widzisz, teoria to jest jedno; a życie to jest drugie. Weźmy takie, Ackta-2. W założeniach ma to chronić twórców, pisarzy, autorów. A co robi? A uderza w nas, trzeba pamiętać, każdy kij ma dwa końce. Zwykle patrzymy na jeden koniec reklamowany przez stronę przeciwną. A że to są specjaliści, to nie zauważamy detali i szczegółów. Jak to mówią; Diabeł tkwi w szczegółach.

Do tematu; Długi artykuł jest dobry, ale pod warunkiem , że jest na temat, i nie zawiera zbędnego balastu. Co niestety, jest to już rzadkością. Cytuję;

-Dziś na 95 procent z portali promowane są krótkie “2 minutowe artykuły-pigułki” zaśmiecające umysły ludzi.

Ja to oceniam, inaczej; Dla mnie są to ludzie, którzy mają problem z pisaniem.

Ja rozumiem , że jeśli chodzi o SMS-a, to jest Ok. Ale jeśli coś pisze na jakiś temat? I jest tylko jedno zdanie? Jedno jedyne. To co o takim człowieku myśleć? Bez komentarza. Cytuję:

-Jeśli zgłębiamy jakiś temat potrzebne jest źródło informacji a najlepiej kilka które możemy samodzielnie skonfrontować a następnie wyciągnąć wnioski i wysnuć własne przemyślenia.

To jest prawidłowy tok rozumowania, jak najbardziej. „Ale” , znowu te cholerne ale. Co jest warty jakikolwiek odnośnik? Jeśli nie mamy wyrobionego swojego zdania??? Jest tyle warty co nic. A co zrobisz jeśli ten odnośnik to fałszywka? Jak to rozpoznasz? Dopiero twoja, „Wiedza”pozwala to gdzieś zaszeregować. I wtedy odnośnik nie jest potrzebny. Ja nigdy nie podaję ,żadnych odnośników. Można to przyjąć, albo nie. Ale problem został zasygnalizowany. On jest w naszym umyśle, przy okazji, jak coś spotkasz podobnego? To powiążesz fakty razem do kupy. Tutaj chodzi o bezpieczeństwo.

Podany Link prowadzi po nitce do kłębka; Można prześledzić drogę podroży tej wiadomości. Z skąd wyszła? I dokąd dotarła? Kto był po drodze. Przy okazji wrzuciłem artykuł, który mówi co zrobi tuba wkrótce. Jest to nowe. Warto przeczytać.

I teraz, jak popatrzysz z perspektywy czasu; to zobaczysz , że mam rację. Ten artykuł, może się nie podobać, ( ma prawo ). Jest w nim link, z skąd pochodzi? Tubie to się nie podoba. Co ona robi? Kasuje ten portal. Raz na zawsze. Jaki z tego wniosek? Myśmy ułatwili im robotę, wskazaliśmy palcem kto to napisał? A artykuł jest naprawdę dobry; a myśmy nierozważnie skasowali dobre źródło informacji. Wartościowy człowiek został na przysłowiowym lodzie. A tak, sami by musieli poszukać, troszkę popracować, włożyć pewien wkład pracy. Zresztą biorą za to pieniądzory. Cytuję:

-Jeśli chodzi o temat “rozmowy kontrolowanej” to nie ma się co stresować. Dla systemu i jego sługusów jesteśmy tak niewielkim marginesem że aż niezauważalnym do bólu.

Totalny błąd w sztuce myślenia; Dla nich jest wszystko ważne, to tylko nam się tak wmawia. Żebyśmy byli, nierozważni, nieostrożni. Tymi tematami interesuję się od dawna; I mocno byś się zdziwił, co się tak naprawdę wyrabia. Głowa jest za mała. Co twój, telefon, smartfon, laptop, wyczynia poza twoimi plecami? Zapewniam, masz pełne zdziwienie. To nie jest, teoria spiskowa. To jest „real”

To jest Fakt. Cytuję:

-Jeszcze kilka pokoleń musi odejść, aby mentalność społeczna zmieniła się na tyle aby było to zauważalne w realnej skali.

Masz całkowitą rację; „Ale” . Niema, na to czasu. Ten czas się już kończy, albo skończył. To jest ostatni dzwonek, światła gasną, kurtyna idzie w górę. Ja to wiem. Można wierzyć albo nie. Jest to sprawa indywidualna, i każdy musi ocenić samemu swoje możliwości, ( przetrwania ). Jest to kwestia, dni, tygodni, miesięcy. Te kilka pokoleń; to jest wspaniały żart; żeby nie było tak na poważnie, to można by było się pośmiać. Lubię kawały i żarty. Jest bardzo źle.

Pamiętacie; Wesele – Wyspiańskiego? Cytuję: „Miałeś chamie złoty róg.”

Tak nasza sytuacja dzisiaj wygląda, jak z Wesela. Dosłownie… Cytuję:

- jesteśmy dopiero pierwszymi ziarnami piasku, które wywołają lawinę.

Nie, Po stokroć nie. Ta lawina już ruszyła, i nabiera szybkości. Tylko my nie zwracamy na to uwagi. Dlatego, ja cały czas kładę nacisk na „Wiedzę” i ciągle powtarzam, aż do bólu. To będzie nasz „As” przetargowy; nasza wiedza, i umiejętności. Aby ci co zostaną, mogli jakoś ogarnąć temat. Reszta, bez tej wiedzy jest skazana na niebyt. Mało to optymistycznie, ale zawsze może coś zostanie w naszych głowach. Pozdrawiam. :ugeek: