Świątynia Światła - 7 Uniwersalnych Praw Wszechświata

Witam Serdecznie :sunny::dizzy::star2:

Nazywam się Grzegorz Gunia, jestem Mistrzem Reiki oraz praktykantem Qi-gong. W tym filmiku wyjaśnie 7 :infinity:Uniwersalnych Praw Wszechświata :infinity: , które rządzą i zawiadują wszystkim co widzialne i niewidzialne są one wieczne i pierwotne.

Opowiem również w jaki sposób je wykorzystywać i pracować z nimi dla własnego największego dobra w moralnym kodzie bez krzywdy dla innej żyjącej istoty, bez hierarchicznego porządku, bez rywalizacji, współtworząc na równych zasadach najlepszą możliwą rzeczywistość dla przyszłych pokoleń.

7 :infinity:Uniwersalnych Praw Wszechświata :infinity: :

  1. Prawo Mentalizmu
  2. Prawo Korespondencji
  3. Prawo Wibracji
  4. Prawo Polaryzacji
  5. Prawo Rytmu
  6. Prawo Akcji i Reakcji
  7. Prawo Płci

Pozdrawiam Serdecznie ☀🙏☀

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!