świadomy dj

Witam. Wraz z kolega chcemy stworzyć radio dla ludzi świadomych. Na autopilocie jest planowany co 2h nagranie od 15min do 23min z uświadamiająca treścią na które jest 1Gb. 9GB na muzykę. 1000slotow, jakość 192kbs. Brak jakichkolwiek reklam. Bez muzyki disco polo. Stronę pod radio każdy może zrobić sobie sam z jaką chce nazwa. Obecnie ja zostaję przy http://consciousness.hekko24.pl/pl.html . Koszt miesięczny servra 88zl rozbijany na ilość dj(max 9). Tak samo przestrzeń dyskowa rozbijana na ilość dj. Jeżeli ktoś jest chętny tworzyć radio pisać na discordzie do mnie lub Zenka https://discord.gg/a3xvur5 .Tutaj link do testowania radia <LINK_TEXT text=“https://sonic.portalfoxmix.cl:2083/widg … type=shark”>https://sonic.portalfoxmix.cl:2083/widgets/player/?p=8446&type=shark</LINK_TEXT> Na razie jest wgrane ino trochę muzyki.

TEMAT NIEAKTUALNY

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!