Survival potężna dawka materiałów do pobrania.

Wstawiam link do pobrania ogromnej ilości materiałow w zakersia survivalu szeroko pojętego. Są tam materiały jak się zachować w ciężkich czasach, sposoby przetrwania w lesie, w mieście, taktyka, strategia przetrwania. Zioła, leczenie, odkażanie, zdobywanie pokarmu, ochrona cywilna i wiele wiele innych. każdy powinien sobie to ściągnąć i korzystać jak zajdzie konieczność:

<LINK_TEXT text=“https://drive.google.com/open?id=1bYOaB … RBWlCsPN3x”>https://drive.google.com/open?id=1bYOaBF7Zq8mr2keDfvyAi-RBWlCsPN3x</LINK_TEXT>

Piękny zestaw. Dzięki.

Wlasnie sciagam

Dziekuje za tresc z gory.

bardzo dziękuję!

<3

Leci ściąganko dzięki za wrzutę : )

Ściągam, dziękuję.

Dzięki już ściągam wiedzy nigdy dość

Pozdrawiam

spoko dzięki

Niezmierne dzięki przyjacielu, dużo przydatnej wiedzy. Wspierajmy się, nadszedł czas naszego działania ! Będzie dobrze ! :slight_smile:

Dzięki! sporo tego towaru:)

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!