Suplementacja

x

Robert, naprawde dzięki wielkie za podzielenie się wykładem pani Evelyn Levy! Jeszcze baaaardzo daleko mi do jej poziomu świadomości ale ten wykład bardzo ze mną zarezonował i mam wrażenie że zmierzam w dobrym kierunku! :slight_smile:

Szczególnie podoba mi się to co mówi o kolorach! Od dłuższego czasu eliminuje czarne/ciemne rzeczy z mojej garderoby oddając je na cele charytatywne.

Nowe ubrania kupuje rzadko, ale teraz już jedynie w jasnych kolorach zważając na mój osobisty kompas KI.

https://sergiel.pl/kompas-ki/

Czyżby świat nie byłby piękniejszy gdyby wszyscy ludzie ubierali się w kolory które im się naprawdę podobają a nie w ciemne/czarne ubrania bo tak jest bardziej praktycznie?

I tutaj pozostawie tych którzy przeczytają tego posta z takim prowokacyjnyn stwierdzeniem:

Ciemne ubrania wcale nie brudzą się mniej od jasnych - po prostu na ciemnych ubraniach ten brud ciężej zauważyć :wink:

Potężnie.

.

Ktoś coś dołoży?

Nie obejrzałem wykładu, ale temat suplementacji także dołoże swoje trzy grosze.

W obecnym świecie wyjalowionego jedzenia, i wysokich cenach ekologicznego jedzenia uważam, że jednak warto się suplementować. Większość ludzi nawet nie zdaje sobie sprawę, że nie dość, że jedzenie ma coraz mniej wartości energetycznych o po obróbce cieplnej powyżej 42 stopni jedzenie również zaczyna tracić m.in witaminy które są niezbędne by uzdrowić organizm.

I tutaj otwiera się furtka dla duchowości i ezoteryki, którą tak wielu neguje. Prana, bretarianizm, przytulanie się do drzew, żywa woda i wiele więcej… To jest tak szeroki temat… Temat odnoszący się do tego iż jedzenie nie jest jedyną formą pożywienia się ! Zaczyna być coraz więcej ludzi żyjących na samych sokach jak i coraz więcej ludzi dąży do bretarianizmu - coraz bardziej popularne treningi bretarianskie przez 10, 21 dni

Także ogólnie suplementacja jest bardzo ważna. Odeszliśmy od natury to musimy sięgać po alternatywne rozwiązania by być w pełni zdrowym. Podkreślam, że mówię to jako całe społeczeństwo na tej planecie jako jedność.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!