Supermarkety

Witam. Słyszałem że w mojej okolicy nie wpuszczaj bez maski do biedronki i karfura. Sam nie sprawdziłem jeszcze czy to prawda ale jeżeli tak to co zrobić? Omijać ich sklepy i dać za wygraną czy co? Przecież nie mają prawa mnie chyba nie wpuścić co? Ale co mam się szarpać?

Idź do normalnego warzywniaka. Prywaciarz cię wpuści. Po co dawać zarabiać koszernej biedronce.

I tak to prawda, Mnie do Tesco nie wpuścili ^^

Mnie nie wpuściła moja sąsiadka (taki lokalny, mały spożywczak przy drodze). Była wystraszona, grzecznie powiedziałem Miłego Dnia i wyszedłem. Co będę kobiętę stresował. Była tak wystraszona, jakbym był milicji i przyszedł nałożyć karę. Szkoda mi ludzi ale sami sobie zgotowali taki los.

Ja u siebie w mieście, śmiało chodzę bez maski, póki co nikt nic nie mówi, może to przez mój wstrętny wyraz twarzy :smiley: Ale byłem w lidlu i nic, w Karolince w Opolu tak samo, ja bez maski i parę osób co można policzyć na placach jednej ręki. Nikt nic nie powiedział. Czasami proponuje challange. Jak zamawiam sobie pizze, to proszę o zdjęcie maseczki, jak zdejmują to daję większy napiwek :smiley: Wiem pewnie głupie, ale pokazuję, że dla paru groszy więcej człowiek może zrobić dużo rzeczy… bo przeważnie ludzie mandatu się boją. W Opolu w decathlonie, pan się mnie pytał dlaczego nie mam maski, ja mu na to że mam astmę, nie muszę nosić, nie muszę mieć na to papieru, on się ze mną zgodził i zaprosił do środka :slight_smile: Ale od paru miesięcy staram się chodzić tylko do Polskich sklepów, choć i oni są bez winy bo sypią rundupem, glifosatem i innym dziadostwem, o czym mówi Marcin Bustowski. A tu polecam kanał jak i ten filmik z Lach Chwat TV: https://www.youtube.com/watch?v=nB6WOJ4m1_4. I taki pomysł na koniec. Jak oni chcą karać mandatami, straszyć sanepidem, to może my ich straszmy że sprzedają nam nie zdrową żywność? U Marcina Bustowskiego na kanale można się więcej o tym dowiedzieć :slight_smile: Pozdrawiam was!

Kochani wiele razy już było mówione o tym ze kagańców nie trzeba nosić teraz juz nie pamietam ktory artykul bo zmieniono ostatnio, ale nie ma obowiązku noszenia kagańców, mówimy np, że stan zdrowia mi na to nie pozwala i zgodnie z najnowszym rozporządzeniem rady ministrów odnośnie koronaświrusa nie musisz tez takiego oswiadczenia lekarskiego ukazywać. I tyle i wchodzisz. A jak ktos sie pruje to tłumacz. Albo niech dzwonia na policje jak im cos nie pasuje. Cała reszta nie jest zgodna z konstytucją i łamie Twoje jak i ich prawa.<LINK_TEXT text=“https://www.antyradio.pl/News/Nakaz-nos … enie-42341”>https://www.antyradio.pl/News/Nakaz-noszenia-maseczek-nielegalny-Sad-wydal-miazdzace-dla-rzadu-orzeczenie-42341</LINK_TEXT>Czasami mi mówią, że mam nosić maskę ale tłuamcze im i dluzej niz 2 minut nigdy nie rozmawialem z ochroną czy sprzedawcami :stuck_out_tongue: U mnie w mieście machają ręką na to. Poinformowali? poinformowali, wiec wykonali ich obowiązek pracowniczy :slight_smile:Wiedza nas wyzwoli <3

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!