Sukienka do sklepu

Czy jest możliwość, aby obok koszulki męskiej, powstała sukienka dla kobiet? Powinna być bardzo długa, w formie tuby, górę może mieć z kołnierzykiem, bez rękawów. Chcemy być piękne!

Skoro masz wizje, to też sama możesz ją zrealizować :slight_smile:

Wy jesteście piękne!!! A poprzez taką sukienkę będziecie mogły okazać swoją skromność.

Grzegorz, przyjrzyj się kobietom w takich sukienkach. Skromność? Długość nie jest równoznaczna ze skromnością :slight_smile:) Ta sukienka, dłuuga do ziemi to sam sex, cudnie opina całe ciało kobiece nie dzieląc sylwetki, a uwypuklając wszystko to, co najpiękniejsze. Mniam

Witam.

Bardzo chętnie kupiłbym taką sukienkę dla Pani mego serca i “smacznie ją schrupał” :wink: jeśli masz wizję i odwagę zacznij działać.

Pozdrawiam sredecznie. :slight_smile:

a ta koszula to gdzie… ?

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!