Studnia -hydrofor -wykonanie na działce ROD

Poszukuję wykonawcy, montażu na ogródkach działek rodzinnych , studni i hydroforu, , Jest stara pompa ,woda na głębokości podobno 8m, lecz z drugiej strony działki, Jest także woda podłączona od miasta. ,lecz zamykają na zimę . No i taniej byłoby mieć do podlewania , .tel do mnie 531888202 W Polsce będe do 11. wrzesnia, a potem koniec pażdziernika , Smiało dzwonić. dziękuję

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!