Strona Internetowa i Pozycjonowanie Biznesu w Google

Dlaczego niewydolna strona dla biznesu może bardzo zaszkodzić twojemu biznesowi?

Strona internetowa to przede wszystkim narzędzie sprzedażowe, które powinno wspomagać działania handlowe i marketingowe w firmie. Nie odpowiednia strona prowadzi do nieefektywnego pozyskiwania klientów i nie docierania do kupujących przez słabe SEO. W efekcie powoduje to niewykorzystane szanse sprzedaży i ogromne straty finansowe dla biznesu.

Nie potrzebujesz zwykłej strony
Potrzebujesz takiej która przynosi rezultaty

Profesjonalna strona dla biznesu odpowiednio zoptymalizowana oraz skutecznie zaimplementowana, może pozyskiwać klientów każdego dnia przy minimalnym nakładzie budżetowym. Projektując stronę z naszą firmą masz gwarancję iż do projektu każdej osoby podchodzimy indywidualnie.

Ponieważ strona internetowa to podstawowy kanał marketingowy, gwarantujemy iż poziom wykonania projektu sprawi że będzie to doskonałe narzędzie przyczyniające się do rozwoju biznesu.

Rozpocznij 2min QUIZ https://stronadlarestauracji.pl/

Zapraszam wolnych ludzi, pomagam w marketingu internetowym kazdemu wlascicelowi biznesu, nie tylko restauratorom :slight_smile: Chętnie odpowiem na wszelkie pytania!

Współpraca z kimś z tego forum to będzie więcej niż przyjemnośc :slight_smile:

Preferuje kontakt telefoniczny bo na smsy odpowiem w ciągu godziny a na forum o wiele pozniej bo mogę nie dostac powiadomienia na maila. Napisz sms z pytaniem - 795 689 633

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!