Stopnie wtajemniczenia

Mam pytanie. Na czym polega bycie aktywnym członkiem społeczności dzięki czemu ma się dostęp do informacji wewnętrznych specjalnych ofert i promocji? Mam nadzieję że to nie tak jak w masońskiej piramidzie że Ci na górze wiedzą więcej niż Ci na dole :grin:

Arkena zapoznaj sie prosze z tym watkiem:<LINK_TEXT text=“materialy-dla-zalogowanych-f90/riot-cze … t1103.html”>https://ariowie.com/forum/materialy-dla-zalogowanych-f90/riot-czekamy-na-ciebie-t1103.html</LINK_TEXT>jak bedziesz gotowa - zapraszamy na Riot. tam mozesz na zywo napisac na chat, lub porozmawiac i zadac wszelkie pytanie.

czekamy na Ciebie :wink:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!