STOP 447

https://www.youtube.com/watch?v=S6Sij22k4Cg

I żadne media się nawet nie zająknęły ale w sumie mnie to nie dziwi. W sobotę rano radio fama oznajmiło słuchaczom, że w Warszawie odbywa się marsz polskich nacjonalistów. Przykre jak Polacy dają się opluwać i robić z siebie chłopca do bicia. :frowning:

Dobrze bylo ! :slight_smile:

https://youtu.be/LRjHaqneG3w

Nie zmarnujmy takiej szansy, ktora podarowali nam nasi “przyjaciele” Amerykanie… Mysle ze na takiej fali mozna zjednoczyc duza czesc spoleczenstwa…(tak jak mowil Konrad Daniel w PodziemnaTV- wystarczy ruch na miare Solidarnosci) Narzedzia do tego sa! Pozatym w komentarzach pod, swoja droga genialnym w mojej ocenie, filmie Pola Lechickiego, Pan Krzysztof Kornatowicz proponuje ciekawa inicjatywe… sprawdzcie. Mam juz dosyc tego syfu, chce “optymalnej” przyszlosci dla dzieci i wnukow. Czas rozmontowac ten system i przejac wladze [demokracja bezposrednia]

https://youtu.be/Kc833RYt9XEPozdrawiam

Dobry dzień. Ja pytam jaka transformacja nastąpiła? Jak komuchy przerobili się na liberałów postkomuchow demokratow przefarbowali się a tak naprawdę to wtedy i teraz byli i nadal są pokolenia tych samych krwi hazarow udajacych Słowian. Tylko pytanie jak na oczach ogromnej ilości ludzi zmienili płeć i wszyscy dali temu przyzwolenie. Polityki naszej nie ma, nie ma czegoś takiego. To jest fikcja ponieważ nasze rodowe pokolenia przegrały wojnę a nowe urodziły się w okupacyjnym systemie odświeżanym tylko na potrzeby horych ideologii jak np. NWO. Ich era się kończy kurtyna coraz bardziej się odsłania.

Witam; Obejrzałem film, Pola. Ma rację, i tutaj jest koniec. 56-Poznań, 70-Szczecin, itd. Czołgi na ulicach, zabici ranni. Śmierć, która zabrała młode życie. Co złego oni zrobili? Chcieli pieniędzy za pracę ,którą wykonywali. Czołgi były polskie, sowieckie, a teraz jakie będą czołgi? Przecież one już są, one czekają aby wyjechać na ulice. Nowe przepisy pozwalają na to. W tych czołgach zawodowi zabójcy, im nie drgnie powieka, jak będzie strzelał. Czy na te czołgi mamy pójść z butelkami, tak jak w powstaniu Warszawskim? Znowu najlepsi, najodważniejsi zginą. Pomyślcie przez chwilę. Zastanówcie się. Czy niema innego rozwiązania? Nie mogę nic podpowiedzieć. Niech historia wam posłuży przykładem.Na błędach historycznych powinniśmy się uczyć. Ciągle popełniamy te same błędy.Można by długo debatować. Z jakim skutkiem? Zadajcie sobie pytanie; co mamy? co możemy? kto jest swój? a kto jest obcy? Kto nam pomaga? A kto nam zawsze szkodził? Daleko nie trzeba szukać. Wystarczy zweryfikować. Oddzielić, ziarno od plew. Stare mądre przysłowie. Zróbmy na początek, porządek wkoło siebie. To wiele się wyjaśni. Bacznie przyjrzyjmy się otoczeniu. Pozdrawiam. :ugeek:

Konfederacja wzywa rząd do ujawnienia rozmów ws. roszczeń | R. Winnicki, J. Kulesza

https://www.youtube.com/watch?v=8ZnJgsg4iDsNiestety jak widać takie rozmowy, wbrew “mydlanym” słówkom PISu pod publiczke, już mają miejsce…

Niestety, nie wiem jak skopiować video, aby je wkleić bez podania linku. Wklejam więc sam link.

Pani Ewa Kurek i pan Stanisław Michalkiewicz (chyba o żydowskich korzeniach) od dawna zajmują się sprawą roszczeń żydowskich wobec Polski i przestrzegają przed ustawą 447. Polecam zainteresowanym.

https://m.youtube.com/watch?v=R4nSdn94CU0

Jak tak dalej pójdzie i będziemy mieli hiperinflację dolara USD to w sumie móżna oddać im te 300 miliardów. W Zimbabwe snikers kosztuje bodobno kilka milionów.

Trzeba sie bronic przed ustawa 447 rekami i nogami.Pasuje wystosowac taka petycje do rzadu, a moze juz taka petycja istnieje?Najlepiej to wyslac list do PISu - trzeba ich oskarzyc o zdrade stanu, o dzialanie przeciwko interesowi narodu polskiemu.Do wiezienia z nimi!

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!