Srebro Koloidalne - szukam porady

Witam serdecznie dobrzy ludzie :slight_smile: mam pytanie, podłączam elektrody pod r9 do tworzenia srebra w wodzie destylowanej i nie zachodzi żadna widoczna reakcja… czy tak ma być ? Dodam, że na wodzie z kranu widać reakcje. Pozdrawiam

Witaj, cześć.

Na początek :

Jeśli posiadasz miernik elektryczny (nie trzeba być elektrykiem lub elektronikiem żeby móc się nim posługiwać), taki najprostszy za 15-20 zł, zmierz czy faktycznie jest napięcie na tych srebrnych elektrodach. Może coś nie łączy, może bateria rozładowana…?

Kolejna sprawa to wodę podgrzej do przy najmniej 70 stopni Celsjusza. Najlepiej doprowadź do wrzenia. Zanim wlejesz do szklanki i podłączysz aparaturke trochę ostygnie.

Zainwestuj 40 zł w Miernik TDS EC.

Będziesz miał możliwość sprawdzenia steżenia swojej wody srebrnej. Przy okazji sprawdzisz czy Twoja woda destylowana jest faktycznie destylowana (max 2ppm)

Czas “tworzenia” wody srebrnej zależy od tego jakie stężenie chcesz uzyskać. Okolice 15 ppm zrobisz w około 45 minut.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!