Sprawdź sam, smugi chemiczne, chemtrails = SUSZA

Witajcie, chciałbym podzielić się z wami pewną ciekawą obserwacją którą prowadzę od kilku lat. Otóż jeżeli chcecie dokładnie dowiedzieć się kiedy na waszym niebie pojawią się srebrne, nieoznakowane, latające niżej niż pasażerskie samoloty, po których na niebie pozostaje chemiczny syf to obejżyjcie sobie prognozę pogody. Oczywiście nie trzeba tutaj nikogo przekonywać że to są chemikalia, bo wystarczy tania lornetka żeby zobaczyć trzy ślady. Dwa po silnikach które znikają po chwili, oraz trzeci który nie zniaka. Jeżeli w najbliższym czasie zapowiadane są opady deszczu to od daty opadów odejmijcie 1-2 dni i sprawdźcie co jest na niebie. Metoda działa w stu procentach, szczególnie wiosną, kiedy rośliny i uprawy rolnicze sprawdzają warunki (niejako kodują się) na plon jaki będą w stanie wydać w miejscu w którym rosną. Oczywiście dzięki naszym tajemniczym cichym bohaterom, w swych wspaniałych srebrnych maszynach mamy zapewnioną piękną słoneczną pogodę. Myślę że należy im się ujawnienie i zapłata za ich trud :wink:

Jezeli chcecie cos zrobic w tym temacie, aby zniwelowac efekt smug chemicznych, to zacznijcie budowac orgonowe cloud-bustery.

W Polsce niektorzy nazywaja je chembuster-ami.

Energia orgonu (prana, chi, ether) bedzie w tedy balansowana poprzez rury i krysztaly…

Jest kilku producentow praktycznie w kazdym kraju, wiec jezeli nie masz czasu na budowanie, to mozna kupic gotowego cloudbustera.[media]https://www.youtube.com/watch?v=QpGmOd_u0JQ[/media]

W sadzie mam wstawione takie najprostsze cloud-bustery w postaci rury miedzianej wbitej w ziemię z umieszczonym w środku kryształem górskim. Uchroniły one kwitnące drzewa przed przymrozkami ale do zatrzymania chmur deszczowych są za słabe.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!