Spotkanie Warszawa

Witam! Z Warszawy i okolic zaczyna robić się nas fajna liczba dlatego warto się spotkać i porozmawiać na żywo. Każdy kto napisał na forum przedstawiając się dostał ode mnie wiadomość odsyłającą do tego tematu.

Moim zdaniem ustalmy teraz datę spotkania, miejsce znajdę jakieś ciche i spokojne wiedząc już dla jakiego grona suwerenów mam szukać rezerwacji :slight_smile: (oscylujemy w okolicach centrum Warszawy z powodu “łatwego” dojazdu dla wszystkich)

Moje propozycje to 4 lub 5 kwiecień godzina 20.00Pozdrawiam serdecznie suwereni!

Mi wstępnie pasują oba terminy

Pozdrowienia

Jestem. Moze jakiś nowy termin? Ciężko się pisze w moich okolicach. Czekam kilka tygodni na odzew i nadal cisza.

[email protected]

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!