SPOTKANIE NA SPONTANIE II

w NIEDZIELĘ 25 sierpnia zapowiedzieli się Sławomir Szczepan i Sztyrlitz z rodzinami, info otrzymał także Michał30 i kulsson oraz Mścibor znad Brdy. Program jednodniowy po okolicy.

Tworzy się już mała społeczność - kooperatywa, może osiądziemy w tym siedlisku o jakim pisałem.

Myślę że zaczniemy k. 11,12 tak do 18. Program spontaniczny, wybrane fragmenty “dużego programu” na 4-5-6 października,

lokalny piękny park co ma łącznie 80ha, no i wizja lokalna siedliska, ocena możliwości technicznych i organizacyjnych ogarnięcia sprawy.

W razie potrzeby lub sytuacji awaryjnej nocleg zapewniony.

Slava!

Szkoda, że nie mogłem się zjawić ale mam nadzieje że w październiku sobie to odbiję :blush: pozdrawiam

Spotkanie na spontanie na szybko, stawił się Sławomir z rodziną i Michał30. Przesympatyczni ludzie. Spacer po parku, wizja lokalna na ranchu na którym głównie… oddaliśmy się konsumpcji śliwek, które zwisały z maleńkiego drzewa oblepionego owocami. Nie pamiętam tak smacznych owoców, zero robactwa i były bardzo słodkie. Ja dorzuciłem do tego jeszcze owoce czarnego bzu. I tak ubabrany ciemnym kolorem podjąłem decyzję o odwrocie, podczas którego zaliczyliśmy jeszcze lokalną pizzę okraszoną pogaduchami. Czasowo ograniczeni byliśmy tym, że Sławomir pozostawił swoje zwierzaki bez nadzoru. Otrzymałem kilka jajec mutantów w prezencie, od Michała sok pomidorowy własnego wyrobu. Dziękuję Wam i do następnego razu.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!