Spotkanie Górny Śląsk 13 czerwiec

Witam wszystkich z Górnego Śląska i nie tylko na spotkanie 14 czerwca w Tarnowskich Górach ul. Rynek 7. godzina 18 planowany czas 3 godziny , główne tematy to: Tworzenia Rodu , proszę się zgłaszać w celach organizacyjnych.

Jestem chętny jednak ze względu na napięty grafik proszę o wcześniejsze podanie dokładnej godziny rozpoczęcia, miejsca oraz szacunkowym czasie zakończenia spotkania.

Chcę podziękować wszystkim przybyłym na spotkanie , za ciekawe tematy za to że jesteście , czekamy na następnych którzy chcą być wolni i niezależni .

Wkrótce kolejne spotkanie które będzie robocze w kwestii Rodu ,pozdrawiam sławian i zapraszamy NEO.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!