SPOTKANIE 4-5-6 PAŹDZIERNIKA POŁCZYN ZDRÓJ

Zgodnie z Waszymi sugestiami podajemy informację wcześniej o spotkaniu. Data jest, lokalizacja jest.

Dla osób przyjezdnych nocleg w komfortowym miejscu zapewniony w stawkach pozasezonowych.

Hasło przewodnie:

Wszystkie działania człowieka wynikają z jego świadomości i wiedzy o świecie i o sobie samym.

Zdobywając wiedzę zmieniamy i świat i siebie

Odwracamy hasło globalistów na: Myśl lokalnie, działaj globalnie

lub też:

Harcerz chce wiedzieć więcej niż wie, umieć więcej niż umie :lol:

Z uwzględnieniem myśli filozofa:

Jestem suwerenem. Niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie.

PROGRAM OBEJMUJE KRZEWIENIE WIEDZY I WOLNĄ DYSKUSJĘ NA TEMATY

1.Doświadczył nas system, jesteśmy obudzeni z matrixowego snu.

2.Bogactwo naszego kraju, zasoby geologiczne, litosfera, woda, zasoby leśne, kultura.

3.Kto, w jaki sposób i dlaczego robi z Lechistanu konglomerat Polin, krainę biedy i i głupoty oraz ogólnie chujni z grzybnią.

4.Jak bronić się przed terrorem okupanta, nie dać się ograbić i jeszcze w miarę normalnie żyć.

5.Osoba samotna a rodzina/związek z dziećmi w nieustającej sztuce przetrwania.

6.Metody na Matrix, okresowe wybywanie za granicę, samowystarczalność, unikanie zagrożeń i chorób etc.

7.Survival ekonomiczny w książkach, Bodo Schaffer, Kiyosaki, itp. w aktualnych warunkach w naszym kraju.

8.Konkretna wiedza - zioła i zachowanie zdrowia, technologie budowlane, wykorzystanie drewna, gliny materiałów naturalnych etc.

9.Energetyka rozproszona.

10.Bezpieczeństwo internetowe - wskazówki i przykłady.

11.Jak przekształcić słabość w siłę na przykładzie rozproszenia, dywersyfikacji itp.

12.ARIOWIE, WOLNOŚĆ I POMYŚLNOŚĆ RODU.

Słowem wszystko, co dookoła tematu Ariowie.

Dziękuję za uwagę, program przygotował Pepeg z Gumy, nieślubny syn wodza Azteków :roll:

Czy będzie możliwość nocowania na miejscu?

Ja jestem z Częstochowy chętnie zabralbym sie z kimś nawet w połowie drogi np łódź, Poznań.

Tak, uzupełniłem informację, dziękuję za wskazanie. Dlatego wybraliśmy to miejsce ponieważ jest zaplecze. Wszyscy się zmieszczą.

To ja zajrzę 6października i później jeszcze 14-16

Witam.

Postaram się też być i co nie co rozjaśnić w temacie . . .

A co byście powiedzieli na taki zjazd założycielski RODU na razie jest nas tak mało aktywnych że możemy stworzyć jeden Ród a jak nas będzie przybywać wtedy będziemy tworzyć Rody w województwach. . . Temat do przemyślenia.

Pozdrawiam.

Ze względu na to, że okolica ekologiczna, jest możliwość zaopatrzenia się w zioła - samodzielnie :slight_smile: typu nawłoć, iwanczaj, skrzyp, szałwia, krwawnik, mięta etc. co znajdziemy. Niektóre siedliska roślin znam i wystarczy po nie sięgnąć. Można wykopać i zasadzić u siebie w ogródku.

Dla zainteresowanych białkożerców i mięsożerców mogą być dostępne jaja ekologiczne kurze, smalec domowy w słojach 1kg, przepiórcze, tuszki królików i perliczek głęboko zmrożone, itp. rzeczy. Lokalnie można zaopatrzyć się w świeżo wyciskany olej z czarnuszki i konopii spożywczych. Możemy też przyrządzić te specyfiki we własnym zakresie i upichcić na wielkim grillu gazowym zamiast płacić za jedzenie w restauracji. Lokalne piwo do nabycia w sklepie firmowym. Warto pamiętać że Połczyn to polskie centrum długowieczności. Oczywiście musielibyście mi potwierdzić wcześniej czy ktoś chce takie rzeczy. Szczegółowy program w sensie organizacyjnym napiszę jak będzie znana przybliżona liczba uczestników - co warunkuje dalsze kroki.

Cześć wszystkim.

Też postaram się być. Nareszcie spotkanie ludzi co myślą podobnie. Już nie mogę się doczekać.

Pozdrawiam.

Będziemy także jeden dzień. Proponuję także zorganizowanie takiego jedno dniowego spotkania u nas pod Darłowem. Data do ustalenia.

Pozdrawiam

Proszę o potwierdzenie na priw kto się wybiera. W przeciwnym razie przełożymy na inny termin. Antonio nie dotrze, Mieciu będzie jeden dzień ze względu na pracę. @Sławomir jeżeli planujesz zaprosić ludzi do siebie to warto byś założył nowy wątek podał lokalizację, termin itp.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!