SPOTKANIE 4-5-6 PAŹDZIERNIKA POŁCZYN ZDRÓJ

Zgodnie z Waszymi sugestiami podajemy informację wcześniej o spotkaniu. Data jest, lokalizacja jest.

Dla osób przyjezdnych nocleg w komfortowym miejscu zapewniony w stawkach pozasezonowych.



Hasło przewodnie:

Wszystkie działania człowieka wynikają z jego świadomości i wiedzy o świecie i o sobie samym.

Zdobywając wiedzę zmieniamy i świat i siebie




Odwracamy hasło globalistów na: Myśl lokalnie, działaj globalnie



lub też:

Harcerz chce wiedzieć więcej niż wie, umieć więcej niż umie :lol:



Z uwzględnieniem myśli filozofa:

Jestem suwerenem. Niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie.



PROGRAM OBEJMUJE KRZEWIENIE WIEDZY I WOLNĄ DYSKUSJĘ NA TEMATY



1.Doświadczył nas system, jesteśmy obudzeni z matrixowego snu.

2.Bogactwo naszego kraju, zasoby geologiczne, litosfera, woda, zasoby leśne, kultura.

3.Kto, w jaki sposób i dlaczego robi z Lechistanu konglomerat Polin, krainę biedy i i głupoty oraz ogólnie chujni z grzybnią.

4.Jak bronić się przed terrorem okupanta, nie dać się ograbić i jeszcze w miarę normalnie żyć.

5.Osoba samotna a rodzina/związek z dziećmi w nieustającej sztuce przetrwania.

6.Metody na Matrix, okresowe wybywanie za granicę, samowystarczalność, unikanie zagrożeń i chorób etc.

7.Survival ekonomiczny w książkach, Bodo Schaffer, Kiyosaki, itp. w aktualnych warunkach w naszym kraju.

8.Konkretna wiedza - zioła i zachowanie zdrowia, technologie budowlane, wykorzystanie drewna, gliny materiałów naturalnych etc.

9.Energetyka rozproszona.

10.Bezpieczeństwo internetowe - wskazówki i przykłady.

11.Jak przekształcić słabość w siłę na przykładzie rozproszenia, dywersyfikacji itp.

12.ARIOWIE, WOLNOŚĆ I POMYŚLNOŚĆ RODU.



Słowem wszystko, co dookoła tematu Ariowie.



Dziękuję za uwagę, program przygotował Pepeg z Gumy, nieślubny syn wodza Azteków :roll:

Czy będzie możliwość nocowania na miejscu?

Ja jestem z Częstochowy chętnie zabralbym sie z kimś nawet w połowie drogi np łódź, Poznań.

Tak, uzupełniłem informację, dziękuję za wskazanie. Dlatego wybraliśmy to miejsce ponieważ jest zaplecze. Wszyscy się zmieszczą.

To ja zajrzę 6października i później jeszcze 14-16

Witam.

Postaram się też być i co nie co rozjaśnić w temacie . . .

A co byście powiedzieli na taki zjazd założycielski RODU na razie jest nas tak mało aktywnych że możemy stworzyć jeden Ród a jak nas będzie przybywać wtedy będziemy tworzyć Rody w województwach. . . Temat do przemyślenia.

Pozdrawiam.

Ze względu na to, że okolica ekologiczna, jest możliwość zaopatrzenia się w zioła - samodzielnie :slight_smile: typu nawłoć, iwanczaj, skrzyp, szałwia, krwawnik, mięta etc. co znajdziemy. Niektóre siedliska roślin znam i wystarczy po nie sięgnąć. Można wykopać i zasadzić u siebie w ogródku.

Dla zainteresowanych białkożerców i mięsożerców mogą być dostępne jaja ekologiczne kurze, smalec domowy w słojach 1kg, przepiórcze, tuszki królików i perliczek głęboko zmrożone, itp. rzeczy. Lokalnie można zaopatrzyć się w świeżo wyciskany olej z czarnuszki i konopii spożywczych. Możemy też przyrządzić te specyfiki we własnym zakresie i upichcić na wielkim grillu gazowym zamiast płacić za jedzenie w restauracji. Lokalne piwo do nabycia w sklepie firmowym. Warto pamiętać że Połczyn to polskie centrum długowieczności. Oczywiście musielibyście mi potwierdzić wcześniej czy ktoś chce takie rzeczy. Szczegółowy program w sensie organizacyjnym napiszę jak będzie znana przybliżona liczba uczestników - co warunkuje dalsze kroki.

Cześć wszystkim.

Też postaram się być. Nareszcie spotkanie ludzi co myślą podobnie. Już nie mogę się doczekać.

Pozdrawiam.

Proszę o potwierdzenie na priw kto się wybiera. W przeciwnym razie przełożymy na inny termin. Antonio nie dotrze, Mieciu będzie jeden dzień ze względu na pracę. @Sławomir jeżeli planujesz zaprosić ludzi do siebie to warto byś założył nowy wątek podał lokalizację, termin itp.