Spotkania i warsztaty

Dla tych, którzy jeszcze korzystają z fb

Moja grupa to Warsztaty i spotkania Sławian

Zapraszam serdecznie



https://www.facebook.com/groups/1381322555331244/

Miło a jest ktoś z Krakowa ??? chętnie się spotkam, nauczę sie i podzielę się swoimi doświadczeniami oraz chętnie pomogę innym :smiley: Dużo przyjemniej w pozytywnej grupie

Slava. Sluchajcie, my ( moja rodzinka ) poznalismy troche “inny” swiat . Swiat zlotow kampingowych. Nie mowie ze to co ludzie tam robia jest super ale tam poczulem cos czego dawno nie czulem . Jednosc , spokuj nie wiem jak to nazwac. Zlot byl w Warce w 2018r. Ludzie rozmawiali , spiewali poprostu byli ze soba. Nie wiem czy wypada napisac ze spozywalismy cos wlasnej produkcji :slight_smile:. To bylo cos pieknego. Bedac kierowca miedzynarodowym dawno nie bawilem sie z rodzina tak dobrze.

Chodzi mi o to ze mozeby zrobic jakis “zlot” jakies spore ognicho :slight_smile: itd. Wiecie o co chodzi. Ja mam stara przyczepe kampingowa kupilem po zlocie w warce, zjezdzilismy Polske i spotykalismy w wiekszosci super ludzi. Moze ktos ma namiot, kampera, przyczepe czy kombi i checi :slight_smile:. To co ?

witam serdecznie :slight_smile:

bardzo zapraszam na taki zlot do Leśnego Grodu w Milówce /k Żywca , najbliższy będzie 27 i 28.07

można zobaczyć jak to było w poprzednich sezonach na stronie www.lesnygrod.info w zakładce wideo :slight_smile:

pozdrawiam - Basia

Witajcie, Przy okazji rozmowy w temacie kampingów chciałbym Wam coś podsunąć. Jedyna forma kampingowania, która do mnie przemawia to tzw. dzikie kampingi. Mam to szczęście a zarazem pecha, że przebywam (jeszcze) na emigracji w Szkocji z dala od domu i rodziny dysponując długimi wolnymi weekendami. Wszystkie weekendy spędzam na łonie natury najczęściej biwakując nad brzegiem Morza Irlandzkiego lub Północnego, czasami w górach lub nad jeziorem albo w lesie. W 80% są to wyjazdy samotne, pozwalające się wyciszyć i pozbierać myśli po całym tygodniu pracy. Samotnie spędzone noce na łonie natury dają naprawdę solidnego psychicznego kopa. Po nocy aparat w ręke i kilka kilometrów samotnej wędrówki, potem trochę pływania, czasem wędkowania lub kajakowania.

Pozdrawiam Was i miłych wypadów życzę !

Witaj. No jasne ze na dziko to najlepiej. Tylko powiem Ci czy wam bo wrrszcie mozna cos powiedziec i nie czuc sie jak bym mial glowe krokodyla :slight_smile: , ze ja spedzilem wiekszosc czasu wlasnie na dziko ale nie czuje sie bezpiecznie a poniewaz mam 2 corki 4 i 9 lat i mialem juz sytuacje gdzie mimo iz sie balem wyjsc do kilku wypitych i " prosic " o spokoj - wychodzilem. Jako kierowca stojac po parkingach w calej europie z bardzo roznymi ludzmi z calego swiata tez bylo kilka takich akcji. Strachliwy nie jestem mimo mojego 1.70m wzrostu umiem sie obronic ale chetnie bym sie zapisal czy jak Marcin mowil spotkal raz w miesiacu postrzelal potrenowal jakies sztuki bo tylko liznolem boksu. A wiec :slight_smile: ( zaczynam zdanie jak kazdy prawdziwy Polak od a wiec :slight_smile: :slight_smile: ) a wiec z tymi miejscami na dziko to roznie bywa. W szkocji jest bardzo fajnie chcialbym tam pojechac przyczepa ( moze kiedys ) . Bylem tam nie raz ciezarowka. Jezdzilem do michelina w Dundee czy Fort Wiliam kolo loch ness. I tam czuc ze jest bezpiecznie. Wiele razy tez czulem od szkotow ( w przeciwienstwie do angoli ) takie dziwne jakby powazanie czy szacunek jak slyszeli ze jestem z Polski ale przecie to potomkowie celtow a z tego vo wiem z filmow Grzegorza Skwarka i Lalaka to celci to byli tez slowianie wiec moze to to. W Polsce nie mozna czuc sie bezpiecznie samemu na lonie natury jak podjedza grupa 5 gosci wypitych albo na dopalaczach. No coz mocni sa w gebach bo zadnej dyscypliny nie znaja. Matki ojca sie nie boja. W grupie silni i na czacie.

A wiec :slight_smile: ja Ci mowie ze na zlotach tez bywa super. Nie mowie o zlotach bogatych ludzi ktorzy przyjezdzaja kamperami za 400tys i pija do 6 rano przez 3 dni sluchajac z subufera JBL muzyki na ful. To nie dla mnie. Pozdro


Witaj Basia. Czy to miejsce ma pole kampingowe czy miejsce np na przyczepe ?? Czy to Twoje miejsce?? Onejrzalem 5min filmu i juz mnie zaciekawilo. Woda , 432herce, rosliny zwierzeta madry pan :). Czy oprocz daty ktora podalas mozna wpasc w innym terminie?? Ja pracuje w systemie to znaczy w 2 tyg za granica wsrod innego swiata i potem tydz w domu. Jak jestem w domu i pogoda na to pozwala zabieramy przyczepe i sie wloczymy po fajnych miejscach. Odpisz czy np na weekend mozna od tak sobie wpasc??? W nastepny weekend wybieramy sie do doliny bedkowskiej kolo olkusza krakowa.
Do zobaczenia ewentualnie :)

Sprawdz moj temat tez mieszkam w UK

KRUSZWICA STARA ZIEMIA.

Kto był to wie gdzie to jest nie muszę tłumaczyć, a te Osoby które nie wiedzą zapraszam na kolejny wiec wolnych SLAVIAN.

<LINK_TEXT text=“https://www.facebook.com/photo.php?fbid … CH12zGJwtB”>https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2295682783977462&set=a.1611940462351701&type=3&eid=ARBVGFiAYcpj7XIh4SbUuZfsFulhZlvjlxGvoQ6TdiZsVyR5wIz2zkMA-5_z51I8Dk_l83CH12zGJwtB</LINK_TEXT>