Sława użytkownikom

Widzę że strona bardzo dobrze wygląda.

Mam chęć nawiązać tu pozytywne relacje i poznać opinie oraz zagadnienia z życia o których nie dowiem się w massmediach.

Pozdrawiam Marcin Grzegorz Świerczyński

Wszystko cacy! Cieszy mnie, ze sa postepy, jest to forum:) Pozdrawiam wszystkich cieplo:)

Dzień dobry, cześć! Miło, że się coś zaczyna… Mam nadzieję, że będzie owocnie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie! :smiley:

Dobry wieczór wszystkim :slight_smile:

Ludzie co dalej z nami będzie?

Jak funkcjonować jak z każdej strony czuć ciśnienie?

Pozdrawiam ciepło!!!

P.s- strona dobrze zrobiona !

Sława!

Otóż to - czuć ciśnienie… :wink:

Przyznam szczerze, że nie mogę doczekać się swojego udziału w zmianie na lepsze!

P.S.

Dzięki dla Pola Lechickiego i Ariów - za iskierkę nadziei! :slight_smile:

Slawa prawdziwym Slowianom

Ladna stronka tylko malo nas

Sila w jednosci i naturze :slight_smile:

pozdrowionka

Witam Wszystkich :slight_smile:

Pozdrawiam serdecznie

Witajcie, jak wszystko ma swój początek tak i to miejsce się zaczyna, niech zwyczajnie i po prostu trwa i wzrasta w prawdzie i w miłości :slight_smile:

Piotr

Dziękuję serdecznie za Ariów, za wspaniałą ideę… Pozdrawiam wszystkich Karolina

Cześć i Sława Nam Krzeszącym Iskrę Wolności

Łączmy się by stać się siłą. Pozdrawiam z opolskiego.

Pieknie, przybywa nas tutaj. Powoli ludzie sie budza i to jest budujace. Mysle ze nie przypatkowo trafilismy na strone Ariowie. Chwala tworcombtej strony za szczytna idee stworzenia platformy komunikacji dla nas potomkow wszystkich Slawian. Pozdrswiam Was bracia i siostry. Rozprzestrzeniajmy nasza ideedo odrodzenia naszego rodu…

Pozdrawiam wszystkich serdecznie Grzegorz T

Witam wszystkich i pozdrawiam

Cieszę się że jest nas co raz więcej - ŚWIADOMYCH

Dzień dobry.

Mam nadzieję, że dzięki Wam poszerzę swoją wiedzie , a i może też coś sam wniosę .

Pozdrawiam .

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!