Skóra

Przepis na naturalny antyperspirant:Składniki:

-soda oczyszczona

-olej kokosowy

-naturalne olejki zapachowe (wedle uznania)

-dodatki (wedle uznania) :slight_smile:Wykonanie:Słoiczek około 100 ml, wypełnić w połowie sodą oczyszczoną około 50ml , rozpuścić olej kokosowy (około 2 łyżek stołowych płaskich).

Wymieszać do uzyskania jednolitej masy. Dodać parę kropel olejków zapachowych. (ja dodaje po 4 krople miętowego i olibanum)

Można dodać również trochę soli himalajskiej, pyłku pszczelego itp. eksperymentujcie z różnymi składnikami :slight_smile:Używam tego preparatu rano i po kąpieli od ponad 5 lat, zamiast antyperspirantu, jest bardzo wydajny. U mnie sprawdza się doskonale. Czasem w upalne i bardzo gorące dni trzeba zwiększyć dawkowanie, ale ogólnie daje radę niewielka ilość na palec i rozłożona pod pachę.Najlepsze kosmetyki to takie które można również zjeść :slight_smile:

zrób sobie olejek magnezowy bardzo dobry pod pachy i przy okazji wchłoniesz magnez

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!