Sądy i ich funkcjonowanie

Witajcie :sunglasses:

Czy ktoś z was korzystał z możliwości bycia jako publiczność na otwartych rozprawach? Przyglądaliście się i uczyliście się jak ten cały teatrzyk się odgrywa? Pytam ponieważ Alex Berdowicz w jednym ze swoich filmów proponował by nauczyć się jak taka sprawa wygląda, by przygotować się na to jak taka rozprawa wygląda. To pozwoli na to by jak najbardziej profesjonalnie i bez emocji rozmawiać z naszymi służącymi w przyszłych rozprawach do których może w przyszłosci dojść. Ewentualnie tą wiedzę przekazać potrzebującym dalej. Oczywiście mam na myśli wykorzystanie tych informacji do spraw z wykorzystaniem prawa naturalnego w sądzie.

Ewentualnie może wiecie czy trzeba się rejestrować jakoś przed rozprawą? Bo z marszu chyba nie wpuszczają. Jakie są wymogi, zasady bycia jako publiczność?

Witaj Kulsson.

Ja nie tylko bywałem jako widz ale jako strona w tych sądach jakieś kilkadziesiąt razy i znam to z doswiadzczenia na własnej życi co i jak wyglada. Jak ktos ciekawy to niech pyta szczerze opiszę co i jak.

Pozdrawiam.

To chętnie usłyszymy szczegóły jak dochodzi do takiego spotkania co się dzieje w trakcie itd. Bardziej nas interesuje sam proces niż konkretna sprawa w której brałeś udział.

Witam.

Interesuje was cały proces od powstania jakiegoś sporu i dojścia na salę sądową i co dalej się dzieje czy tylko to co dzieje się na sali rozpraw, bo opisanie tego z obu stron powoda/pozwanego trochę czasu mi zajmie postaram się wieczorem to opisać.

Pozdrawiam.

Napisz tyle ile możesz. Każda informacja na wagę złota :slight_smile: przynajmniej dla mnie, ułatwi mi to w praktyce przy używaniu prawa naturalnego i prawa morskiego

Witam.

Obiecywałem szybką odpowiedź ale to nie jest takie siup…

Muszę to troche usystemstyzować aby nie było bełkotu dla ludzi nie obeznanych z tematem i żeby ktoś niechcący nie wdepnął na minę.

Narazie obcykałem pozwy i sprawy cywilne jak obrobię karne to wtedy wywalę wam wszystko na blat. . .

Pozdrawiam.

Antonio na spokojnie, lepiej późno niz wcale :slight_smile:

Pośpiesz się trochę. 15.10.2019 mam rozprawę w wojewódzkim sądzie administracyjnym w przedmiocie ograniczenia mi sposobu korzystania z nieruchomości gruntowej, obalenie decyzji starosty i wojewody. Sprawę wniosła ENERGA. Jak trzeba to podam adres e-mail. Pozdrawiam elżbieta

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!