Sabotaż sojuszu Polski z UE. Projekt dla odważnych.

Szukam osób chętnych do współpracy. W mojej okolicy porozwoziłem oferty do małych i średnich firm, tak jak to robią zwykle przedstawiciele handlowi. Oferty te dotyczą sfinansowania wyjazdu grupy osób do różnych krajów UE w celu masowego kolportażu ulotek anty rządowych i anty unijnych. Mam już 2 pozytywne odpowiedzi ze strony szefów firm którzy zgadzają się na częściowe sfinansowanie takiego wyjazdu. Szukam dalej chętnych sponsorów, oraz osób które będą chciały wyjechać w podróż w celu kolportowania materiałów propagandowych o charakterze politycznym. Wyjazd nie ma charakteru zarobkowego, a wszystkie wydatki dotyczące wyjazdu i działalności pokryją sponsorzy. Zapraszam więc do współpracy wszystkich którzy chcą by Polska została wykluczona z UE a przede wszystkim chodzi nam o odcięcie Polski od dotacji unijnych. Działamy w następujący sposób: każdy z nas dostaje 2500 tysiąca ulotek i rozdaje je w godzinach szczytu kiedy ludzie jadą do pracy, następnie dostaje drugie 2500 ulotek i rozdaje je po południu w godzinach szczytu kiedy wszyscy wracają. Idziesz na przystanek autobusowy, tramwajowy lub metro, rozdajesz ulotki wszystkim ludziom czekającym na transport do miejsca pracy, kiedy przyjeżdża pojazd, wchodzisz do środka i rozdajesz ulotki wszystkim pasażerom, na następnym przystanku wysiadasz, znowu rozdajesz na przystanku ulotki, idziesz na inny przystanek i znowu robisz to samo w kółko jakieś 3 godziny rano i 3 godziny po południu. Każda osoba dziennie rozda spokojnie około 5 000 ulotek. Pewnie zapytacie co będzie na ulotkach więc odpowiadam. Na ulotkach będzie tylko jeden temat czyli nagminne łamanie praw człowieka na terenie państwa polskiego, tolerowanie przez rząd PIS nagminnego łamania praw człowieka w Polsce i ochrona katów przez Polski rząd, oskarżenie przywódców UE takich jak Antonio Tajani, Jean-Claude Juncker, że olewają problem łamania praw człowieka w Polsce. Oto są dowody na łamanie praw człowieka w Polsce podaje link: <LINK_TEXT text=“https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec … na/3t8y6y9”>https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/agnieszka-smierc-monitorowana/3t8y6y9</LINK_TEXT> .To jest dopiero czubek góry lodowej, bo jest tego o wiele więcej. Na ulotce będzie też prośba do mieszkańców europy by pisali skargi do najważniejszych unijnych instytucji, dzięki czemu te instytucje będą codziennie zalewane skargami i oskarżeniami że UE finansuje barbarzyńców. Zapytacie dla czego akurat taki temat więc odpowiadam. Duża większość mieszkańców europy ma poglądy lewicowe i bardzo naciska na rządy swoich państw by przestrzegali praw człowieka. Jest to dla nich priorytetem. Jeśli chcesz zdobyć przychylność lewaka to musisz utwierdzać go w poglądach które już wyznaje. Nie możesz lewaka przekonywać do prawicowych poglądów bo wywoła to odwrotny skutek. Zadaj lewakowi kilka prostych pytań: czy kraj należący do UE powinien czuć się wyróżniony i dumny z przynależności do takiego sojuszu? każdy lewak odpowie że tak. Czy kraje barbarzyńskie nie przestrzegające praw człowieka mogą należeć do UE i dostawać dotacje unijne? każdy lewak odpowie że nie, bo finansowanie przez UE barbarzyńców jest nie dopuszczalne. Musimy powiedzieć lewakom w prost: dobrze myślicie, szanujemy was za humanitaryzm, więc poprzyjcie naszą akcję i pomóżcie nam. Przeciętny lewak Hans który mieszka w Berlinie jeśli dowie się jaka jest u nas rzeźnia i nieludzka ubojnia to będzie w szoku, bo oni nic nie wiedzą o tym co się u nas wyprawia, gdyż nie mają możliwości pozyskać takich informacji. Cała akcja na 100% trafi do mediów i powstanie z tego niezły syf. W ten sposób uda nam się wywrzeć skuteczną presję na przywódców UE. Uwagi końcowe. Biorąc udział w projekcie zyskujesz przede wszystkim wielką satysfakcje, że dzięki tobie w Polsce zmieni się coś na lepsze i to będzie między innymi twoja zasługa. Nie musisz się rozliczać z żadną instytucją skarbową z działalności w której będziesz brał udział, bo działalność o charakterze politycznym nie podlega opodatkowaniu. Żadna organizacja rządowa taka jak policja nie ma prawa zabronić ci takiej działalności, bo regulują to przepisy. Przede wszystkim Polskie służby nie mają prawa interweniować na terenie państw UE, więc możesz bezpiecznie brać udział w naszym projekcie. Zrobimy wszystko byś jako osoba kolportująca pozostał anonimowy/anonimowa, by po powrocie do kraju nie miał/miała z tego powodu nieprzyjemności ze strony naszych rządzących ciemiężycieli. Proszę chętne osoby by pomogły nam dopracować cały projekt, i pomóc też w dostarczeniu ofert w swojej okolicy by wsparli nas prezesi firm ci którzy też są przeciwko sojuszowi z UE. Wstępna data wyjazdu to koniec września 2019. Więc kto z was

jest odważny? to jak będzie jedziemy? Pozdrawiam i proszę o komentarze.

Nie rozumiem co chcesz takim działaniem osiągnąć poza zmarnowane pieniędzy na ulotki i koszty takiego wyjazdu. Efekty takich akcji są tyle samo warte co odwrotne, w sytuacji gdyby niemcy czy belgowie przyjechali do Polski rozdawać ulotki sabotujące ich rząd, czy UE.

Zwykli obywatele do których owe ulotki trafią nie mają żadnego wpływu na polityków. Nawet gdyby udało Ci się dotrzeć do polityków i ludzi postawionych na wysokich stanowiskach to powinieneś być świadomy że oni to mają w dupie a nawet w pewnym sensie to co dzieje się w naszym kraju jest wynikiem ich działań. Oni traktują nasz kraj jak kolonie którą trzeba eksploatować fizycznie i drenować materialnie. Myślisz, że po to przejęli kontrolę nad Polską i jej zasobami {tanimi robolami} aby z byle powodu się jej pozbyć? No proszę :pray: Cię!



Jeśli już kogoś chcesz sabotować to sabotuj okupanta i wrogów wewnętrznych. Kontroluj urzędników w swoim mieście, zasypuj ich zadaniami i prośbami o sprawozdania z wyników ich pracy etc. Wysyłaj zawiadomienia do prokuratury na polityków czy urzędników.



Szkoda drzew i tuszu na ulotki które i tak nie przyniosą żadnego efektu.

adrian cieslak Mylisz się. Każde działanie przynosi efekty, tylko trzeba mieć chęci i dowagę by dupę ruszyć z fotela zamiast dyskutować latami i narzekać. Jeśli było by tak jak piszesz że nie osiągniemy zamierzanych celów, to przynajmniej będą szczególne naciski ze strony UE na przestrzeganie w Polsce praw człowieka. Zawsze coś dobrego z takiej akcji wyniknie. Plan jest bardzo dobry i jestem pewien sukcesu. Twoja opinia wynika tylko z tego że jesteś euro entuzjastą. Politycy zaczynają się interesować problemami dopiero wtedy jak sprawa jest nagłośniona. Sam spróbuj donosić na urzędników w swoim mieście. Efekt będzie tego taki sam jak w okupowanej Polsce donosił byś na gestapowców do SS. Marny by to przyniosło skutek.

Widzisz, nie jestem i nigdy nie byłem entuzjastą eurokołchozu. Nie widzę sensu działań o których piszesz. Realnie dołączysz do działań tak zwanej opozycji. Dokładnie takie sabotujące działania organizuje PO od kąd pisiory doszły do władzy. Wszystko o czym mówisz wykrzykują głośno w parlamencie europejskim. Konsekwencje owychsabotaży ponosi w większości całe społeczeństwo. Myślę, że nie musisz zbierać kaski na taką akcję. Zapisz się do PO i sami ci akcję zasponsorują i media załatwią.

Krzychu,



Każdy ma swoją własną ścieżkę i jeśli taki sposób wydaje ci się najbardziej słuszny to działaj tak jak uważasz! Ja jednakże mam alergie do ulotek (przeważająca większość zaśmieca potem nasze ulice i skwery) i wolę inwestować swój cenny czas i energię we wspieranie projektu Ariowie zarówno energią finansową jak i działaniem w postaci tworzenia lokalnego rodu i dzielenia się wiedzą.



Piszesz, że twoim celem jest żeby zbrodnicze władze EU wywarły nacisk na równie skorumpowane władze PRL 2.0 oraz nagłośnienie twojej akcji w mediach kontrolowanych przez kukiełki rodziny Rotschildów.



Przeczytaj proszę jeszcze raz powyższy akapit i zastanów się czy naprawdę chcesz inwestować w to twój najcenniejszy kapitał - twoją energię życiową.



A teraz przeprowadźmy eksperyment myślowy: co jesteś w stanie osiągnąć kierując ta energię na utworzenie lokalnego, suwerennego rodu Ariow gdzie w najbliższej przyszłości ludzie zaczną się wymienić usługami i dobrami zupełnie bez żadnych podatków przy pomocy kryptowaluty Ariow. I wtedy zaprosisz niezależnie polskie telewizje typu Gaja.Tv; https://porozmawiajmy.tv czy http://niezaleznatelewizja.pl żeby przeprowadzili z tobą oraz lokalna społecznością wywiad żeby podzielić się praktycznymi poradami z tymi, którzy chcieliby podobne wspólnoty uruchomić u siebie.



Ja czuję w moim sercu, że zamiast walczyć z okupantem lepiej jest się organizować, poznawać i tworzyć własne struktury, wpierw ekonomiczne a potem państwowe. Dzięki temu, z czasem uzyskując coraz większą niezależność od Matrixa coraz mniej będziemy musieli przejmować się ta cała UE a jednocześnie na pewnym etapie bedziemy w stanie wywierać na PRL konkretne naciski wykorzystując medialna, prawna oraz dyplomatyczna siłę naszych struktur. To mi się marzy i w to inwestuje obecnie swoją energię życiową, proszę dołącz się do realizacji tej wizji - potrzebujemy takich aktywnych ludzi jak ty :slight_smile:



Na koniec, żeby zakończyć nieco bardziej optymistycznie pozwolę sobie podzielić się pozytywną energią zespołu Łąki łan:



https://youtu.be/-fGoW73hLLg

adrian cieslak PO nie sfinansuje takiej akcji, bo im chodzi o dostanie się do koryta a nie opuszczenie UE. To oni najbardziej popierają UE. Jeśli układ z UE zostanie zniszczony, to będzie bardzo trudno go w przyszłości odbudować. Oni doskonale o tym wiedzą i jestem pewien że na współprace nie pójdą. Akcja którą organizuje odbije się negatywnie dla tych którzy pobierają zasiłki, 500+ i tym podobne przekupstwa wyborcze. Odbije się to jednak pozytywnie na Polskich rolnikach, którzy obecnie przez PIS są wsadzani za protesty do aresztów i więzień, bo to UE zniszczyła polskie rolnictwo za przyzwoleniem PISu.

Grubo.

MyJestesmyZmiana Mój plan nie jest bez sensu jak ci się wydaje. Ulotki namawiające do wzięcia kredytu to prawdziwe śmieci. Zrozum że moim celem nie jest to by skorumpowane media i politycy liczyły się z moim zdaniem, bo nie muszą. Przekazując ludziom w ten sposób informacje to ja tworze własne medium. Dostarczamy ludziom informacje skuteczniej niż media komercyjne takie jak gazety i tv. Nie muszę być właścicielem prywatnej redakcji by skutecznie rozpowszechniać informacje. To że akurat w środkach komunikacji miejskiej będą rozdawane te ulotki to też nie jest przypadek. Zrób eksperyment daj ulotkę człowiekowi który spieszy się idąc do pracy na pieszo. Nie przeczyta jej tylko za 5 sekund wrzuci do kosza. Daj ulotkę człowiekowi który siedzi na przystanku lub w tramwaju to zawsze będzie czytał, bo i tak jedzie lub czeka na transport i nie ma w tym momencie czym się zająć. Wszystko jest przemyślane i zaplanowane prze zemnie od strony technicznej. Ludzie są najważniejsi bo to oni oddają głosy na polityków. Politycy muszą się przypodobać ludziom, by na nich głosowali. Przez naszą działalność już nie będzie im tak łatwo wyborców owinąć sobie wokół palca. Więc mamy realny wpływ na politykę, i nie jest ważne że władze EU i władze PRL 2.0 są skorumpowane bo to nie wynika z ich zepsutych charakterów, tylko z sytuacji politycznej. Żaden z nich nie jest wcielonym diabłem. Oni stali się źli bo dostali za dużo władzy, pieniędzy i zbyt dużo zaufania społecznego, i to ich zepsuło. Wystarczy pod pewnym naciskiem naprostować ich, a przypomną sobie że istnieje moralność i uczciwość. Nigdy nie trać wiary w człowieka. Ja popieram wasz projekt suwerena, chociaż mam wiele uwag dotyczących niedoskonałości waszego projektu. Założenie ideologiczne macie wspaniałe, lecz ruszyliście z projektem co najmniej kilkanaście lat za późno, zanim powstały największe korporacje finansowe dyktujące warunki finansowe całemu światu. By wasz projekt okazał się sukcesem potrzebujecie niesamowitego farta by się przebić. Jeśli będę miał taką możliwość to wesprę wasz projekt. Życzę wytrwałości.

ancientblast Liczy się siła przebicia i nie ma miejsca na słowo zmiłuj.

Uważam że taka inicjatywa to stracona energia. Zmianę należy zacząć od siebie, najbliższego otoczenia, związków, Rodów, aktywności, i coraz szerszym działaniu poprzez edukację, informację, potem realną zmianę. Bez ludzi nie zadziała żaden system, pozyskujmy ludzi myślących podobnie do nas, poszukujących. Wśród chrześcijan i katolików jest wielu wartościowych ludzi ale musieliby odrzucić zaimplementowany matrix załatwiający im temat “nerwicy egzystencjalnej”. Bądźmy zatem “rybakami ludzi” hehe :slight_smile: i w ten sposób zmieniajmy rzeczywistość. Każde działanie ludzkie ma swoje źródło w jego świadomości i potrzebach. To jest nasze pole bitwy a nie struktury. Słowem, to co robi POL Lechicki. Walczmy przykładem i współdziałaniem. Pozdrawiam

Ratomir Twój sceptycyzm wydaje mi się podejrzany. Skąd twoja pewność że ta akcja przyniesie negatywne skutki? Robiłeś kiedyś podobną akcję by stwierdzić jakie skutki może przynieść akcja polegająca na masowym rozpowszechnianiu informacji? Pytam czasami ludzi wykształconych po wyższych studiach jakie powodzenie było by takiej akcji. Każdy z nich odpowiada nie wiem jedź a się przekonasz, bo trudno to przewidzieć jak zareagują mieszkańcy europy, nawet specjaliści od giełdy tego nie wiedzą a ty wiesz? Jedź na jesień z nami i spróbuj, nawet jeśli nic z tego nie wyjdzie to pozostanie satysfakcja że się odważyliśmy spróbować rozbić euro kołchoz. W czym problem? Co ci szkodzi? Będziesz miał wszystko opłacone zwiedzisz za darmo największe europejskie miasta. Mi się to wydaje bynajmniej dziwne twoje negatywne podejście. Postawił byś 10 000 o zakład że mi nie wyjdzie zaryzykował byś? Może jesteś euro entuzjastą?, może bierzesz dotacje UE? napisz szczerze o co ci chodzi?.

Uważam twoje działanie za zwykły trolling i działanie pod przykrywką szczytnego celu, a tak naprawdę na szkodę naszego kraju, a w szczególnosci zwykłych ludzi, a jako osoba przebudzona powinieneś się wykazać troską o tych najsłabszych i najmniejszych a nie dla swoich nie skonkretyzowanych działań dokopać swoim bliźnim.

@Krzychu Antypis Miotacz Mój sceptycyzm podejrzany? Zatem wyjaśnię Ci i pozostałym co takiego mam na myśli.



Problemem jest słabość naszej organizacji jako społeczności Słowian, która powinna być tożsama z organizacją Państwa.

Problemem jest to, że władza w państwie została zawłaszczona przez zdrajców pomiot po NKWD lub volksdojczów pomiot po organizacji Reinhardta Gehlena, szefa wywiadu SS - później Werwolf.



Nie jest to przypadek, że media w Polsce nie są nasze. Ponieważ jest wojna o ludzką świadomość. Z niej bowiem wynikają ludzkie działania i ich skutki. Jesteśmy w stanie wojny o świadomość.

Zaznaczam, że jestem przeciwny “myśleniu” Newageowemu, że jeżeli komuś źle się wiedzie to za mało “pozytywnie” myślał. Gdy w kraju nie ma hut, stoczni, wydobycia czy motoryzacji to mógłbyś pęknąć a i tak nic nie zdziałasz bo nie będzie zysku w handlu zewnętrznym. Będziemy wyszarpywać sobie pieniądze - Ty pójdziesz do fryzjera, fryzjer do weterynarza, weterynarz zrobi zakupy itd…



I teraz odpowiedź na Twoją kwestię.

To nie UE jest “zła”, choć zgadzam się, że skutki naszego uczestnictwa są dla nas opłakane. Finansujemy pijaństwo Junckera, trzeźwość Schultza, fryzury Timmermansa i bez tych światłych mędrców nie dalbyśmy sobie rady. :slight_smile: UE rozmywa naszą państwowość.

Przyczyna zła jest gdzie indziej i polega ona na permanentnym osłabianiu naszego kraju w każdym możliwym wymiarze: zdrowotnym, finansowym, prawnym, rodzinnym, biznesowym etc, etc. I w takim stanie nie odniesiemy żadnych korzyści z żadnej relacji zewnętrznej.

To SŁABOŚĆ jest naszym prawdziwym przeciwnikiem.



Twoje wezwanie do zwalczania UE przypomina mi wezwanie Mao Tse Tunga do zwalczania wróbli. :slight_smile:

Po wróblach przyjdzie kolej na myszy itd.



Mam nadzieję że wyraziłem się jasno. Myślenie ma przyszłość.



P.S.

Mi wydaje się podejrzane to, że “bierzesz nas na lewe sanki”. Mamy rozbijać coś tam (UE) zamiast wzmacniać siebie???

Po UE będzie coś innego i znów nie damy rady gdy pozostaniemi słabi.

Uprawiasz zwykły trolling. I jeszcze wzywasz mnie do tłumaczenia się :slight_smile:

PO nie sfinansuje takiej akcji? A moze konfederacja? Niech wszyscy zrozumia jedna rzecz. Korwin i cala reszta ktora dobrze przedstawia niescislosci w polityce, to tak naprawde ludzie ktorzy maja sprawic, ze spoleczenstwo bedzie mialo chociaz nadzieje na zmiane na lepsze. A dalej sie dzieje to co sie dzieje nie od kilku lat, tylko od kilkuset. Podstawiona opozycja. Teatr w najlepszym wydaniu. Z tym trzeba walczyc inaczej niz wychodzic na ulice. Zwlaszcza, ze walka o wplywy odbywa sie nawet pomiedzy najczarniejszymi charakterami na wysokim szczeblu. Co odwraca uwage.

A Rothschildom jest nawet na reke i tym wszystkim wysoko postawionym pseudo nadzorcom tego swiata, ze mowi sie o nich w szeroko dzis pojetych mediach. Gdyz znaja podstawy fizyki kwantowej i jej przelozenia na rzeczywistosc. Ale to temat na dluzsza wypowiedz. Moge sie tym zajac. Dlatego Grzegorz Braun sie swobodnie wypowiadal w TVP o Masonach. Oni musieli wyrownac poziom wiedzy pomiedzy nimi a spoleczenstwem. Gdy nagle ludzie zaczeli w przerozny sposob dostawac przebudzenia. Dlaczego nie mowili o masonerii wczesniej, skoro nawet Braun wspomina w roznych wywiadach, o ich genezie i kiedy powstali?



#Krzychu zatem docen swoja energie tak jak i ja doceniam. Ale ukierunkuj ja w inne dzialania. Poogladaj filmy z kanalu Pol Lechicki. Albo Zawodowy Polak. Tam sa klucze. I sposoby na ta batalie. Nie czuj sie zle z powodu odrzuconego pomyslu, bo pod nim kryje sie wlasciwa energia. Rozwoj i Impas to dwie strony tej samej monety. Przeciwwaga.



Ponadto, naglasnianie o tym poczta pantoflowa, wsrod znajomych z pracy. Powiedzenie czegos szokujacego, pokazanie, ze nie podazasz za stadem. A nawet napomkniecie ludziom ktorzy nie chca sluchac. Uwierz mi, ze jak ukazesz w jaki sposob to ich dotyka na co dzien, wyostrzy im sie sluch nagle.

A tak na marginesie:



Apropo powyzszej dyskusji ktora na szczescie nie przerodzila sie w wieksza. I kieruje te slowa @Krzychu , @Ratomir @Antonio.Zapotocki



Chce wam otworzyc umysl na sytuacje ktorej doswiadczyliscie.



SLABOSC ktora tak podkreslales, kryje sie w tym, ze pewnymi sprytnymi dzialaniami, ktore nabylismy w toku edukacji i zycia w spoleczenstwie. Nauczono nas jak rywalizowac pomiedzy soba. Kto ma racje, czuje sie dobrze. Gdyz mamy wiele zbednych przekonan podlaczonych do poczucia wlasnej wartosci. Przyszedl czlowiek z pomyslem. I od slowa do slowa, pobudziliscie w sobie wzajemnie ego. I przyslonilo wam to cel. A skupienie sie na celu, analizuje watpliwosci, potencjalne niescislosci, problemy. I przechodzi do konkretow. Omijajac wytykanie sie palcami, o brak racji w jakiejs materii. Skupienie sie na celu gdy jest silne. Przekakuje do rozwiazan. Zamiast szukac zapalnika do klotni. Do sporu. Co jest namiastka cech jakich nabylismy w tym szkodliwym procesie. I widac to pomiedzy wami… Niestety. Natomiast rozumiem, ze jako spoleczenstwo sami w sobie nie jestesmy problemem. Nie. Bo problem tkwi w zrodle, i z tego zrodla caly czas dziala. Dlatego niie da sie zmienic problemu zmieniajac jego efekty.



Wszelkie przejawy poparcia swoich racji humorem, sloganami typu trolling tez nie sa na miejscu. Gdyz w dyskusje wchodzi brak obiektywizmu. I znieslawianie na podstawie czegos zupelnie nie powiazane z rozmowa. Ten przyklad z Mao Tse Tsungiem. To tylko niszczy i blokuje. Ale nie jest to wasza wina. Decydentem jest ktos inny. Ale tylko wy sami z osobna, mozecie wplynac na to jak sie zachowujecie. A podobno zmiane swiata nalezy zaczac od siebie, prawda?



Wiec nasuwa sie pytanie… Zalezy wam na celu? Jaki tu wszyscy wspolnie mamy. Czy na tym aby miec racje i je obronic?

Alchemik witaj.

Obecnie jesteśmy w fazie poznawania się i jako takiej anonimowości. Różnica stanów świadomości również robi swoje. Także miejmy to na uwadze. Też pamiętajmy że nie każdy chce usłyszeć inną prawdę niz w tą w którą wierzy. Dopóki nikt nie nadzoruje forum takie sytuacje mogą mieć miejsce.



Ale miejmy nadzieję że administracja i my ogarniemy sytuację :slight_smile:

@Alchemik @kulsson



Panowie w moim przekonaniu trafiliście w punkt.

Gratuluję wyczucia tematu, uważności i czujności rewolucyjnej :slight_smile:

pozdrowiania Sława!

Grubo, jaki jest finał tej opowieści?