Rozprawy sądowe jak sie uporać

Hej,
Mam pytanie odnośnie zagaszenia rozprawy sądowej ktora ma sie odbyć 30.06.2023 online przeciwko mnie w sprawie niezapłaconego ubezpieczenie auta.

Krótko naświetlę temat
Kupilem auto w Polsce i pojechałem nim do Norwegii gdzie mieszkam, nigdzie nic nie zgłaszałem w Polsce jestem wymeldowany.

Na stary adres domowy przychodziły listy z ubezpieczeniem ktore automatycznie zostalo przepisane na mnie, nikt ich nie odbierał az w koncu sprawa trafiła do sądu i wtedy listy z informacja o rozprawie trafiły do rodziców, moja mam juz raz byla na poerwszej rozprawie i sędzina powiedziała ze ja mialem rzekomo obowiązek zgłosić na poczcie polskiej adres do doręczenia korespondencji po wymeldowaniu sie, natomiast ani w urzędzie przy wymeldowaniu nie dostalem takiej informacji ani na stronie gov nic takiego nie ma.

Moje pytanie brzmi jak rozmawiac z sędzina zeby ja zagasić i uznała mnie niewinnym i zamknęła sprawe, czy mamy cos?

Głównymi moim przemyśleniem jest to, ze ja nie podpisywałem zadnego ubezpieczenia ani o nie nie prosilem, a to ze jestem wolnym człowiekiem i suwerenem polski nie podlegam żadnym manipulacjom prawnym, a ta rozprawa jest owocem niekompetencji, manipulacja, znęcaniem sie nad żywym wolnym i uczciwym człowiekiem.

Podpowiedzcie co myślicie i czy mamy jakies sposoby na sady w tak bzdurnych sprawach,
Pozdrawiam was

Tom

Aktualizacja:
Po pierwszej rozprawie online sędzina nie wiedziała o czym mowie jak jej powiedzialem ze jestem suwerenem, mam wyslac dokumenty dowodowe w ciagu dwoch tygodni,
Pytanie czy ktos na grupie rozgryza ta szarańcze sądowa?
Podpowiedzi mile widziane jak sie z nimi uporać

Szkoda że nikt ci nie odpowiedział :frowning:

Spokoziom, znalazlem gdzie indziej info i wyslalem dokumenty do sadu, czekamy na rozwoj sytuacja :wink: