REZA

,PRZYBĄDŹCIE Z BLISKA I Z DALEKA “”.





https://youtu.be/7SVqO43Mvv4

Nie pozwól mi zaniedbać lub uchylać się od moich obowiązków , odbiec lub zmniejszyć ich wagę w moim życiu . Będę czujny wobec moich obowiązków , będę wykonywał je chętnie i radośnie , w sprawiedliwości i lojalności , będąc uważny , kiedy zawoła mnie obowiązek , nie myśląc o mojej wygodzie i szczęściu , pamiętając o szacunku praw innych , to jest mój obowiązek.

Poświęcę moje życie dla postępu i polepszenia świata.

NATURA UCZY I NATURA INSPIRUJE



Natura jest jednym z największych rozdziałów Świętych ksiąg świata .

Ty udzielasz myśli , która tworzy i rozwija świat , który ma przynosić radość człowiekowi .

Kto zaprojektował żyjący świat , wodę i rośliny , jeśli nie Ty, Stworco. Z pewnością żyjący świat jest naszym domem , wspaniałą kompozycją Twojej Mądrości.

Było mi smutno , ale Twoja natura jako całość raduje ,Boże mój.

Natura jest głównym nauczycielem i inspirującym kaznodzieja . Prowadzi do twórczych pomysłów mężczyzn i kobiet , aby tworzyli dzieła sztuki i nauki .

Natura jest prototypem świętych ksiąg .

Każdy kamień , każda cząstka piasku i każda kropla wody jest lekcją do nauczenia .



Przyroda daje wielką liczbę talentów , geniuszy , najlepsze kwiaty w ogrodzie wiedzy . Człowiek rozważa, wreszcie rozumie prawa , jakimi się kieruje . Sens życia rozwiązuje zagadki istnienia i ujawnia sekrety natury dla ludzkości ,oświeca umysły mężczyzn i kobiet.

Najlepszym arcydziełem sztuki jest natura . Przykazania Boże są zapisane w kolorach , nieporownywalnym pięknie Księgi Natury . Ma przesłanie na każdej ze swoich stron dla wszystkich , którzy je czytają z otwartością umysłu .



Przyroda pokazuje Twoją Wszechobecnosc Boże jako Mistrza i Pierwszego artystę , malarza , rzeźbiarza , objawiając Dobro i Wielką Chwałę .

Przyroda jest Twoją pierwszą wspaniałą poetycką pracą .

Każdego dnia będę czytał i rozważał Księgę Natury , dostępną dla mojego dobra .Będę z nią we wspólnocie i będę z nią rozmawiał. Moje myśli objawiają mi obfitość obrazów , myśli , pomysłów i marzeń .Natura przemawia do mnie , oswieca , inspiruje . Inspirowany naturą będę z Tobą rozmawiał przez nią , pozdrawiam Cię Ojcze Stworzenia



Fragment z książki :



, TAK UCZYŁ ZARATUSTRA “”.

PORY PRZYRODY I ŻYCIA W ROKU



Wiosna jest królową sezonów . Jest młodością całego roku zawsze pełna nadziei . Śnieg zaczyna się topić , zaczynają płynąć obficiej rzeki , ptaki rozpoczynają swoje loty i rośliny zaczynają rosnąć.Życie zaczyna być ożywiane powiewem Twojego ducha ze wszystkich stron.

Świeża , słodka , jasna ,kwitnąca , błyszcząca , wspaniała i uśmiechnięta , to wiosna . Z nią ożywa całe stworzenie i my , z nowymi nadziejami i wizją szczęścia.

Natura pobudza ducha i umysł i zaczyna tętnić nocnym życiem . Pustynie stają się ogrodami kwiatów , kwiaty kapią się w promieniach słońca , drzewa uginają się pod ciężarem swoich owoców . Nowe życie jest tchniete na pola i lasy .

Ziemia ubiera się w odświętny zieloną szatę , pola przybierają złocisty kolor , pastwiska zaczynają się bujnie zielenic.

Natura dekoruje wspaniałymi obrazami w różnych tonacjach kolorów , wielkie i nieulotne piękno . Zapach kwiatów pieści twarze wszystkich .

Wiatr śpiewa ptakom kołysanki do snu .

Trzepot ich skrzydeł błyszczy w słońcu , śpiewając swoje melodie inspirujące wśród krzewów liściastych .Słowik zachowuje czuwanie w nocy , róże śnią swoje marzenia .Słodki zapach róży jest jak słowik zwiastujący miłość .

Pełne miodu ,który gromadzi się pośród dzikich kwiatów i pszczoły w drodze do swojego ula .



Na oświetlonej słońcem gałęzi drzewa spoczywa motyl w swoich doskonałych pięknych i delikatnych barwach , którymi są powleczone jego skrzydła . Przyjemny jest kojący dźwięk szelestu wiewiórki poruszającej się po konarach drzew .



Z przeogromnym sklepieniem niebieskim nad moją głową , zieloną trawą pod stopami chodzę , biegam , skacze , śmieję się i śpiewam w tym szerokim świecie radości i szczęścia.

Wiosenna przyroda jest moim towarzyszem , drzewa ,ptaki , zwierzęta są moimi przyjaciółmi . Pozwól mi żyć blisko natury , pod gołym turkusowym niebem , rozmawiać ze zwierzętami i śpiewać z ptakami .

Kiedy każdy z nich śpiewa , kwiaty , drzewa i wszystkie strumienie rzek śpiewają swoje melodie , które są Twoją Niebianską Filharmonia .



Boże , nie pozwól mi być daleko od nich w tyle , Będę wrażliwy na wiele uroków natury , wiosna jest najlepsza . Daj mi pić przy fontannie słodyczy , piękna przyrody . Natura może wyleczyć moje udręki ,wspierać i radować moje wnętrze .

PRZYCHODZI LATO



Sady, pola i lasy są w pełnym rozkwicie. Chmury unoszą się w świeżym niebieskim sklepieniu nieba . Ziemia, zioła i drzewa , w powietrzu są wszystkie drogocenne wonie . Pory roku przychodzą i odchodzą .

Od wiosny do lata , od lata do jesieni , od jesieni do zimy . Podobnie jak w naturze , tak samo jest z życiem ludzkim .



Jesienią i zimą , w moim życiu zbieram plony tego , co zasiałem wiosną i latem .

Pomóż mi żyć moją młodością i porami roku , abym mógł żyć w pokoju przy zakończeniu pór mojego życia ,Boże mój.

MĄDROŚĆ W SŁOWACH ZARATUSTRY



Czuję ciążący ból w moim wnętrzu i to nieszczęście jest jak ciemność. Ciemność otacza mnie cieniem i jestem ofiarą depresji i rozczarowania życiem . Ból w moim wnętrzu zatapia mnie w ciemności , szukając ujścia dla mojego nieszczęścia we łzach i smutku , ale to nie pomaga. Moje widzenie życia jest mętne i czuję się opuszczony i zapomniany . Ale Ty ,Panie , nigdy o mnie nie zapomnisz , za to inspirujesz mnie do poszukiwania zapomnienia o moim nieszczęściu w towarzystwie Twojej obfitej , kojącej przyrody . Ty pomnażasz moją nadzieję , że przyroda pomaga mi zapomnieć o smutkach i bólach. Twoje słowa pociechy są słodkim dotykiem mojego ducha , które go unosi .



Z dala od zgiełku i jeszcze dalej od dźwięków miasta , przez ciszę pól i lasów znajduję doniosła ciszę , której nie przeszkadza echo samotności i przyrody , pozdrawiam ją , w jej pięknie i chwale ogromnych zjawisk . W głębokiej samotności lasu znajduję nieskazoną przyrodę w jej czystości jak Ty, Boże mój. To ogromne święto dla moich oczu , piękno natury.



Widzę jej bujność i obfitość , klimat, trzepotanie skrzydeł ptaków w powietrzu, małych zwierząt na zielonym dywanie trawy, składając jej pocałunki w ciągu dnia , by zaraz potem, księżyc się w niej przeglądał , jak w lustrze. Kwiaty ze swoim aromatem i słodkim zapachem .



Natura łagodzi ból w moim wnętrzu i nadaje spokój, w naturze odnajduje się spokój dla umysłu . Natura dostarcza pięknych widoków i wspaniałych dźwięków na drodze naszego życia.

, Prowadź mnie poprzez Dobre Myśli , we właściwym kierunku , by były zgodne z Twoją wolą i moim językiem . “”

, Naucz mnie, o Boże , poprzez umiarkowane korzystanie z dobrych rzeczy w życiu , które dałeś w obfitości dla ludzi . Umiarkowanie w jedzeniu i piciu , w umiarkowanych ilościach jesteś opiekunem i obrońcą zdrowia, ciała i umysłu. Być umiarkowany w tym co się je i pije ".

BĄDŹMY HERALDAMI DOBREJ WOLI DLA WSZYSTKICH, ABY ZOSTAWIĆ NIEZATARTY ŚLAD W ICH ŻYCIU .



Pozwól mi korzystać z dobrodziejstw życia, bo wiem , że w chwilach trudnych , jakie przyjdzie mi przechodzić, Ty jesteś na straży . W tym świecie istnieje więcej dobrych rzeczy niż tylko używanie dla zaspokojenia ciała…Życie , ono daje mi więcej niż ja mogę dać i w tym również Twoja zasługa. Pozwól i pomóż mi być szczęśliwym nawet w momentach częściowo spełnionych ambicji i aspiracji w moim życiu

Niech rozczarowanie i odrzucenie nigdy nie staną na mojej drodze, kiedy wszystko wygląda jakby było tracone.

Daj mi nadzieję, radość i entuzjazm w codzienności życia .

Nie będę nikomu ciężarem w życiu , ale swoją ciężką i uczciwą pracą zbuduję dla siebie miejsce w tym świecie.

Proszę Cię, Najwyższy Dawco ,o dar możliwości postępu w moim życiu . Niech pragnienie doskonalenia mojego ducha i życia rozwija się w moim wnętrzu .

Pozwól , aby rozniecony ogień w moim wnętrzu czynił moje życie i pracę lepszą,aby pomagać otaczającym mnie ludziom .

Aby nie zrażony niepowodzeniami , iść zawsze przed siebie . Będę walczył przeciw trudnościom, które pojawią się na mojej drodze . Zawsze będę dążył do tego, by zwycięsko przejść przez wyzwania życia,nigdy nie opuszczać pola bitwy jak tchórz. Silnie motywowany tym co przede mną, będę pracował ciężko i starał się ze wszystkich sił , aby zaspokoić głód mojego wnętrza . Będę przyswajał Twoje nauki w moim życiu

Ty, Boże, jesteś nadzieją na polepszenie naszej przyszłości. Zgromadzamy obecnie zbiory wytworzone przez naszych szlachetnych przodków, z przeszłości. Nie możemy im dać zginąć. Niech jednak nie rośnie w was nawyk powrotów do przeszłości , niech to pragnienie w was nie wzrasta,gdyż ono nie prowadzi do patrzenia w przyszłość . Kiedy w umysłach ludzi silnie spoczywa martwa historia , wtedy pojawia się przeszkoda w dojściu do celu i doskonałości.



Wzorując się na wielkich dziełach naszych przodków, idźmy dalej ,rozwijając ich myśl i kultywując wiarę , wtedy nasze życie będzie owocować .

Niech ich dzieła pozostawione potomnym nas inspirują i dodają odwagi. Z promienną twarzą , stanąć w walce przeciw przeciwnościom i trudnościom.

Pomóż nam śledzić postęp naszego życia i naszych społeczeństw, rodzin i przyjaciół. Niech każdy z nas stawia małe, ale zdecydowane kroki codziennie, abyśmy w ten sposób wypełnieniali Twoje Boskie zamierzenie, tworzenie lepszego świata, o Boże. Pozwól mi wstawać wcześnie rano z pełną radością o świcie.

Po umyciu mojego ciała oczyszczająca wodą będę oczyszczal i karmił mojego ducha rezą , by być gotowym do codziennych zadań, jeszcze zanim słońce nie wyjrzy zza chmur.

Niech nie tracę moich cennych pierwszych godzin samotności z Tobą .



Niech nie zostanę pokonany przez moje łoże, które wielokrotnie chce mnie przytulać, gdy myślę zwrócić się do Ciebie.

Nie pozwól i pomóż mi, abym nie został pokonany przez ospalość .

Codziennie rano i wieczorem zanoszę moje rezy o długie życie dla moich ukochanych , ale zapominam w rezach prosić o długie życie dla mnie.



Najwspanialszy jest śpiew chwały natury o świcie. O każdej porze dnia i nocy jest tak uroczy i słodki, aromatyczny i orzeźwiający , pobudzający i pomagający.



Pomóż mi, by moje ciało odpoczywalo snem tyle, ile tego potrzebuje, bym mógł w pełni sił wykonywać moje obowiązki.

O świcie , kiedy umysł jest świeży i otwarty ,niezakłócony przez zakłócenia pełni dnia , będę spędzał godziny w ciszy , tylko z Tobą , by móc opracować plan mojej dziennej pracy i obowiązków pod Twoim natchnieniem i kierownictwem ,Boże.



Boże, Twoim przykazaniem jest odpoczywanie w nocy , śpiąc snem głębokim , podczas kiedy Ty doglądasz sprawy dnia następnego .Odpoczywamy w pokoju z towarzyszącym nam snem i Ty zawsze obok nas jako nasz Wieczny Opiekun.



Pomóż mi , Boże mój , w mojej walce z ociąganiem , gdyż cenne godziny poranne nie mogą mi zostać skradzione , by być z Tobą w komunii . Będę oczyszczal swoje ciało i ogniem Twojego Słowa przed płonącym płomieniem , będę pamiętał o kulcie utrzymywania czystości ciała , umysłu i ducha .



Rozpalę ogień w moim wnętrzu, które rozświetli moje pragnienia i myśli , zanosząc do Ciebie żarliwe moje rezy.

Witam; Ładnie napisane, czy aby na pewno tak jest jak piszesz? Nie chciałbym być źle zrozumiany, Powołujesz się na boga? Dlaczego potrzebujesz mieć, kierownika? Który będzie tobą kierował? Czy nie potrafisz samodzielnie myśleć? Czy o każdą czynność jaką wykonujesz w swoim życiu, musisz pytać kogoś, czy nie możesz tego zrobić samemu? A może zamień słowo bóg na słowo stwórca? Podobnie brzmi? ale sens tego słowa jest już inny. Czy nigdy się nie zastanowiłeś nad tym, że skoro twój bóg jest twoim ojcem? To dlaczego ? nie dba o ciebie? Tylko nakazuje, tobie, abyś ty o niego się troszczył? Czy uważasz, że ten tok rozumowania jest błędny? Na przykład; masz małe dzieci, czy one się tobą opiekują? Czy “TY” się nimi opiekujesz? Jak to wygląda w twojej rodzinie? Mam nadzieję, że posiadasz rodzinę? Teksty które powtarzasz i przepisujesz, są pięknie napisane; Nie zastanowiło Ciebie nigdy , kto te teksty napisał? I w jakim to celu zrobił? Postawiłem tylko parę pytań? Mogę ich zadać więcej, czy masz swoją niezawisłą odpowiedź na te pytania? Bo to co mówisz do tej pory, to powtarzasz po kimś, jak mantrę. A pro-po, “Mantra” . Czy wiesz co to jest Mantra? i do czego służy? Są to nauki wschodu, bardzo stare, i bardzo mądre. Pytanie zasadnicze? Dla kogo one są mądre? To tylko parę pytań na tematy ogólne. Proszę nie odbieraj tego osobiście, nie chcę nikogo urazić, ani na siłę nawracać, na jakąkolwiek inną religię. Te pytania zadałem tylko po to aby się rozwinęła dyskusja na temat wiary. Wiarę którą nam zaszczepiono od urodzenia, abyśmy byli posłuszni i pracowici. Po śmierci, pójdziemy do nieba, a na razie to do roboty, do “Biedronki”. Warto by było trochę przemyśleć pewne sprawy na trzeźwo. Bo po pijaku to na pewno nic z tego nie wyjdzie. Zapraszam do dyskusji.

Pozdrawiam. :ugeek:

Proszę się zapoznać z książką ,Tak uczył Zaratustra “”. ,tak są wszystkie odpowiedzi na pana pytania.

Witam; Ja osobiście nie mam pytań. Ja znam odpowiedzi na te pytania, już od dawna. Te pytania są skierowane do publiczności, która być może chciała by podyskutować? To ma być forma dyskusji, a nie rekolekcji kościelnych. Ta dyskusja ma być bez żadnych zobowiązań. Po prostu dyskusja na temat wiary. Na temat podporządkowania się drugiej osobie. Która, ( ta osoba ), ciągnie korzyści materialne, z osób podległych sobie. W imię wyższych celów, bliżej nie określonych.

Jeśli niema chętnych do dyskusji, to temat uważam za zamknięty. Ale jeśli ktoś chce, ma taką potrzebę? To podyskutujmy razem. Pozdrawiam. :ugeek:

Pozwól, że odpowiem takim samym rozpoczeciem, jaki zastosowałeś, pisząc do mnie.



Nie zrozum mnie źle, ale pytania, które zadałeś, są trochę płytnie, żeby nie powiedzieć dziecinne, nieuwzględniające głębszego sensu pojęć, brakuje im spójności szerszego myślenia.



Nie chciałbym być źle zrozumiany, Powołujesz się na boga?



Dlaczego potrzebujesz mieć, kierownika? Który będzie tobą kierował?



W porządku społecznym w pracy, szkole, a nawet w Internecie (np. Admin) każdy posiada szefa, kierownika, dyrektora, który sprawuje kontrolę nad pracownikami i przebiegiem pracy – nikt temu nie może zaprzeczyć, że tak nie jest. Prezydenta wybierają wyborcy i tak zamyka się koło wzajemnego uzależnienia - społeczenego w socjologicznej hierarchii.



Czy nie potrafisz samodzielnie myśleć?



Człowiek potrafi samodzielnie myśleć, a temu myśleniu towarzyszy to coś, co nazywamy sumieniem, które wskazuje, czy efekt naszego myślenia przeobrażony w czyny jest dobry lub bezmyślny. Moja/ nasza wiara, jest wiarą logiczną – wiesz co to takiego?



Czy o każdą czynność jaką wykonujesz w swoim życiu, musisz pytać kogoś, czy nie możesz tego zrobić samemu? Podobnie jak wyżej, mamy wolną wolę i możemy robić wszystko, pamiętając, zarazem o konsekewncjach naszych czynów.



A może zamień słowo bóg na słowo stwórca?



Tak na marginesie.Słowo Bóg, Słowianie ZAWSZE mieli w poważaniu i czci i powinni pisać z duzej litery, bo to swoje znaczenie etymologicznie podobnie jak Stwórca. Powołujsze się poniżej na Mantry i przypuszczalnie na Wedy, to powinienieś to wiedzieć.



Podobnie brzmi? ale sens tego słowa jest już inny.



Jeżeli sens tego słowa Bóg i Stwórca jest inny, to wyjaśnij jaki?



Czy nigdy się nie zastanowiłeś nad tym, że skoro twój bóg jest twoim ojcem? To dlaczego ? nie dba o ciebie? Tylko nakazuje, tobie, abyś ty o niego się troszczył? Można by zapytać? Czy jesteś wizjonerem? Skąd wiesz jaki jest stosunek Boga do mnie?



Zadane pytanie jest przepełnione „judeochrześcijańskim teizmem". Widzę tu nieznajomość wielu istotnych zmieniających się czynników socjologicznych.





Czy uważasz, że ten tok rozumowania jest błędny?



Oczywiście że tak. Istnieje wiele rodzin, gdzie dzieci muszą utrzymywać rodziny, bo ich ojcowie zmarli. Podczas wojen gineli mężowie i dzieci razem z matką musieli dbać o dom, może warto wspomnieć warszawskich gazeciarzy… Tak że, to o czym piszesz, jest uzależnieniem epokowym, a patrząc głębiej wzięte z judaizmu, a jeszcze głębiej z Talmudu. Bóg Słowian, nie ma nic wspólnego z biblijnym tworem religijnym.





Na przykład; masz małe dzieci, czy one się tobą opiekują? Czy “TY” się nimi opiekujesz? Jak to wygląda w twojej rodzinie? Mam nadzieję, że posiadasz rodzinę? To co powyżej.



Teksty które powtarzasz i przepisujesz, są pięknie napisane; Nie zastanowiło Ciebie nigdy , kto te teksty napisał? I w jakim to celu zrobił? Postawiłem tylko parę pytań?



Mogę ich zadać więcej, czy masz swoją niezawisłą odpowiedź na te pytania? Bo to co mówisz do tej pory, to powtarzasz po kimś, jak mantrę. A pro-po, “Mantra” .



O mantrze lub mantrach to można napisać kilka fajnych rzeczy, o których być może nie wiesz.



Nie wiem ile masz lat, co studiowałeś i gdzie, ale z tego co widzę, nie za bardzo jestem skory do dyskusji z kimś, kto już z złaożenia ignoruje inna opinię. Nie wiem też, czy miałbyś odpowiednie argumenty aby móc dyskutować.



Wiem, że Mantry też są śpiewane w świątyni szczurów w Indiach, a czy zawierają mądrość, „jakąś” być może, ale z tego co widać, ponownie. „jakoś” ta mądrość nie przyczyniła się do rozwoju cywilizacji…długi temat.



Czy wiesz co to jest Mantra? i do czego służy? Są to nauki wschodu, bardzo stare, i bardzo mądre. Pytanie zasadnicze? Dobrze, powiedz mi jak stare są mantry?



Dla kogo one są mądre? To tylko parę pytań na tematy ogólne.



Proszę nie odbieraj tego osobiście, nie chcę nikogo urazić, ani na siłę nawracać, na jakąkolwiek inną religię. Te pytania zadałem tylko po to aby się rozwinęła dyskusja na temat wiary. Wiarę którą nam zaszczepiono od urodzenia, abyśmy byli posłuszni i pracowici. Po śmierci, pójdziemy do nieba, a na razie to do roboty, do “Biedronki”. Warto by było trochę przemyśleć pewne sprawy na trzeźwo. Bo po pijaku to na pewno nic z tego nie wyjdzie. Zapraszam do dyskusji.



Też na zakończenie napisałeś: „Wiarę którą nam zaszczepiono od urodzenia, abyśmy byli posłuszni i pracowici” posłuszni? Komu, czy wyżej nie napisałeś coś zupełnie przeciwnego?

Witam; Dzięki za wyczerpującą odpowiedź, wypowiedź. Może, wtedy to napisałem troszkę chaotycznie, i wyszło jak wyszło. Temat jest trudny i niewdzięczny, wiadomo sprawy religii w takim kraju jak Polska, gdzie Polak został papieżem. To jest na granicy wytrzymałości, dla większości ludzi. Wiara i Bóg z ( dużej litery ). Żeby było poprawnie. Wcześniej piszesz że każdy musi mieć kierownika, przewodnika, przywódce, itp. A nie zastanowiło Ciebie, kim są ci ludzie o cechach przywódczych? Bo przecież oni przewodzą tłumowi? A im, tym przywódcom już nikt przewodzi. Oni stoją na szczycie piramidy dowodzenia. Dlaczego 95%- ludności poszukuje przywódcy? Nieważne w tej chwili, czy to jest kościół, wojsko, administracja. Powiedzmy; takie wojsko, jasna sprawa, ktoś musi dowodzić tą bandą obrońców uciśnionych. Administracja, zbiór pasożytów, który żeruje na reszcie społeczeństwa. No też to jest klarowna sytuacja, Jak „Ja” mógłbym coś zrobić, naprawić, załatwić , bez stosownego zezwolenia, wydanego przez władczego urzędnika? Niema sprawy, tak się nie da zrobić ani żyć. Pozostał Kościół, ( nieważne jaki on jest ). On też nami zarządza , tylko dla naszego dobra. A my na kolanach, w worku pokutnym modlimy się i prosimy o wieczne zbawienie. Co myśli taki , Generał, Burmistrz, Kardynał? Co jemu się pałęta po tej główce, ubranej dostojnie, w zależności od zajmowanego stanowiska. Generał dba o pokój, Burmistrz o wzrost podatków, a Kardynał, o zbawienie naszych dusz, w niebie. A jeśli nie ma „ Nieba”?. Jeśli nie ma Boga ? To tylko znaczy że zostaliśmy zrobieni znowu w bambuko.

Generał, też jak przyjdzie wojna ; to ucieknie pewnie do Rumunii. Tak jak podczas drugiej światowej. Ale Burmistrz zostanie, tak on zostanie, bo podatki obojętnie dla kogo trzeba zbierać, i on czuje się bardzo potrzebny dla społeczeństwa. Społeczeństwo „GO” zawsze potrzebuje.

Ktoś kiedyś napisał książkę, ktoś inny nazwał „Ją” świętą. A jeszcze ktoś inny wziął ludzi za mordę, i zagonił do roboty. I tak 1000-lat zleciało migiem. Słowa, BÓG – HONOR – OJCZYZNA.

Wbito nam do głowy, tak jak Ojcze nasz, Bóg, i Kościół. I tylko pomyśleć, że te, 5%- które nas nadzoruje, pilnuje, okupuje, wesoło sobie gwiżdże, na to wszystko. Oni, się Bogiem nie przejmują na co dzień, ani od święta. No chyba że telewizja przyjechała i kręci Film. Wtedy, możemy zobaczyć ich na kolanach, modlących się. Co oni wiedzą? Czego my nie wiemy? Tak jest od 1000-lat. To tylko znaczy że oni lepiej są zorientowani w sytuacji.



Pozdrawiam. :ugeek:

,Jestem z tymi , którzy utrzymują porządek , a nie z tymi , którzy tworzą nieład ‘’.

Witam;

.



.

Rozumiem, przesłanie; Czyli trzymasz z tymi, którzy nas wyzyskują i zniewalają. Klarowna i prosta odpowiedź. Wybacz, że się nie przyłączę do tej grupy. Jakoś nigdy nie leżało mnie wyzyskiwanie innych ludzi. Czy to w imię,Boga, czy Narodu.

Pozdrawiam. :ugeek:

Z ignorantem nie ma rozmowy .



Widzę w pana osobie trolla który się nudzi.

Promuje pan filmikami ezoteryke i inne nieużyteczne tematy i negatywne emocje.



Tylko PŁOMIEŃ WIECZNEJ MĄDROŚCI NASZYCH PRZODKÓW NAS ZJEDNOCZY



Obiady czwartkowe z ksiazetami byłyby dla pana odpowiednie

Dyskutowal ,dyskutowal i Polskę przehandlowal .

,Jeśli ktoś próbuje nam zaszkodzić,

nie dopuść , aby takie spustoszenie

dotarło do nas !

odwróć i zwróć to zło skąd wyszło !

Trzymaj zło wraz z jego czynami daleko od Dobrego życia , Boże (Stwórco).

Gdzie jest ów człowiek wierny, kto mnie uzna jako pierwszego , kto głosi Twoje Przesłanie,

TY jesteś Najwyższym , kogo mamy wzywać jak nie Bożą Opatrzność, Świętego Świętych?

Kto będzie słuchał przez Dobry Umysł,

tego co Prawdę dał mi poznać?

Prawdę objawioną przez Najwyższego Stwórcę ‘’.



ZARATUSTRA

Do Ciebie ,do żródła wszelkiego Dobra starożytnej mądrości przekazanej naszym przodkom;

Mądrości czystej ,krystalicznej sprawiedliwości.



Niech moje myśli stale będą przy Tobie ,

Niech moje słowa opowiadają Cię innym,

Niech moje czyny tworzą dobro i piękno.



Jak przyjaciel do przyjaciela ,

zawsze chętnego pomóc,

Do Ciebie Ahura Mazdo wznoszę moje myśli i słowa,

o szczęście i dobro dla szukających żródła Prawdy którym Jesteś.



Dodaj nam siły w życiu w zmaganiu się z przeciwieństwami,

cierpliwość w oczekiwaniu mądrość w opowiadaniu,

gotowość by służyć innym po mimo złości niezrozumienia ,

.przeciwstawiając się duchowi czasu i złudnemu pięknu.



Niech Twoje królestwo będzie głoszone ,każdą myślą inspirującą do miłości.

Każdym słowem przynoszącym błogosławieństwo,każdym czynem dobra,

które odzwierciedlają Twoją miłość



O Mazdo Panie i Boże ponadczasowej Wielkości i Mądrości,

niech Twój Święty Duch nas napełnia ,niech uczy słów ,czci i chwały,

jakie Tobie Bogu naszemu pragniemy wznosić przed światem całym.



Z rodu Prawdy będąc , Prawdę rozdajemy jak chleb do życia potrzebny, jak wodę która gasi pragnienie.



Niech znajdzie Ona zwolenników, niech Ona przebudzi ze snu głębokiego ,

oczyści umysł i ducha na kłamstwo uczulonego,



Niech zatriumfuje w życiu człowieka , bo szczęście , które przygotowałeś na każdego czeka.

Te słowa do Ciebie zanoszę mój Boże Mądrości z ufnością wyglądając jutra,by widzieć serca pełne radości którą Ty

umieściłeś z powodu Twojej miłości .



Radość która nie przemija , radości która trwa ,

bo uwierzyłem Twemu słowu, jak Zaratustra , którego obdarzyłeś mądrością,

miłością i współczuciem dla błądzących.



Kompozytorze Piękna ,czystości odwieczna nieprzemijająca Mądrości ,

wzbudż w ludziach sens życzliwości ,zrozumienia życia i otaczającego nas świata,

którego stworzone piękno jest filharmonię przeróżnych dżwięków.



Niech Słowo Twoje , które ożywia , przemieni wątpliwość w pewność

, chorym przyniesie ulgę i uzdrowienie ,

młodym ludziom inspirację do czynienia pięknego piękna i głębokiego dobra.



Niech nasz świat ,będący naszym ziemskim domem,

coraz bardziej przekształca się w dom szczęścia i Pieśni do którego zmierzamy.

Niech moc Twojego Dobra ,zawsze nam towarzyszy i wspiera .



Ahuro Mazdo z głębokości jestestwa proszę o dobro dla każdego , Twoja jest i na zawsze pozostanie

chwała i cześć oraz niezawodna przyjażń jaką oferujesz każdemu!!!