Religie - programy ciemnej strony mocy

Tytuł to oczywistość, jednakże obok religii istnieje cała masa ruchów trafiających w potrzeby wielu młodych ludzi jednakże nie znających życia.

Religie to druga noga Matrixa, obok polityki i systemu prawnego. Im więcej śmiecia i zniewolenia tym więcej system pcha tam pieniędzy…A zatem obok religii istnieje cały szereg ruchów New Age-owych, których podstawowycm kłamstwem jest - jeśli Ci się źle wiedzie to Ty źle myśleć. Albo film “SEKRET” który jest piramidalnym kłamstwem. Przytoczyć można także inne tego typu twierdzenia - Ty dostać w pysk bo Ty “podświadomie” tego chcieć :slight_smile:Ale do rzeczy. Będzie u nas krzewiona nowa wydmuszka - lep na wartościowych ludzi, dla których tradycyjne religie nie mają wartości.

Matrix proponuje takim osobom przyłączenie się do ruchu neo - hippisowskiego np. Raibow Gathering.

Import tego gówna jak zwykle - z USA. Przypomnę, że takie ruchy rozwijały się w sytuacji zagrożenia (wojna w Wietnamie), kompromitacji władzy (prezydenci Johnson i Nixon), oraz braku głębokich korzeni kulturowych co ma miejsce w USA (wszystkie sekty tam powstają lub ciągną).Nowy temat to Rainbow Gathering, czyli latanie na golasa, z kamerą wśród zwierząt, i jak zwykle będą temu towarzyszyć wszelkie dragi. Najwidoczniej Owsiak też już się zużywa dla matrixowych speców. Kilka info o tym ruchu (podaję za portalem naTemat).“Rainbow Family, Rodzina Tęczy, a dokładnie The Rainbow Family of Living Light jest to międzynarodowy luźny i niesformalizowany ruch osób różnych dróg, filozofii i wyznań których wspólnym celem jest dążenie do wprowadzenia na Ziemi pokoju i wolnej miłości.Tęcza oznacza włączenie wszystkich kolorów i ras. Uczestnicy zgromadzeń Rodziny Tęczy często nazywają ją największą “nieorganizacją” “nieczłonków” na świecie. Czasami nazywają ją też “dysorganizacją”. Ruch ten nie ma kierowników, struktur, oficjalnych rzeczników, ani formalnego członkostwa. Zamiast tego wspólnota organizuje społeczność osób kochających Ziemię i zgromadzenia (gatherings) na których każdy prosi swoich bogów lub Boga o pokój na Ziemi. Zgromadzenie zarządzane jest przez rady w których mogą uczestniczyć wszyscy ci którzy mają ochotę. Rodzina tęczy opiera się na kilku zasadach:Zasada niewykluczania, fundamentalna zasada zgodnie z którą zgromadzenie jest otwarte na każdego i nikt nie jest wykluczony.

Zasada nieformalizowania, Rodzina Tęczy nigdy nie była i nie będzie w jakikolwiek sposób sformalizowana w sposób prawny, finansowy czy polityczny.”

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Słowem wszyscy się kochamy, i wszystkich wydymamy (z zasobów).

I jeszcze - nazwa nawiązuje do istniejącej indiańskiej organizacji speca od survivalu - Cody Lundina.

Witam; Temat ciekawy, ale nie da się ując w dwóch zdaniach. Na ten moment tylko odniosę się do jednej sprawy;

*Cytuję; Ruch ten nie ma kierowników, struktur, oficjalnych rzeczników, ani formalnego członkostwa.

Przepraszam bardzo; na tym świecie nie ma czegoś takiego jak brak kierownika. Zapewniam, jest na – 100% - jakiś kierownik i dyrektor – prezes, nazwa jest obojętna. Ważny jest skutek.

Zaproponowano coś takiego z premedytacją, jest to sonda, balon testowy, ilu zgłosi się chętnych,

i jaki jest ich poziom inteligencji? Czy ich da się wykorzystać do jakiegoś celu? Będą takim popularnym mięsem armatnim; ( to jest przenośnia ). Do czego zostaną użyci? To się dopiero okaże. Pieniądze na ten cel też oczywiście są, i to niemałe. Proszę nie zapominać, że pieniądze się po prostu drukuje w drukarni. Przecież jest to tylko zadrukowany papier. Taka dygresja w temacie.

*Cytuję; Zgromadzenie zarządzane jest przez rady w których mogą uczestniczyć wszyscy ci którzy mają ochotę.

Wszakże pod jednym warunkiem, że wśród tej rady jest przynajmniej jeden swój człowiek; to tak na początek, potem będzie ich więcej. W zależności od potrzeb. I rozwoju sytuacji. Zawsze tak było, i tak będzie. Aż po koniec istnienia tego świata. Czy nam się to podoba czy też nie.

*Cytuję; Tęczy nigdy nie była i nie będzie w jakikolwiek sposób sformalizowana w sposób prawny, finansowy czy polityczny."

Nie takie zapewnienia w swoim życiu już słyszałem. Pytanie? Dlaczego teraz to by się miało zmienić? Czy ktoś mnie może to powiedzieć? Nie oczekuję odpowiedzi, bo jej nie będzie. Zbyt długo już żyję i zbyt wiele już widziałem.

*Cytuję; Słowem wszyscy się kochamy, i wszystkich wydymamy (z zasobów).

Ta sentencja jest najlepsza, ona mówi jak zbudowany jest nasz świat.

„Niemen”- śpiewał, - „Dziwny jest ten świat” .

Od siebie dodam; bardzo dziwny, i dziwni są ludzie. A może to nie są ludzie?

Pozdrawiam. :ugeek:

https://youtu.be/cfqdlADS5AM

https://youtu.be/2qfrE2OCw7k

Chyba nie tak bardzo, bo z roku na rok Owsiak bije kolejne rekordy.

Nawet brak wsparcia ze strony reżimowej TVP nie przeszkodził w tym. Jak widać naród polski bardzo hojny i szczodry…Ale wracając do sedna. To normalna sprawa, że od czasu do czasu pojawiają się takie wydmuszki czy zaworki bezpieczeństwa aby spuścić trochę ciśnienia, nagromadzonego na skutek niezadowolenia społecznego.

Takie organizacyjki mają właśnie skanalizować energię tej bardziej świadomej i niezadowolonej części na boczny tor, czy też ją rozbić na drobniejsze części, tak aby nie stanowiły większego zagrożenia…

Łatwo zdemaskować takie wytrychy po tym chociażby, że im bardziej oddalają nas od rzeczywistych problemów i zagrożeń, tym bardziej są widoczne. Co do sekt, to one bardziej potrafią być zamaskowane. Na przykład jehowcy… Dlaczego Rosja postanowiła zdelegalizować ich u siebie? Dlatego, że jest to agentura sponsorowana przez si.aj.ej po to by bałamucić i werbować do siebie wszelkich pracowników administracji, urzędników i wyciągać od nich informacje…

Co do watykańskiej pijawki to ona wyjątkowo wysysa z tego kraju i narodu życie oraz energię…

Gdyby ten kraj odzyskał niepodległość, to pierwsza rzecz jaka powinna mieć miejsce to wypowiedzenie konkordatu…

Witam;Pytanie? Czy statystyki mówią prawdę? Może tak, może Nie. Drugie pytanie? Kto To jest Owsiak?

Nomenklaturowe dziecko, jak i całe jego otoczenie. To akurat można sprawdzić, kim są jego rodzice. Kim Byli? Następna sprawa; cała orkiestra, to jest Pralnia pieniędzy. Następne pytanie? Kto tam wpłaca większe sumy gotówki? I gdzie one idą, ( na piechotę ). Jaki jest prawdziwy bilans tej spółki? I ile na tym mister Owsianka zarobił? Powiedziałbym tak, jest to sprawa dla reportera.

.Po mojemu, to jest pralnia i czysty biznes. Który jest ciężko skontrolować. Podobno, była kiedyś taka kontrola, ciągnęła się, i w końcu chyba niewiele wykazała. A i reklama teraz jakby była mniejsza.

..

Pewnie coś było tam na rzeczy. Osobiście brak mnie wiedzy na ten temat. Nigdy nimi się nie interesowałem. Szpiegowanie, raczej bym wykluczył, a wziął pod uwagę przekupstwo i wpływ na złe decyzje podejmowane przez urzędników, niskiego szczebla. Takie spotkania, to są długie rozmowy na różne tematy, przy okazji powstają, zawiązują się przyjaźnie; a stąd do łapówki to już są milimetry, i jest zaufanie do drugiej osoby. To jest dość realny plan.

..

No w tym przypadku, to nie ma żadnych wątpliwości, co do sprawców. Są oni znani od dawna, i tylko naiwność starszych ludzi pozwala im bezkarnie działać. A konkordat, to jest pętla na szyję tego kraju. Jaka władza, taki konkordat. Co tutaj jeszcze można by dodać. Wiedza, którą muszą ludzie zdobyć, koniecznie. Wiedza na temat kościoła, i Watykanu.

.

Pozdrawiam. :ugeek:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!