Ręce precz od tej książki - Jan van Helsing

To książka, o której większość z Was zapewne nigdy nie słyszała, a którą zdecydowanie warto przeczytać


  • Ręce precz od tej książki - Jan van Helsing -    Myślę, że tytuł jest wystarczająco zachęcający dla ludzi głodnych wiedzy i nie muszę jej tu recenzować.

Lekko temat naświetl, proszę.

Zacytuję tylko recenzje że strony “lubimy czytać” :“Zastanawiacie się, dlaczego nie powinniście brać tej książki do rąk. Czy to jedynie przemyślany chwyt reklamowy? Otóż nie! Z powodu prezentowanych treści zakazane zostały już dwie książki autorstwa Jana van Helsinga, którego niemieckie mass media zaliczyły do grupy “autorów niebezpiecznych”, przed którymi należy społeczeństwo chronić. Zamiarem Jana van Helsinga było wstrząśnięcie Waszym światopoglądem, stąd rada: Ręce precz od tej książki! Musicie, drodzy Czytelnicy, liczyć się z tym, że po przeczytaniu tej książki nie będziecie mogli żyć tak, jak żyliście do tej pory. Być może aż do dzisiejszego dnia myśleliście: “Nikt mi o tym nie powiedział, skąd więc mogłem o tym wiedzieć?!” Być może dziś jeszcze myślicie, że sami nie jesteście w stanie niczego zmienić… Dzięki tej książce zrozumiecie, że jest zupełnie inaczej!Jeżeli należycie do osób, które nie interesują się tajemnicami, które nigdy nie pragnęły wewnętrznej harmonii i bogactwa, nie dążyły do sukcesu i osiągnięcia pełni zdrowia, powinniście posłuchać rady i trzymać ręce precz od tej książki! Jeżeli jednak dostrzegacie problemy otaczającej nas rzeczywistości i chcecie poznać tajemnice tak pieczołowicie skrywane przed światłem dziennym, to książka właśnie dla Was! Pamiętajcie jednak, że zostaliście ostrzeżeni! Jan van Helsing wprowadzi Was w świat rzeczy i zdarzeń, dzięki którym będziecie w stanie odnaleźć uśpioną w Was ogromną siłę! Nie zapominajcie jednak, że na każdym, kto dysponuje taką siłą, spoczywa ogromna odpowiedzialność! Macie zatem wybór: Czy nadal chcecie wieść dotychczasowe życie, czy czujecie, że nadszedł czas, aby samodzielnie kształtować swój los”Chciałbym coś dodać od siebie, ale w tej recenzji jest wszystko co powinno być.

Jednym słowem POLECAM

Osobiście po przeczytaniu tej książki zacząłem zmieniać myślenie. :? było to około 12 lat temu. Uważam ze to dobry tytuł dla początkujących. Pozdrawiam serdecznie. :smiley:

Witam. Ma ktos moze linke do tej ksiazki w pdf albo audio. ? Pewnie mozna znalesc ale wolalbym pokecane zrodla. Dzieki.

A ma, ma<LINK_TEXT text=“http://www.freepdf.info/public/ebook/Va … siazki.zip”>http://www.freepdf.info/public/ebook/Van_Helsing_Jan_-_Rece_precz_od_tej_ksiazki.zip</LINK_TEXT>

Wszystkie jego ksiazki sa super.

“Sklavenplanet Erde”-Ziemia,planeta niewolnikow ,tez jest extraklase.

Warto tez przeczytac ksiazki Georga Orvella “Rok 1984” i “Folwark Zwierzecy”

Ale przebudzeni na pewno juz te ksiazki znaja.

Podziekowal :slight_smile:

Przeczytałem książkę po tym poście, nie zawiodłem się.

Bardzo ciekawa książka.

Ten link prowadzi do - It appears you don’t have

permission to access this page.

403 Error. Forbidden.

Tu można posłuchać:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!