Rape

Czy stosujecie, u mnie wspaniale oczyściło zatoki oraz pomaga w medytacji, dla niewtajemniczonych poniżej link z opisem:

https://www.odkrywamyzakryte.com/rape-szamanska-tabaka/

Witaj! Ja od 3 miesięcy stosuje. Mam mieszane uczucia. Po wciągnięciu Rape wydobywa się sluz faktycznie, wraz ze śluzem wydobywa się też ten proszek. Tak więc przez pierwsze 5 minut wdmuchaniu rape to smarkanie i wypluwanie śluzu z proszkiem. Dodatkowo pojawai sie u mnie taki dziwny stan, dziwne samopoczucie…lekkie kręcenie się w głowie, chęć zwymiotowania. Ogólnie stan ten nie jest szczególnie miły, przyjemny…ale nie jest też jakiś taki bardzo uprzykrzający.

Zauważyłem, że gdy stosuję rape codziennie przez 3-4 lub 7 dni to mam efekt odwrotny jesli chodzi o oczyszczenie zatok. Po tych kilku dniach wręcz zatoki zapychają mi się od tego proszka.

Ogólnie moje doświadczenie z Rape oceniam jako nijakie. Ani nie widzę jakiś zmian, pozytywów ani nie dotrzegam specjalnych przeciwskazań. Ogólnie jak skończy mi się butelczka to raczej nie będę kontynuował.

Rape kupowałem z https://www.silesiaph.cz/pl/576-rape

Ja mam małe doświadczenie, ale tego co mogę powiedzieć doskonale oczyściło górne drogi oddechowe i wypatrzyło postrzeganie rzeczywistości.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!