Przydział mobilizacyjno-organizacyjny WKU (antybranka)

Właśnie przetestowałem i przesyłam gotowca. Miałem przydział mob-org do Komendy Policji w moim mieście. Na szkoleniu pięknie mówili o “ochronie strategicznych obiektów” a skończyłoby się jak zawsze - pacyfikacjami. Udało mi się zrobić to w taki sposób, że nie mam ŻADNEGO PRZYDZIAŁU!



Oto dokument jaki wysłałem do WKU:

[attachment=0]zmiana przydziału.jpg[/attachment]

Odpowiedź:

[attachment=1]odpowiedź WKU.com.jpg[/attachment]

I moja odpowiedź:

[attachment=2]odesłanie karty mobilizacyjnej.jpg[/attachment]

Miłej zabawy Suwereni.

Moje gratulacje NaturaSanat!



Oto dowod na to jak w prosty sposob mozna sie obronic przed ich żądaniami.



Dla tych, co nie maja wyszkolenia medycznego, proponuje wypelnienie i podpisanie deklaracji suwerena, jako krok pierwszy.

Kopie takiej deklaracji bedziecie mogli pozniej dolaczyc do swojego listu.



W liscie mozna zadac im wiele pytan i żądac od nich odpowiedzi…

Prosze uzyc faktow podanych przez Marcian w jego filmie na temat prywatnej firmy zarejestrowanej w USA, POLAND REPUBLIC OF,

https://www.youtube.com/watch?v=tUGu2duk2A4

Kto nam zadaje takie pytania, skad maja autorytet, czy rzad moze pokazac, ze ma pisemna zgode obywateli na to, aby nami rzadzic w PL?



Nasza odpowiedz na ich pytanie bedzie zalezec od ich odpowiedzi na nasze pytania.

Po drugie jestesmy osobami pokojowymi i nigdy w zyciu nie zabilismy innego czlowieka, wiec nie jest to mozliwe, aby wziasc bron do reki i strzelac do innych ludzi…



Do tego mozemy dopisac im liste z nasza stawka godzinowa za sluzenie w takiej armi:

1 mln PLN za dzien “pracy” w armii, platne z gory za okreslony przez nich termin, przed naszym wyjazdem z domu do jednostki.

10 mln PLN za jakikolwiek uszczerbek na zdrowiu.

100 mln PLN za utrate zycia, platne naszej rodzinie.



Umowa ta musi byc podpisana przez prezydenta oraz szefa wojska Polskiego.





A tu ciekawa strona z informacjami prawnymi po angielsku: www.expertinalllegalmatters.com

1 polubienie