PRZYBĄDŹCIE Z BLISKA I Z DALEKA

Przybądźcie z bliska i z daleka.Wzgórze Arkony

https://youtu.be/7SVqO43Mvv4

Zaproszenie ciekawe, ale nieczytelny tekst.

Możesz podać stronę organizatora ?

www.zoroastryzm.orgMiejsce spotkania :

Rugenhof Kap ARKONA

PORFSTRASSE 22

18556 PUTGARTEN

NIEMCYGadzich mediów już nie posiadam…Kontaktuje się tylko przez PW na forum.POZDRAWIAM

ATOMIS

JA TAM BEDĘ !!!

TYLKO ARYJSKI ŚWIĘTY OGIEŃ NAS ZJEDNOCZY !!!

Zapowiedź wydawnicza,ŚWIĘTE KSIĘGI SŁOWIAN"".,AWESTA"".

https://youtu.be/bYy6FRKSzm8

OD 7 EGO LUTEGO JEST DOSTĘPNA

NA:WWW.WFW.COM.PL

Witam, chętnie bym się wybrała na to spotkanie. Mam nadzieję, ze przybędzie spora grupa. Czy będą jakieś organizacyjne informacje? Czy np. jest propozycja noclegu, czy każdy we własnym zakresie?

DO ARKONY WYBIERAJĄ się SŁOWIANIE z Rosji, Czech, Ukrainy, Białorusi, Bułgarii, Litwy, Estonii, Chorwacji wybierają się grupy, że w sumie nikt nie jest w stanie powiedzieć ile, orientacyjnie kilka tysięcy osób, w tym goście specjalni, m.in. profesorowie historii i etnolodzy.Czekamy na ŚWIĘTĄ AWESTĘ , która ukaże się w kilku internetowych KSIĘGARNIACHJEST TO ISKRA KTÓRA ODMIENI ŚWIAT.DO ZOBACZENIA W ARKONIE.TYLKO ARYJSKI ŚWIĘTY OGIEŃ NAS SŁOWIAN ZJEDNOCZYPOPRZEZ ARKONĘ WRACAMY DO STAREGO PORZĄDKU ŚWIATA

BO NOWY PORZADEKJUŻ JEST OD DAWIEN DAWNA.

WRACAMY DO PRAWDY UCZCIWOŚCI I SPRAWIEDLIWOŚCI.

ŚWIĘTA ,AWESTA". JUŻ DOSTĘPNA !!!

www.wfw.com.pl

ŚWIĘTY OGIEŃ SŁOWIANhttp://zoroastryzm.org/index/spis_tematow/0-154

Słowianin oznacza - szlachetność ,kreatywność , miłość i szacunek do przyrody i środowiska naturalnego ,duchowość.Ja Tomko wolę być Słowny (dotrzymywac obietnic być szczery), niż Sławny (bo Sława moze być różna może przeistoczyc się w pychę i próżność balwochwalstwo).

Polecalem tu książkę ,STAROŻYTNI ZOROASTRIANIE Slowianscy “”. Bardzo ciekawa polecam.

Na www.wfw.com.pl można kupić ją…

Wszelkie informacje odnośnie spotkania noworocznego w Arkonie w linku poniżej :<LINK_TEXT text=“http://zoroastryzm.org/index/spotkanie_ … onie/0-186”>http://zoroastryzm.org/index/spotkanie_noworoczne_w_arkonie/0-186</LINK_TEXT>,WALCZĄCY LUDU SŁOWIAN". – PIEŚŃPoniżej:https://youtu.be/oQav514ZyQU

Powrót Słowian w chwale Ahury Mazdy


 1. Ludu Słowian wróć do walki,

  walki o tożsamość swą,

  Niech nie trwożą Cię porażki,

  bo zmierzasz przed Ahury Tron.


 2. Dzięki wierze nam przekazanej,

  podążamy drogą Twą

  i niech wie, wokół świat cały,

  że dojdziemy z pomocą Twą.


 3. Niech Twój Ogień nas ochrania,

  Twą Świątynią natura jest,

  z niej czerpiemy siły do trwania,

  w niej nasza siła, Twa Chwała i Cześć.


 4. Inspiruj nas Ahuro do dobra,

  Inspiruj nas miłością Twą,

  niech ona będzie drogowskazem,

  myślą, uczynkom, by niweczyły zło.

  On jest naszym Przyjacielem,

  który był, będzie i jest,

  Jego Mądrość nigdy cię nie zawiedzie,

  Bo On Bogiem Mądrości jest.  Powtórzenie:

  Jego Mądrość nigdy cię nie zawiedzie

  Bo On Bogiem Mądrości jest.

Wyspa Rugia była pierwotnie zasiedlona przez lechickie plemię Ranów , aż do 1168 roku dające skuteczny odpór najazdom niemieckim i duńskim .

Głównym ośrodkiem plemiennym Ranów – gród ARKONA stanowił centrum kultowe promieniujace nie tylko na tereny osadnictwa nadbałtyckich plemion słowiańskich.

ARKONA , starodawna twierdza słowiańska w starożytnych pismach aryjskich nosi nazwę MIASTA SPRAWIEDLIWOŚCI.

W późniejszych czasach przypisano jej nazwę OLIMPU dawnych Słowian.

Przez wielu historyków słowiańskich nazwana SŁOWIAŃSKĄ TROJĄ przez wzgląd na wydarzenia mające tam miejsce w przeszłości. Została zdobyta i zniszczona przez chrześcijańskiego króla duńskiego Waldemara Pierwszego, a mieszkańcy poddani przymusowej christianizacji.

Organizowane spotkanie Noworoczne będzie jednoczesną okazją do oddania szacunku tym ,których wolność i szczęście rodzinne zostały w sposób brutalny przerwany przez brak tolerancji i religijny fanatyzm .

Uroczyste przywitanie Słowiańskiego Nowego Roku poprzedzi uroczysty Apel wspominający naszych Przodków, odbędzie się zgodnie ze starozytną tradycją naszych Przodków w samo południe .

Uroczystość rozpocznie się ok. godziny 11.30.

Pieśnią inauguracyjna NOWY ROK SŁOWIAŃSKI będzie , Ludu Słowian wróć do walki ". Tuż po zakończeniu Ratu ogłosi miejsce kolejnego spotkania na terenie Polski.

"W związku ze stale rosnąca liczną osób zainfekowanych (COVID-19) na terenie Niemiec, a z posiadanych informacji wiemy, że również na Rugii są osoby, u których pojawiły się symptomy zarażania, niech chcąc narażać uczestników spotkania Noworocznego w Arkonie na niebezpieczeństwo, została podjęta decyzja o przeniesieniu spotkania na przyszły rok.

Informacja od organizatorów.W związku ze stale rosnąca liczbą osób zainfekowanych (COVID-19) na terenie Niemiec, a z posiadanych informacji wiemy, że również na Rugii są osoby, u których pojawiły się symptomy zarażania, niech chcąc narażać uczestników spotkania Noworocznego w Arkonie na niebezpieczeństwo, została podjęta decyzja o przeniesieniu spotkania na przyszły rok.Pojawienie się Świętej Awesty tuż przed zaproszeniem do wzięcia udziału w spotkaniu noworocznym w Arkonie, miało i nadal ma za cel, aby każdemu przybliżyć ważność tego miejsca w dziejach Słowian.Istnieje świadomość, że czas na dokładne zapoznanie się z całością świętych tekstów tej Księgi jest krótki, czyli od momentu ukazania się Świętej Awesty do spotkania w Arkonie.Dlatego też mamy nadzieję, że ten niekorzystny obecny czas, zostanie z korzyścią wykorzystany na zapoznanie się z Przesłaniem i nauką, które ona zawiera.Program spotkania noworocznego nie ulegnie zmianie, co powinno pozwolić osobom zainteresowanym wzięciem w nim udziału poczynić odpowiednie i potrzebne przygotowania".www.zoroastryzm.org

https://youtu.be/MoiA5Rb7CvQ

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!