Promieniowanie elektromagnetyczne [PEM] - ZAGROŻENIA, WIARYGODNE DANE, BADANIA ORAZ JAK SIĘ CHRONIĆ!

Witam Was wszystkich Ariowie! :slight_smile:

W tej zakładce zamierzam poruszać jeden z najważniejszych obecnie tematów jakim jest PEM [Promieniowanie elektromagnetyczne].

Na pewno zdajecie sobie sprawę z faktu, że DZIŚ jednym z głównych czynników chorobotwórczych jest to sztuczne pole.

Szacuj się już, że blisko 300 tysięcy Lachów każdego roku dowiaduje się ma jakąś odmianę choroby nowotworowej…

Ta tyle ludzi ile mieszka w całym Białymstoku!!! Czy to nie daje Wam do myślenia ? :idea: Dlaczego nikt nie ogłasza NARODOWEJ EPIDEMII ? Odpowiedź wszyscy znamy…

TO SĄ OFICJALNE DANE “MINISTERSTWA ZDROWIA” a raczej się powinno napisać “CHOROBY”!

Czas niesie zmiany, musimy doprowadzić do sytuacji w której ZATRZYMAMY to całe SZALEŃSTWO! RAZEM! Liczę na czynne uczestnictwo w dyskusji jak również komentowanie każdego z moich wpisów. Mile widziane działanie w terenie, uświadamianie kogo się da itd.

Napiszcie mi proszę skąd jesteście i czy już zetknęliście się wcześniej z tą tematyką. Jeśli tak, to ten proces będzie przebiegać znacznie płynniej.

Bedę tutaj podsyłać masę materiałów z różnych zakątków ŚWIATA! Zarówno filmy jak również całą masę dokumentów w PDF lub JPG.

TRWAJMY W JEDNOŚCI PONAD PODZIAŁAMI! ZAPRASZAM SERDECZNIE! :mrgreen:

Witajcie , spotkałem się z tym tematem. I nie mam pojęcia co robić żeby coś zmienić .Próby rozmów z bliskimi oraz znajomi kończą się na wyśmiewaniu oraz kwitowaniu " kolejna debilna teoria spiskowa " .





Wiec zaczynam poszukiwania informacji jak zacząć bronić się na własnym podwórku ?? Istnieją jakieś metody ??

Zgadzam sie w zupelnosci ze to palący problem! Dzialam u siebie na tyle ile tylko moge. Chetnie oagrne jakies nowe info wtym temacie!

Nie moge sie teraz rozpisywac na temat ochrony ale uwazam ze w tej kwestii za malo uwagi poswieca sie suplementacji polem elektromagnetycznym…!



Temat aktualnie zglebiam. Racibor- czekam na materialy, bedziemy dzialac :wink:



Pozdrawaim

Witam; Pozostańmy anonimowi, taka jest moja rada. Nie widzę potrzeby aby się afiszować. Jak przyjdzie odpowiedni moment, to was zwiną. Ja was nie straszę ,ja was ostrzegam przed niebezpieczeństwem. Widzę trochę dalej, i wiem co nastąpi. Skorzystajcie z tego. Promieniowanie elektromagnetyczne.

Skomplikowane słownictwo, nie każdy to rozumie, a więc przedłużmy to na język trochę łatwiejszy. Czyli bardziej po ludzku. Chodzi w tym nazewnictwie o przebiegunowanie , ziemi . Biegun Północny zaczyna wariować. Podobno to się powtarza co 676-lat. Ile w tym prawdy? Nie-wiem? Trudno jest to zweryfikować. A nasi uczeni, no cóż , czasami jest im brak piątej klepki. Czyli chodzi o pole magnetyczne. Ono jest i działa, to jest pewnik. Igła kompasu magnetycznego. Która pokazuje zawsze Północ. Jak stwierdzili, co 600-lat z hakiem , ( trudno to sprawdzić ). następuje przebiegunowanie, bardziej po naszemu, biegun północny zaczyna pływać, czyli zmienia miejsce zamieszkania. Jaki to ma związek? Pole magnetyczne nas chroni przed słońcem. Wyjaśniam: Co to jest słońce, i do czego służy. Słońce to jest , coś co promieniuje całą gamę promieniowania widzialnego jak i niewidzialnego dla naszego oka. Czyli jest to pasmo częstotliwości, która nam służy, jak również nam szkodzi. Pole magnetyczne nas przed tym chroni. Podobno jest to stwierdzone. Czyli Słońce daje życie, jak również zabija. Zajmijmy się zabijaniem. Brak pola magnetycznego powoduje, że promieniowanie szkodliwe przenika i nam szkodzi. Podobno, co 676-lat te pole zaczyna wariować, i zmieniać swoje położenie, na skutek tego ludzie zaczynają umierać. ( brak ochrony – osłony ). Przed szkodliwym, ( zabójczym ) promieniowaniem. Dlaczego jest taka liczba, 676-lat? ( pytanie czy jest ona dokładna? ). Naukowcy dowodzą ,że tyle lat temu była - epidemia i wiele ludzi zmarło. Logiczne, jak na razie. Zmarło z niewiadomych przyczyn? Ale ta epidemia działała wybiórczo, czyli jedna wioska skasowana, a druga obok już nie. Dlaczego? Odpowiedź brzmi, ta wioska znalazła się nad pokładami rudy żelaza.

Co ma piernik do wiatraka? Jak wiadomo żelazo można namagnesować, i te pole może chronić przed słońcem. Brzmi to dosyć prawdopodobnie. Ciekawe jest to że wcześniejsza epidemia była ; 1300-lat temu. Czyli te wyliczenia mniej więcej się zgadzają. Wniosek; znajdujemy się w przedziale czasowym następnej epidemii. Wiemy co zabija, powstaje pytanie? Jak się przed tym uchronić?Pozwolę sobie zmienić nazewnictwo. Słowo słońce zastąpię, słowem; mikrowela. Wiemy jak ona działa, i wiemy jak przed nią się chronić. Musimy się ekranować, albo zejść z pola tego promieniowania. Słońce – mikrowela, świeci tylko w dzień. W nocy nie świeci. Wniosek, noc jest bezpieczna dla nas.

A dzień jest zły. Czyli unikamy dnia, unikamy słońca. Nocny tryb życia. Druga możliwość, to jest ekranowanie. Konkretnie, siatka Faradaja. Musi być gęsta.

I musi być uziemiona. Okna w naszym domu, to jest wejście dla tego promieniowania. A więc żaluzje wykonane z metalu i uziemione. Powinny zapewnić bezpieczeństwo. Można na dzień przenieść się do piwnicy, jeśli ją mamy. I jest ona duża. Betonowy blok ma zbrojenie, to też może chronić. Ale ekologiczny dom za miastem już tego nie sprawi. Gdzie jeszcze nie dochodzą te promienie z mikroweli? Bezpiecznym miejscem jest kopalnia, ta taka pod ziemia. Ale dostęp do niej jest utrudniony. A teraz takie wtrącenie. Słyszeliście o podziemnych, starożytnych miastach? Zapewne tak. Pytanie? Do czego one służyły? Przed czym chroniły? Archeolodzy coś tam bredzą o wojnach. Zresztą sami to oceń cie te bredzenie. Co by tutaj jeszcze dodać? Temat jest jak rzeka.

Można napisać książkę. To tak na skróty. Pytajcie, spróbuję odpowiedzieć. Jak nie ja ,to zapewne ktoś się znajdzie taki co odpowie. Na postawione pytanie.

Pozdrawiam. :ugeek:

https://www.youtube.com/watch?v=RcUznu60qqg&t=608s



Film dokumentalny z 2013 roku. Porusza zagadnienia inteligentnych liczników prądu tzw. SMART METERS. Pozycja obowiązkowa dla każdego kto chce wiedzieć czym może skutkować takie urządzenie w domu! Napromieniowywania każdego 24/h, szpiegowanie i wykradanie prywatnych danych przez tego typu liczniki to jedynie wierzchołek GÓRY LODOWEJ! To również jeden z elementów tzw. SMART GRID, czyli INTELIGENTNEJ SIECI, która miałaby opleść ten ŚWIAT! Zapraszam do oglądania.



„Władza nie rezygnuje z niczego bez powodu. Nigdy tego nie czyniła i nigdy nie uczyni. Wystarczy sprawdzić, na co ludzie są w stanie wyrazić milczącą zgodę, by przekonać się o stopniu niesprawiedliwości i zła, które na tych ludzi spadnie.”

– Frederick Douglass (1818-1895), pisarz, były niewolnik.



Poniżej macie linka do transkrypcji z filmu.

<LINK_TEXT text=“http://szczepienia.wybudzeni.com/2017/1 … ofalowego/”>http://szczepienia.wybudzeni.com/2017/11/19/szkodliwosc-promieniowania-mikrofalowego/</LINK_TEXT>





https://www.cda.pl/video/348542801



Jest to film dokumentalny z 2017 roku, ukazujący ogromne problemy zdrowotne populacji ludzkich na całym świecie.

Wszystko to ma bezpośredni związek z PEM [Elektrosmogiem, promieniowaniem elektromagnetycznym], która otacza nas z wielu stron.

Zapraszam do zapoznania się z tym.



Poniżej macie również linka.

<LINK_TEXT text=“https://politykapolska.eu/2017/12/16/ge … -mezczyzn/”>https://politykapolska.eu/2017/12/16/generation-zapped-film-dokumentalny-ukazuje-ogromne-zagrozenie-zdrowia-zwiazane-technologia-bezprzewodowa-plus-plodnosc-mezczyzn/</LINK_TEXT>

Witam; Mówiąc szczerze, nie myślałem że już do takiego poziomu doszło. Pole magnetyczne ziemi to jest jedno, a smog elektryczno – magnetyczny to jest drugie. Tak samo ważne jak reszta. Temat zaintrygował, i zmusił do myślenia kreatywnego. Obejrzałem parę filmów, przeczytałem parę artykułów. Chodzi o materiały na pewnym poziomie wiedzy. Wiedziałem że jest źle; ale że aż tak?

To przerosło najśmielsze marzenia. Nie wiem od czego zacząć? Dalsze materiały czekają, na przeczytanie – obejrzenie. Może streszczę , to co udało mnie się zebrać na ten moment. Zostaliśmy osaczeni szkodliwym promieniowaniem. Czy to dla pieniędzy? Czy aby nas zniszczyć? Tego nie wiem? Ale intuicja mnie podpowiada, ze chodzi o jedno jak i drugie. Jak temu zaradzić, to jest najważniejsze w tym momencie. Zmniejszyć używanie tego rodzaju sprzętu. Ciężka sprawa, jak komuś wytłumaczyć szkodliwość telefonu, routera, Wi-Fi, Licznika energii sterowanego radiem, Licznika na wodę sterowanego radiem, Pieluchy sterowane radiem, Kamera dla – do dziecka, Laptop, System alarmowy samochodu, Radar w samochodzie, Telefon w samochodzie, Przypominam że samochód to jest klatka Faradaja. To jest mała cześć gadżetów bez których nie możemy się obejść. Czy aby na pewno? Pomyślmy, na spokojnie; jeszcze nie dawno tego nie było, i też żyliśmy szczęśliwie. Dlaczego dzisiaj mamy problem? Odpowiadam: Bo nas tak przeprogramowano. W tym momencie muszę wtrącić temat programowanie człowieka. Oceniam to tak; Jest człowiek – czyli istota nie zaprogramowana.

Jest Bio-Robot, istota która została zaprogramowana .Trzecia możliwość to jest „KLON” czyli człowiek który jest zaprogramowany i bliźniaczo podobny do kogoś, ( chodzi o polityków ). Jest to temat – bezpieczeństwo polityka, albo człowieka władzy. W przypadku przewidzianego zamachu, ginie klon. Potem wszem i wobec jest ogłoszone ,ze jednak ta osoba została uratowana. Zginął tylko Klon. To nie jest teoria, to jest stan faktyczny. Kto to jest człowiek?

Jest to osoba która samodzielnie myśli. Kto to jest Bio-Robot? Jest to człowiek , któremu został wgrany program, i którym można sterować.On nie myśli samodzielnie. Do sterownia – BioRobotami, jest potrzebny internet, 5G-. Szeroko pasmowy internet, to nie jest spisek; To są fakty, nie podważalne. Czyli mamy całkowitą kontrolę nad pewną częścią społeczeństwa. Zaletą , 5G- jest to że delikwenta można unieszkodliwić, albo zlikwidować. Gęsta sieć nadajników powoduje że mamy dostęp do każdej osoby indywidualnie. Możemy sterować, jak i eliminować = pełna kontrola. Ważne pytanie, czy można wyłączyć takie sterowanie nami? Okazuje się ze można; nawet to następuje samoczynnie, aby to zrobić, potrzebny jest wysoki poziom stresu, albo wypadek fizyczny. Wtedy organizm się resetuje. Stąd taka liczba ludzi przebudzonych. Przeprowadziłem okrojone badania, i okazuje się, że wszyscy wybudzeni mieli to albo tamto. Czyli 95%- ludzi, spotkał kataklizm. To spowodowało ze się obudzili. Po za tym jest mały procent, który nie dał się zaprogramować. Od początku był na nie. Są to ludzie w pełni świadomi. Reszta to są Bio-Roboty. Wygląd człowieka. A umysł ograniczony programem. Wracamy do 5G-. Jest to jeden z elementów układanki, o nazwie kontrola bydła. To od nas zależy, jak to wszystko się dalej potoczy? Jeśli wiemy o co chodzi? To możemy odpowiednio zareagować. Możemy się bronić, nie jest to łatwe, ale jest to możliwe. Na ten moment przychodzi mnie do głowy taki pomysł. Ograniczyć używanie WiFi, czyli wyeliminować całkowicie. Przejść na telefon na kablu. Komputer, tablet, laptop, też na kabel podłączyć. Ekranowanie mieszkania, a zwłaszcza sypialni.

Czyli klatka Faradaya, Uwaga- musi to być gęsta siatka uziemiona, ( najlepiej ).

Albo folia aluminiowa, która nas otacza z pięciu stron; podłogę zostawiamy wolną, bo jest nam potrzebne pole magnetyczne ziemi. ( to jest dla naszego zdrowia ). Wszystko jest dobrze uziemione. Okazuje się ,ze chemitrals ma również za zadanie nasączyć nas organizm metalem,( aluminium ). Umożliwia to śledzenie nas poprzez grube mury. Do tego służy również 5-G. Myślę, że dobry ekran powinien nas osłonić. Nie jest to jeszcze sprawdzone. Wszelkie liczniki radiowe, ekranować folią aluminiowa – powinno pomóc. Przeprowadzić detoksykację na aluminium, jest to proces długotrwały, ale można to zrobić skutecznie. Podstawą jest wiedza, i świadomość osobista.

Jest takie powiedzenie – Strzeżonego, pan bóg strzeże. Ale o resztę musimy sami zadbać. Jak se pościelisz, tak się wyśpisz. Będę tą wiedzę dalej zgłębiał,

i nie omieszkam o nowościach powiadomić. Jeśli są pytania, to pytać?

Pozdrawiam. :ugeek:

Tutaj bardzo wazne informacje odnosnie kwestii niedocenianej zwiazanej z polami elektromagnetycznymi- suplementacji…! Kazdy kij ma dwa konce, dlatego to, co tych bardziej swiadomych tak przeraza, mozemy wykorzystywac w pozytywnym celu- Medycyna energetyczna ma przyszlosc!

http://www.bryantmeyers.com/



Pozatym, przy okazji spolecznego oburzenia, podnoszacego sie podczas debat nt 5G bagatelizowane sa, w mojej ocenie, inne niemniej wazne aspekty tego tematu, a mianowicie HAARP( i tym podobne instalacje podgrzewajace jonosfere rowniez w Polsce), swietlowki kompaktowe, pola torsyjne…



Odnosnie tego jak to jest ze dopiero teraz ludzie sie budza i zaczynaja protestowac (technologia komorkowa od poczatku (lata 80) nie sprawdzona pod katem wplywu na zdrowie:

<LINK_TEXT text=“https://wolnemedia.net/jak-branza-bezpr … ezpieczne/”>https://wolnemedia.net/jak-branza-bezprzewodowa-wmowila-nam-ze-telefony-komorkowe-sa-bezpieczne/</LINK_TEXT>



Pozdrawiam.



P.S. Dzialajmy realnie aby to zatrzymac- mamy obowiazek wobec naszych dzieci i wnukow!

Temat jest najwyzszej wagi na te chwile. Świetna robota panowie z linkami!

Ja kiedys eksperymentowalem z folia aluminiową. Bez pomiaru miałem wrażenie że skuteczność była słaba. Musimy nauczyć się robić to porządnie i skutecznie.

Witam; Ochrona przed promieniowaniem, to jest spory problem. Folia aluminiowa, na pewno jest dobra. Ale ona z punktu elektryki, powinna być uziemiona, jak ją polutować, aby uziemienie było trwałe. Jak wiemy aluminium to jest materiał ciągle utleniony, dlatego jest on trwały. Ale każdy kij ma dwa końce, trwałość jest na + ale połączenie elektryczne jest na " - " . Przy wysokim napięciu , następuje przebicie i prąd płynie. Ale przy niskich napięciach to jest kicha, dosłownie. Przy pierwszym połączeniu kontakt jest w miarę dobry, ale z upływem czasu następuje degradacja tego przewodzenia. Ponieważ aluminium jest ciągle utlenione; to jest problem z polutowaniem. Ja myślę , że dobra by była klatka Faraday. Można by ją by było wykonać z mat stalowych ocynkowanych. Są one używane jako zbrojenie do betonu. Takich mat używa się przy wylewce betonowej w pomieszczeniach mieszkalnych. Rozmiary takiej maty, to jest - 2metry x 1metr. Cienki drut ocynkowany. Takie maty można, połączyć razem ze sobą. Lutowanie, albo skręcanie, złączki elektryczne. To zapewni wysoki poziom kontaktu. Przez długi okres czasu. Całość należy dobrze uziemić. Ja proponuję w taki sposób zabezpieczyć , ściany i sufit. Według mnie podłoga powinna pozostać wolna. Dlaczego? Bo tamtędy przedostaje się promieniowanie magnetyczne z ziemi. A ono jest nam potrzebne do życia. To jest moja hipoteza, jeszcze nie sprawdzona. Jak sprawdzę to dam znać. Na tak zainstalowane , pokrycie pomieszczenia, można by było nakleić tapetę, dla przykrycia dyskomfortu wizualnego. Albo jakieś panele, byle by nie plastykowe. Plastyk zawiera chemiczne utwardzacze. Oczywiście ten temat można bardziej rozwinąć, to tylko próba przedstawienia jakiejś alternatywy, - rozwiązania. Ten pomysł powinien funkcjonować, prawidłowo. Co do folii aluminiowej to mam pewne zastrzeżenia, są one nie sprawdzone, czyli wielki znak zapytania. Według mnie tak wykonane pomieszczenie powinno chronić nas przed szkodliwym promieniowaniem. Zapomniałem o oknach i drzwiach. Metalowe żaluzje na okno, a drzwi okleić, i uziemić razem ze ścianą. Jeszcze jedna sprawa; dobrze by było ograniczyć , gniazdka, i kontakty, oraz podłączony do nich sprzęt. To chyba wszystko na ten moment. Jeśli są pytania to pytać, bez krępacji. Spróbuję na nie odpowiedzieć. Pozdrawiam. :ugeek:

Witam Was ponownie!



Pora wrzucić pierwsze badania!



https://pl.geovital.com/research/



To dla niedowiarków, którzy mają czelność kpić i wyśmiewać cierpiących wszedzie dookoła ludzi! LISTA JEST PRZEBOGATA!

Jest to spis wielu DOLEGLIWOŚCI. Pora się obudzić. Rozsyłajcie i kruszcie ten beton nawet pośród swoich znajomych.

Zdaję sobie sprawę, że nie każdy to załapie, ale cześć osób na pewno! :wink: Tylko oddolnie coś można zrobić.

To jest zaledwie jeden link spośród setek innych odnośników.



Pozdrawiam świadomych,

Racibor

A ja mam pytanie. Bo w sumie… Jak mamy oczyścić się z aluminium skoro nawet w jedzeniu również w tym ekologicznym dostają się opryski z samolotów? Zostaje wybieranie produktów robione w szklarniach, mniejsze zło bo wcześniej ziemia była już skażona ciężkimi metalami.



Max Spears mówił o tym, iż dla ludzi u “władzy”, nie mówimy o tych kukiełkach jak politycy, czy rockefelerowie, mówimy o władzy która nie ujawnia się. Stoi za kurtyną. A Ci stojący za kurtyną realizują swój plan tj totalna kontrola i władza nad planetą oraz gatunkiem ludzkim. Ci co nie będą posłuszni to wybić. Według jego informacji opowiadał, iż wojna również trwała z gatunkiem ludzkim i przegraliśmy tą wojnę i teraz jest ostatnia (?) walka na planecie ziemia. Ponieważ jak dobrze pamiętam jest to ostatni gatunek ludzki w tej galaktyce.Max podkreślał, że nasze serce jest najważniejsze. A “Ziemia” jest sercem tego układu planetarnego.



To co Max mówił i inni ezoterycy to również informacja by dbać o swoje serce, w kontekście emocji. Dlaczego? Ponieważ jesteśmy z 80%-85% (różne źródła róznie mówią) zbudowani z wody, a jeśli my jestesmy agresywni, zdenerwowani, zestresowani, przewrażliwieni to woda w naszym organizmie się gotuje w mniejszym lub większym stopniu. Dlatego dookoła mamy po prostu już nie szum, ale patologię elektromagnetyczną i śmietnik w powietrzu ale i nie tylko. Dlatego praca nad swoim sercem i emocjami wskazana. SPokój i nie reagowanie negatywnie wspomoże nam by mniej reagować negatywnie na PEM.

Profesor Emoto doskonale wytłumaczy wam jakie właściwości wspaniałe ma woda i sama intencja jak zmienia strukturę wody. Samo picie wody jest wskazane do procesu detoksykacji z metali ciężkich. Każda woda wskazana, choć zalecałbym pić przefiltrowaną, zestrukturyzowaną lub najlepiej filtrowaną procesem odwróconej osmozy i później zmineralizować wodę np kryształami górskimi czy kamieniami jak kwarc różowy :slight_smile:



Orgonity, czapki ze srebra, biżuteria z cynku lub miedzi, i mieszkanie w lesie lub bardzo długi kontakt w lesie również wspomoże nas przed PEM.



Tak patrząc na globalną świadomość jest słabo. Także jakby nie spojrzeć, zbyt wolno się przebudzamy. Nie wiem co faktycznie może nastąpić, ale ten reset w 2024-2032 jest możliwy jeśli chodzi o plany NWO tj 500 mln ludzi na tej planecie czy też pobocznej Agendzie 2030. Pierun ich tam wie ile jeszcze mają ukrytych projektów które nie ujrzały światła dziennego.



Ja jeszcze polecam Turmalin Czarny, który również minimalizuje PEM.



I jak już było wspomniane - detoksyfikacja z metali ciężkich a najlepiej poprzez jedzenie jak i ćwiczenia fizyczne, z potem wyrzucimy również sporo zbędnego syfu z naszego organizmu, ale tutaj poleciłbym maski tzw antysmogowe, które zminimalizują wdychanie chemtrails, które podwyższa występowanie metali ciężkich w naszym organizmie co pod wplywem czestotliwosci 4g również zachodzi w reakcje w naszym organizmie. Ewentualnei cwiczyc w zamknietych pomieszczeniach cardio np bieganie na biezni, rowerek czy rower z trenażerem ewentualnie tabatę codziennie regularnie odbywać. To pomoże w oczyszczeniu się, ale nie uchroni przed PEM. ALe to zawsze coś.

Witam; Racibor, Kulsson. Obejrzałem link, z chorobami jakimi można się nabawić. Ale tego jest, a lista nie ma końca. Odpowiedź jest tylko jedna; Chcesz być zdrowy? To nie jedz.

Ot i cała mądrość ludowa, albo i nie. Nawiązując do tematu „ nie jedz”.

To my przecież Żremy, a nie jemy. Nasze zapotrzebowanie na jedzenie jest nie wielkie. Naprawdę. Popatrzmy na nasze brzuchy, ( to jest wersja delikatna ).

A teraz mniej delikatna; Popatrzmy na nasze dupy, jak nam urosły, ile mamy nadwagi? Czas jest pomyśleć aby to trochę zmienić. Mam nadzieję, że ze mną się zgadzacie. Idąc tym tropem, czy wszystko to co jemy jest nam na pewno potrzebne? Czy możemy z czegoś zrezygnować? Zapewniam; „TAK”. Ja to zrobiłem, samodzielnie, to działa, i jest skuteczne. Jak bardzo jest skuteczne?

Odpukać! Od lat nie choruję, lekarz nie wie że ja istnieję. Czy każdy tak może?

Oczywiście że tak, sprawdziłem na sobie. To co piszę to nie jest brane z sufitu. To jest moje faktyczne życie. To co opisuję, to jest sprawdzone prze-zemnie.

Tak na 100%- ani mniej, ani więcej. Powietrze zatrute, woda zatruta, jedzenie zatrute. Z czego możemy zrezygnować, co możemy ograniczyć? Na pewno możemy ograniczyć jedzenie, Wodę, możemy zresocjalizować, czyli uzdatnić, do poziomu nadającego się do spożycia. Wodę można przegotować, następnie, można ją przefiltrować, można ją w zamrażarce, restrukturyzować. Taka woda, to już jest sukces dla naszego organizmu. Pozostało, powietrze; i tutaj jest problem. Są to nano cząsteczki, trudne do odfiltrowania. Mamy problem,Huston. ( żart ). Las, drzewa, krzewy, są pomocne. A jak mieszkamy w mieście? I drzewa wycięto, robiąc miejsce pod, 5-G. Pozostaje maska wojskowa, przeciw gazowa. Ale na dłuższą metę? Czarno to widzę. Nasze jedzenie; tutaj mamy pełne pole do popisu. Również możemy zrezygnować z jedzenia. W tym momencie byłby pełny sukces, Rezygnacja z jedzenia. Na początek możemy zrezygnować z części jedzenia, tej bardziej szkodliwej. A potem , drugi etap, tylko zielone; i trzeci etap, odstawiamy jedzenie. Pozostaje woda, oczywiście ta dobra. W międzyczasie, detoksykacja organizmu. Jest to proces długotrwały, i żmudny. Szczególnie, jeśli chodzi o mózg. Reszta idzie dosyć szybko, od tygodnia do miesiąca. Mózg, potrzebuje najwięcej czasu. Pamiętajmy o tym. Mam parę linków , dotyczących nie jedzenia. Dołączę je tutaj, jeśli je znacie, to można zrezygnować, z oglądania a jeśli nie, to można obejrzeć. Polecam.



2019.08.06.01.[PL]-Film+text. Pol - Lechicki.

Pol Lechicki.

W człowieku drzemią moce niezwykle, które niegdyś były brutalnie niszczone i potępiane aby trzymać go w niemocy i upokorzeniu. Postanowiłem wziąć udział w niezwykłym procesie, który uwalania wiele z ukrytych mocy człowieka i przekonać się jest czy jest prawdą to ze możemy żyć i wzrastać bez jedzenia i nie tylko. Postaram się przeprowadzić was przez nowatorski proces praniczny i podzielić się spostrzeżeniami na gorąco, na temat Breatharianizmu. W historii ludzkości jest znanych wiele przykładów “świętych”, “wybranych”, którzy byli niejedzącymi lub nawet nie przyjmujących płynów. Żyli wiele lat w zdrowiu i w pokorze do cudów jakie przezywali w tym stanie. Stan ten określa się Inedia lub potoczniej breatharianizmem, jednakże kluczem do wyjaśnienia tego zjawiska jest tajemna moc życia zwana Prana, energia Chi lub po prostu energia życia. Zapraszam do filmików oraz wywiadu z człowiekiem, który prowadzi niezwykły 8 Dniowy Proces Praniczny

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=WxoyT7rx-yE



*Tajemne moce człowieka - oddychanie praną - Dzień 2

https://www.youtube.com/watch?v=4zR7obH62FQ

*Tajemne moce człowieka - oddychanie praną - Dzień 3

https://www.youtube.com/watch?v=kYsU9G4adFg

*
Tajemne moce człowieka - oddychanie praną - Dzień 4

https://www.youtube.com/watch?v=IEiQqnARUtw



To tylko jest cztery; wszystkich jest osiem. Jeśli ktoś jest ciekaw, to z YouTube, można resztę ściągnąć. Polecam, i pozdrawiam; żeby za długo nie przynudzać.



:ugeek:

Niejedzenie to też moja droga lecz jeszcze nie teraz.Ale dziękuję za inspirację :wink: Do tego dażymy do całkowitej wolności także i mamy wybór jeść czy nie jeść :slight_smile: Dopóki mieszkam i otaczam się negatywnymi ludźmi będzie cięzko z tymi zmianami.

Jest jeszcze litoterapia Szungit i nie tylko mają właściwości blokujące elektromagnetyczne fale oraz mikrofale .Może się to śmieszne wydawać ale ja szungit nosze w kieszeni z komórką, a drugi przy laptopie.