Problem techniczny

Próbowałem kilka razy opublikować posty na forum “South Yorkshire” Niestety moje posty się nie ukazują. Czy to problem techniczny? Czy może mam zablokowany dostęp do forum? Zauważyłem kilka innych wpisów na ten temat. Może ta niska aktywność wynika z jakichś problemów technicznych, mnie na przykład już się odechciało wpisywać kolejny raz mojego posta na pięć linijek.

Hej,

nic nam nie wiadomo o tym, nikt nic podobnego nie zgłaszał do nas.Z jakiej przeglądarki korzystasz? Telefon czy komputer?

Ja mam jeszcze google chrom i komputer z win10.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!