Prawdy, które nas uwalniają Anna Pietrzak-Wałowska MOŻLIWOŚCI UMYSŁU LUDZKIEGO

Wykład Anny Pietrzak-Wałowskiej na konferencji " Możliwości umysłu ludzkiego " , która odbyła się 16.09.17r. w Londynie.

Organizatorem była Izabela Trędowicz, która planuje kolejne ciekawe przedsięwzięcia. Info pod: [email protected] oraz 078 378 32063.

Tymczasem widzimy zapis świetnego pierwszego wykładu na tej konferencji.

Anna w logiczny sposób tłumaczy, dlaczego często doświadczamy wciąż podobnych wydarzeń i zazwyczaj tuż przed szczytem doznajemy kolejnej porażki.

Na jakiej zasadzie umysł tworzy schemat z każdego nowego doświadczenia i jakim echem dany schemat potem odbija się w codziennym życiu.

Wiedza jaką przekazuje Anna jest bardzo praktyczna, łatwa i warto wprowadzić jej wskazówki do codziennego planu dnia, swojego dnia.

<LINK_TEXT text=“https://www.youtube.com/watch?v=tCXrJsN … x=2&t=206s”>https://www.youtube.com/watch?v=tCXrJsN11Gw&list=PL9GA5JyhCBE6wJgqcAGaNeHDJGuLKbQRj&index=2&t=206s</LINK_TEXT>

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!