Potęga podświadomości - J. Murphy

Jest to jedna z pierwszych książek od których zaczęła się przygoda z rozpoznaniem jak nasz świat wygląda, jak nasz umysł funkcjonuje i nie fukncjonuje, ponieważ bardzo duża część naszego mózgu nieumiejętnie wykorzystujemy lub nie są w ogóle poruszane w żaden sposób :wink: Dla osób co dopiero wchodzą w świat rozwoju świadomości polecam zapoznać się z tą lekturą - choć myślę, że każdy z nas już ją zna na pamięć :slight_smile:

Pozdrawiam.

Polecam też do tego dołączyć książkę Jose Silva samokontrola, doskonalenie, praca nad sobą i potęgą swojego umysłu.

Pozdrawiam

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!