POSZUKIWANA PRZYJAZNA PRZESTRZEŃ

Samodzielna matka i jej sześcioletnia córeczka poszukują przestrzeni życiowej na nowy start w wolnym życiu. Po przebudzeniu i bankructwie, wyzwoleniu się od współuzależnienia swojego partnera, wreszcie staję na nogach i jestem gotowa na nowe wyzwania. Chętnie zajmę się opuszczonym domem, wesprę swoimi umiejętnościami jakąś demokratyczną społeczność lub jakiś przyjazny country biznes, najchętniej na terenie Polski. Polska, bo mam tu jeszcze starzejąca się mamę i czekają mnie w najbliższych dwóch - trzech latach rozprawy sądowe z bankami. Zawsze ciągnęło mnie nad morze. Jestem mobilna i zaradna. Obecnie pracuję jako medium i uzdrowiciel, prowadzę sesję przez internet, więc moje miejsce zamieszkania nie ma specjalnego znaczenia jeśli jest w zasięgu dobrego internetu. W pakiecie mam też sporo innych umiejętności. Rozwijam bloga: lepszezycie.online

Witaj:)

Myślę, że nie bez powodu akurat teraz trafiłam na Twoje ogłoszenie. Akurat takiej osoby jak Ty może nie szukałam, bo nie robię nic na siłę, lecz życzyłam, by pojawiła się w moim życiu.

O szczegółach pragnę porozmawiać prywatnie, dlatego proszę o kontakt pod moim adresem e-mail: [email protected].

Serdecznie pozdrawiam- Ewa

Witaj:)Myślę, że nie bez powodu trafiłam na Twoje ogłoszenie. Życzyłam sobie, by taka osoba jak Ty pojawiła się w moim życiu.

O szczegółach pragnę porozmawiać prywatnie, dlatego proszę o kontakt pod moim adresem e-mail: [email protected]Serdecznie pozdrawiam- Ewa

Mieszkam w Melbourne w Australii i cieszylabym sie miec kontakt z rodakami mieszkajacymi w Australii - kontakt email: [email protected]

Witajcie Kobiety, Siostry.Od niedawna mieszkam w Kołobrzegu. Nawiążę znajomość z Wami, wirtualną, a najlepiej w świecie fizycznym.

Piszcie,

Pozdrawiam,

Słowianka

Witaj Słowiamko!

Dawno tu nie zaglądałam, więc dopiero teraz odpisuję. Mnie Kraków konkretnie wessał, ale staram się być mobilna. A polskie morze kocham w każdym wydaniu i o kazdej porze roku.

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!