Posiadam lokal do organizowania spotkan i imprez okolicznosciowych.

Jak w tytule, mam lokal do dyspozycji. 45 osob miesci sie w sali dla niepalacych, a dla palacych, bar i sala mieszczaca 35 miejsc siedzacych. Dodatkowo taras z kuchnia grillowa. Oferuje wynajem owych sal na urodziny, przyjecia, spotkania. Oferuje rowniez bufety i kuchnie grillowa w sezonie. Nie pobiore zadnych oplat, bede kasowac uczciwie tylko i wylacznie koszt zakupu plus ewentualnie personelu. W zamian za zoorganizowanie przyjec, licze na wsparcie platformy ariow. Latwo mnie znalezc w internecie.Knajpa FuchsbauBad Grund am Harz.Slawa

czesc ladnie tam masz trzeba bedzie Cie kiedys odwiedzic przejazdem! :slight_smile:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!