POLSKIE WYNALAZKI - KONKURS !!!

Jesteś wynalazcą?

Weź udział w konkursie

https://www.youtube.com/watch?v=o1cMwk5p3SAChcesz wesprzeć konkurs kieruj wpłaty w kwocie: 9zł, 99zł, 999zł

http://tagen.tv/dotacje/TAGEN/

Zapraszam na live z Markiem Podleckim

Będzie prezentacja DEPARCHATORA

https://www.youtube.com/watch?v=f22JwDYfu4M

Marek Podlecki? Deparhator ?Naprawdę ? :smiley: :smiley: :smiley:

Witam; Kompletny brak pomyślunku dla autora. Pytanie dla kogo pracujesz kolego? Tego kraju nie ma , powstał klon. Wiec zgłoszenie tego wynalazku zasili ponownie konkurencję, znowu zostaniemy wykorzystani; Macie pomysł; to dajcie sobie na wstrzymanie , aż się sytuacja wyklaruje. Tyle razy was oszukano? Jaki z tego morał. Znowu chcecie być oszukani? Pomysł jest dobry, ale otoczenie nie sprzyja nam. Czy to jest tak trudno zrozumieć. Czy kolejny raz musimy dostać po mordzie? I kopa w jaja? Czy wreszcie wyciągniemy jakąś naukę z historii? Chyba nie. Smutne ale prawdziwe. Znowu zostaniecie wykorzystani. Nie chciałbym powiedzieć, a nie mówiłem. Odkrywcy, wynalazcy, którzy zostali wykorzystani. Jak długo dacie się oszukiwać, wykorzystywać? Nabierzcie wreszcie rozumu do głowy. Przestańcie ratować świat i ludzkość. Pomyślcie o sobie o swoich bliskich. Poczytajcie historię, Nikola Tesla, i wielu innych, którzy zostali wykorzystani, i okradzeni. Rozumiem autora filmu ma dobre intencje, i chwała mu za to. Ale znowu was wykorzystają, taki będzie efekt tej roszady. Zastanówcie się dobrze, zanim podejmiecie jakąś głupią decyzje. Ten świat idzie do kasacji. To jest pewnik, czas pokaże kto miał rację. Ile Tesla zrobił wynalazków? A umarł w biedzie, i jego wynalazki zostały ukradzione i schowane. Masz jakiś pomysł – rozpropaguj go wśród rodziny, znajomych. Niech oni go zrealizują, skorzystają, wykorzystają, będzie jakiś pożytek, nie licz na zarobek od korporacji. Korporacja nie podzieli się z tobą, chcesz być sławny? To znaczy że , przez ciebie przemawia pycha. Udostępnij swój wynalazek bez patentu, jak najszerszej grupie ludzi. Może będzie jakaś korzyść z tego?Obudźcie się ,nadszedł na to czas, już nie ma Polski. Jest i powstała kolonia, Jesteśmy niewolnikami. Czy to do was nie dociera? Czy to jest tak trudno zrozumieć?Pobudka. Hallo jest tam kto? Zacznijcie używać obydwu połówek , tych pod włosami. Jak patrzę na to wszystko to ręce opadają. Bezsilność jest straszna. Pozdrawiam.

:ugeek:

Przeglądając tę stronę akceptujesz regulamin naszej społeczności.

Jest to prywatna i zastrzeżona przestrzeń dla Suwerenów

Zastrzegamy sobie wszelkie prawa i odrzucamy wszelkie jurysdykcje poza prawem naturalnym. Jeśli reprezentujesz korporację, rząd, prywatną agencję lub inną korporację, lub jeśli Twoją intencją jest zbieranie prywatnych danych i naruszanie prywatności, nie masz pozwolenia na odczyt, zapis lub kopiowanie zawartości tej wiadomości. Wycofaj się natychmiast!

Jednakże, jeżeli popełnisz to naruszenie bez uzyskania indywidualnej, ręcznie napisanej zgody, automatycznie akceptujesz stałą opłatę karną w wysokości €10.000 (dziesięć tysięcy) euro za każdy 1 bit informacji oraz za każde pojedyncze naruszenie, plus wszelkie koszty obsługi i egzekucji należności.

Nie ma miejsca na negocjacje.
Dziękujemy za współpracę!