Polska i jej sytuacja

Witam Was,jestem nowy na forum ale wydaje mi sie ze jest to dobre forum zeby poruszyc ten temat tutaj poniewaz mysle ze sa tu osoby ktore sa swiadome tego co sie dzieje aktualnie w Polsce i na swiecie.

A mianowicie nurtuje mnie pewna "wizja’ ktora jakisz czas temu przyszla do mnie.Dokladniej chodzi o obecna sytuacje ktora sie dzieje w Polsce.Kiedy zaczela sie ta cala szopka z wirusem,“nasi” rzadzacy postanowili ( wedlug mnie) zagrac ze spoleczenstwem w pewna gre o nazwie “Stwierdzcie ze w Polsce jest rezim” Ich ruchy zaczely mnie zastanawiac po tym jak zakazali spoleczenstwu wychodzic na ulice tzn kwarantanna a Kaczynski pojechal sobie na cmenatrz w odwiedziny.

Zostalo to strasznie rozdmuchane i zaczela sie ta cala nagonka na “rzad” wiele pozniej jeszcze bylo akcji tak jakby specjalnie wywolywanych zeby ludzie zaczeli twierdzic ze zyjemy w Panstwie rezimowym w ktorej rzadzi dyktator.

Zaczely sie strajki ktore nic praktycznie nie daja,jedynie to co widac to coraz bardziej powstajaca wscieklosc spoleczenstwa i coraz wiecej hasel pod tutlem “Rezim” “Dyktatura” “Brak wolnosci” Itp Strajki prowadzi czlowiek ktory co chwile powtarza te hasla a ludzie za nim ida.

Z jedej strony rozumiem bo mamy jak mamy w Polsce i nie jest zaciekawie,tak jak i na calym swiecie praktycznie.

Ale patrzac na to ze strony trzeciej czy nie jest to gra zeby ludzie zaczeli sie domagac sami obalenia rzadu i wprowadzenia porzadniej demokracji (jak zwal,tak zwal)

Wiadomo kto zawsze wkracza i wprowadza “Demokracje” ich wojska juz okupuja Polske i wystarczy tylko rozkaz i mamy druga Syrie

Czy wedlug was nie wyglada to na celowe dzialanie "rzadu"aby PROBLEM-REAKCA-ROZWIAZANIE zostalo wprowadzone w ruch?

Czy wszystko sprowadza sie do tego aby wywolac bunt i moc wjechac wojskiem legalnie na nasze ziemie pod pretekstem aby zrobic nam lepiej?

1 polubienie

Myślę, że tutaj nie ma potrzeby aż takich ,cudów’’ odczyniać. Polacy dają się trzymać za mordę na tyle krótko, że nie ma potrzeby póki co na żadną krwawą pacyfikację. Te tzw. protesty, których poziom dorównuje jakimś przepychankom jakoś specjalnie nie robią wrażenia. Jeśli nawet choćby cień wątpliwości się pojawi, to w zanadrzu już czekają przygotowane Bolki 2.0, akurat w tym wydaniu noszące białe okulary:

https://prawy.pl/108604-podglad

Plan jest prosty: zastraszyć > odebrać wolność i dorobek życia > zaszczepić i zaczipować > zabić niepotrzebnych i niebiezpiecznych

2 polubienia

mniej więcej tak jest, z drobna uwagą… zaczipowani już jesteśmy, nanotechnologia, każdy może wykonać testy i złapać bestię za ogonek, możesz przekonać się na własne oczy; myślisz że dlaczego “Polacy dają się trzymać za mordę na tyle krótko” to bardzo konkretne działania inżynierii społecznej pod mocnym działaniem technologii; zaszczepienie to próba zalegalizowania tego, co jest robione na masową skalę nielegalnie oraz dopięcie na ostatni guzik zaawansowanych form kontroli włącznie z rodzajem skrótowo mówiąc “modyfikacji” genetycznej, która ma być w szczepionce;

1 polubienie

Problem w tym, że w Polsce są reżim, dyktatura i brak wolności. Kaczyzm w najczystszej postaci.

Zgadzam sie z tym ale sztucznie napedzony w ostatnim czasie,chodzi mi o to ze cale te sztaby politykow maja swoich przydupasow ktzorzy im mowia jak sie zachowywac,co robic a czego nie robic,jakich slow dobierac zeby przypodobac sie spoleczenstwu.Ostatnio wiele sytuacji pokazuje ze niektore z nich sa niewyobrazalnie zaplanowane z premedytacja jakby czemus mialy sluzyc.

Jedna z pierwszych ktore mi sie rzucily w oczy to wjazd kaczynskiego na cmentarz kiedy inni nie mogli,to przeciez byla taka medialna skucha ze az glowa boli

Kolejna,szumowski smieje sie z maseczek na antenie po czym kaze je nosic,kolejna morawiecki kaze zachowywac odstep po czym zasiada w restauracji z kolesiami i sie usmiecha do fotografi

I pozniej komentuje to ze on nie wiedzial jak obostrzenia wygladaja…

O takie wlasnie akcje mi chodzi,o promowanie ich krytycznych zachowan ktore maja za zadanie wzniecic bunt w spoleczenstwie

Do tego strajk przedsiebiorcow i tanajno i jego kontratak do dzialan politykow.

Widzisz to o czym mowie? Paweł_Lh

1 polubienie

Jakies zrodlo?

Chetnie bym przeczytal o tym

‘Podobno Francja i Niemcy mają przygotowane wojska do ataku na Polskę’ - zapytał Перун - 30 maja 2020, 12:34

:slight_smile: Moim zdaniem to totalny absurd i podnoszenie tego tematu niepotrzebnie zajmuje czas i przestrzeń.

Wystarczy trochę wgłębić się w geopolitykę, czy znać aktualny stan sił zbrojnych Niemiec, by wiedzieć, że takie przypuszczenie jest oderwane od realiów.

Nawiązując do wypowiedzi jasnowidza Jackowskiego, to mówi on jedynie o ruchach wojsk i nie wiąże ich z Polską.

‘Podobno Francja i Niemcy mają przygotowane wojska do ataku na Polskę’ - zapytał Перун - 30 maja 2020, 12:34

:slight_smile: Moim zdaniem to totalny absurd i podnoszenie tego tematu niepotrzebnie zajmuje czas i przestrzeń.

Wystarczy trochę wgłębić się w geopolitykę, czy znać aktualny stan sił zbrojnych Niemiec, by wiedzieć, że takie przypuszczenie jest oderwane od realiów.

Nawiązując do wypowiedzi jasnowidza Jackowskiego, to mówi on jedynie o ruchach wojsk i nie wiąże ich z Polską.

Mój tekst głównie kieruję do Перунa. :slight_smile: Co do Jackowskiego pełna zgodność. Uwaga o pokorze zawsze jest na miejscu i każdy powinien ją rozważać w swoich działaniach. Równocześnie kieruję zapytanie, czemu używasz alfabetu rosyjskiego? Rozumiem, że nawiązując do Słowian jest to w jakiś sposób zrozumiałe, ale myślę, że na tym forum dominatom jest duch Deklaracji Suwerena II RP, a wtedy akcentowanie elementów za naszej wschodniej granicy jest trochę zastanawiające.

:slight_smile: Dziękuję za odpowiedz. Jeżeli to akcenty serbskie i wspomagane runami i do tego ma być oryginalnie, to wszystko jest w najlepszym porządku. Pozdrawiam.

Coś apropos naszej sytuacji … "